Eşcinsellik yeni nesli yok etme projesi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yener Özen, Müslüman Türk milletinin ahlaki normlarını hiçe sayan homoların insan neslinin devamı açısından büyük tehlike arz ettiğini ve neslin devamını durdurma projesi olduğunu söyledi.

12 Nisan 2019 Cuma 11:01

Asil ve yüce milletimizin baş belası sapkın homoların ülkemize ve geleceğimize verdiği zararı, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yener Özen, Akit’e anlattı. Homoların insanlık nesli açısından büyük tehlike taşıdığını belirten Özen, hayvani nefsin emri altına giren homoların, yabancı örgütlerin kışkırtmasıyla provokatif faaliyetlere imza attığını kaydetti. LGBTİ’li sapkınların gençlerimize de kötü örnek olduğunu kaydeden Özen, devletin yetkili kurumlarının bu konu üzerinde çok ciddi şekilde durması ve önlem almasının hayati nitelikte önem taşıdığını vurguladı.

Dış güçler yönlendiriyor

Eşcinsel ahlaksızlığın yabancı güçlerin istihbarat örgütleri tarafından semirtildiğini vurgulayan Özen, “Bu yolla tehlike olarak görülen toplumların nüfus artışını bitirmektir. Bu tam bir Gizli Servis Oyunudur ve ihanettir. Eşcinsellik Yahudilik, Hıristiyanlık ve İslam dininde kesinlikle haram kılınmıştır. Ağır cezai umdeleri vardır. Toplumun bir arada olma, çocuk sahibi olarak neslin devamını sağlama, millet olarak yeryüzünde kalma ve devamlılığını sürdürmeyi tehdit eden bir illettir” diye konuştu.

Değerlerimiz ayaklar altında

Sapkınların öç alma içgüdüsüyle hareket ettiğini belirten Doç. Dr. Özen, “Eşcinsellik kişinin serbest iradesiyle seçtiği bir cinsel yönelimdir. Yani ilaç, terapi veya başka türlü baskı, öğüt vb yollarla iyileştirilecek bir durum değildir. Geçmiş yaşantılarında uğradıkları bir durumdan dolayı bu şekilde davrananlara ise cinsel travma terapisi ile tedavi sunulabilir. İslam Hukukunun ve Türklük Töresinin ayaklar altına alınmasıdır. Toplumu berhava ederek dağıtmasıdır” dedi.


Yeni Akit Gazetesi
Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Nisan 2019 Cuma 11:01

YORUM YAZ

 • Aptüssamet BozkuşAptüssamet Bozkuş5 ay önce
  Bunlar ahlaksız mahluklardır. Önüne gelenle fiili livata ve başkaca türlü türlü sapkın filleri işlemek için yapmayacakları şey yoktur. Marjinal hareketlerle, vücut teşhirleri ile içtimai sıhhatimizin ve milli birlik ve dirliğimizin büyük düşmanlarıdırlar. “Rahatça ahlaksızlık yapabileceksiniz” vaadiyle siyonistler ve haçlılar tarafından kullanılmakta sadece provokatif eylemler değil bizatihi ihanet içince beşinci kol faaliyetleri yürütmektedirler. Milli şuura sahip gençlik ve asil/mazbut Türk ailesi en büyük düşmanlarıdır. Bu çevrelerde i.neliklerine yeşil ışık yakacak çıkmayacağını bilmektedirler. Bunlara karşı sert, tavizsiz ve soylu bir duruş sergilenmelidir. İçlerinde-az sayıda da olsa-iyi niyetli olanlara ise kuvvetli bir hormon tedavisiyle takviye edilmiş kararlı ve yoğun bir psikiyatrik tedavi tatbik edilmeli ve böylelikle içine düştükleri bu bataktan kurtularak bu milletin bir üyesi olabilme şerefine kavuşturulmalıdırlar.
 • Recep GülerRecep Güler5 ay önce
  ERKEĞİ,ERKEK GİBİ-KIZ ÇOCUĞUNUDA,KIZ GİBİ,,YETİŞRİRSENİZ-İBNELERE-HOMOLARA-EŞCİNSELLERE DÖNÜŞMESİNLER DİYEDE-DİNİNİ,İMANINI,,ANA-BABA OLARAK,KENDİNİZ YAŞAR VE YAŞATIRSANIZ;KOKMAYINIZ!YARADILIŞA AYKIRILIK-YOL BULAMAZ!
 • AnigzelAnigzel5 ay önce
  Galiba bu ülkede ahlak erdem fazilet sahibi biri olarak yaşamak çok zor neredeyse suç
 • SoruSoru5 ay önce
  Peki bunu kim istiyor dünyada da gizli servisler bişiler demişsiniz:) Avrupa da var Amerika’da var Afrika’da var Asya da var Avustralya da var dünyanın her yerinde var.Eşcinsel değilim hatta homofobik biriyim Ancak bu olaya biraz daha farklı bakmak gerek.İstedek te istemesekte bu cinsel tercihi tercih edenleri kabul etmek zorundayız.Ancak cinsel tercihleri farklı olanlarda şunun farkına varıp her an her saniye cinsel tercihini ön plana çıkaracak davranışlardan kaçmalılar.Ayrıca üremek zorundayız iç güdümüz böyle.o yüzden cinsel tercihi etkileyecek davranışlarda azami dikkatli davranmamız gerekli çocuklarda.
 • birolbirol5 ay önce
  Eşcinsellere 6284 sayılı yasayı 2011 yılında çıkartarak en büyük yasal hakları tanıyanların hiç mi suçu yok???
 • tayfuntayfun5 ay önce
  Nelerle ugrasiyorsunuz?Sozum ona demokrasiniz boyle iste.Sana ne milletin secimlerinden..sen kendine bak.Senin sevabın ona yazilmayacagi gibi gunahida sana degil.Nefretten baska bildiginiz yok.
 • VatandaşVatandaş5 ay önce
  Bunları taksim meydanında sergilemek lazım 
 • AlperenAlperen5 ay önce
  Bu honoların dernek kurma ve kendilerini rahatlıkla temsil etme haklarını veren AK parti değilmiydi?
 • AbdullahAbdullah5 ay önce
  Sonunda çözebildiniz gerçek amaçlarını. Tüm dünyayı yöneten illuminati sayesinde bunu amaçlıyorlar. Hatta dünyanın yuvarlak olduğu yalanını da bize yutturmaya çalıştılar ama biz yemeyiz. Dünyanın en tepesindeki yahudi bir dümeye basıyor eşcinsellik artıyor, öbür düğmeye basıyor depremler oluyor.
 • ihsanihsan5 ay önce
  lut gülü sizi bekliyor oraya gidin
 • abdrhmnabdrhmn5 ay önce
  akp ne yapıyor bu konuda 25 kuruşluk naylon poşet pazarlama sevdasında umurlarında bile değil. zaten millet tokatını patlattı seçimlerde. ilerde bu günleri arayacak akp
 • kalelikaleli5 ay önce
  velev ki homosun yumuşakçasın kofiksin o halde sen ahlaksız lut kavmi gibisin...ad adad gibisin demek ki.
 • ismail tosunismail tosun5 ay önce
  Eşcinsellik cinsel tercihtir diyorsunuz.Değildir.Çocuklar kişiliklerini oluşturuken kız yada erkek ruh hali üzerine kişilik oluşturur.Yani kız kız olarak erkek erkek olarak büyür.Eşcinsel doğumlar olsaydı.Çocukların bir kısmıda eşcinsel olarak kişilik oluştururdu.Bir erkek olarak ne çocukluğumda ne gençliğimde nede şimdiki zamanımda kendimi eşcinsel olarak göremedim.Ve erkekliğimdende hiç vaz geçmedim.Diğer erkekler gibi.Eşcinsellerde uygun yaşama imkanı bulsalardı erkekliklerinden vaz geçmezlerdi.Eşcinsellerin çoğalmasında önemli olan şey basın yayın kuruluşları yada filimlerdir.Eşcinsel kişiler televizyonda göründüklerinde özellikle show programlarında yada sinemalarda yetişkin insanlar tarafından normal karşılanırlar.Çocuklarımız büyüklerinin eşcinselliği normal karşılamalarından dolayı eşcinsellik çocuk tarafından normal bir şey olarak algılanır.Çocukken normal bir şey olarak algılanan eşcinsellik ilerleyen yıllarda işsizlik yada buna benzer sorunlar karşısında çocuğun aklında alternatif yol olarak tanımlanır ve çocuk eşcinsel olmaktan sakınmaz
 • Temel KılıçTemel Kılıç5 ay önce
  Sadece eşcinsellik değil,erkek ve dişi dışında türetilmeye çalışılan tüm sun'î cinslerin bilhâssa İs lâm Toplumu'nda oluşumu ile kendini görevli bilen dâhîlî ve hârici bed-hahların hedefi nesebi sa hîh bir nesli bitirmek üzere Tenâsül Kânûnu'nu o toplum nezdinde i'tibârdan düşürüp,onları bir sürü hayâtına evirmekdir.Dışarıdakiler içimizde bu fa'âliyetleri yürütürken,içerideki etkili ve yetkililerimiz ne ile uğraşmakdadır?
 • Adı saklı Adı saklı 5 ay önce
  Aynen katılıyorum,insanlığı yok etmek isteyen üst aklın tehlikeli oyunlarından en önemlisi pazarlanıyor türkiyede,ajanları eliyle bu üst aklın, rockefeller, rothschild,morgan, soros gibilerin adamların ajanları eliyle yerli yabancı çok adamları var bunların Türkiyemiz de ne yazık ki.
 • ŞşşşhhŞşşşhh5 ay önce
  İsrail de bunları makinalı tüfekle taradılar. Neden bunlar her sene orada ortalığı yıkmaz. Çünki bunların çoğu kendine sapık değil. Sadece hakka karşı sapık. Bunlar kafir ve münafik tipler. Kendi çocuklarından çıksın bu pislik. Amin.
 • nebi yıdıznebi yıdız5 ay önce
  Kesin atın şu kudurmuş semut-nuh -ad kavmi artıklarını. Allah başımıza taş yağdıracak.Bu kudurmuş iki ayaklı mahluklar yüzünden.
 • orak çekiçorak çekiç5 ay önce
  bunlar şeytanist siyonistlerin toplumları yok etmek için desteklediği iblislerdir.
 • AHMETAHMET5 ay önce
  bunlar zorunlu tedavi altına alınmalı ya da iyileşmek istemeyenler itlaf edilmeli

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019