Eşcinsellik propagandası yapan Tabipler Odasına tepki yağıyor

İstanbul Tabipler Odası’nın eşcinsellik propagandası niteliğindeki sözde seminerine büyük tepki yağdı. Vatandaşlar, Aile Bakanlığı'nı harekete geçmesi konusunda çağrı yaptı.

14 Nisan 2019 Pazar 01:48
Eşcinsellik propagandası yapan Tabipler Odasına tepki yağıyor

 İsmail Uğur  yeniakit.com.tr 

Dün yeniakit.com.tr’nin gündeme getirdiği İstanbul Tabipler Odası’nın eşcinsellik propagandası niteliğindeki sözde paneline sosyal medyadan tepki yağarken, vatandaşlar Aile Bakanlığını göreve çağırdı. Görevleri toplum sağlığını korumak olan doktorların, cinsi sapkınlıkların propagandasını yaparak yaygınlaştırmaya çalışmaları, aile yapımıza yönelik tehdidin boyutlarını gözler önüne seriyor.

Sapkınlığı teşvik paneli iptal edilsin

İstanbul Tabipler Odası tarafından daha önce 5 kez düzenlenen ve 25 Nisan’da İstanbul’da altıncısının yapılacağı “Cinselliğin Farklı Yüzleri” adlı panelin afişinde yer verilen mesajlar, etkinliğin amacının cinsel bilgilendirme değil eşcinsellik propagandası olduğunu net şekilde ortaya koyuyor. Kadın kadına ve erkek erkeğe el ele tutuşan figürlerin yer aldığı etkinlik afişi; İstanbul Tabipler Odası’nın, Siyonist sermayenin finansörlüğünü yaptığı aileyi parçalama projesi olarak bilinen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’nin bir figüranı olduğunu gösteriyor. Sapkınlığı teşvik paneline sosyal medyadan tepki gösteren vatandaşlar, Aile Bakanlığı’nın konuya el atarak rezil panelin iptal ettirmek için devreye girmeye davet ediyor.

Eşcinsellik destekçisi Oda siyaseti de ihmal etmiyor

Özellikle Türkiye’nin içinden geçtiği kritik süreçlerde sürekli darbecilerin ve darbe destekçisi siyasi partilerin tarafgirliğine soyunan Tabipler Odası, 31 Mart yerel seçimlerinde de CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’na destek verdi. İstanbul seçimlerinde yaşanan oy hırsızlığı yapılarak milletin iradesinin gasp edilmesi karşısında tek kelime etmeyen Tabipler Odası, İmamoğlu’nun mazbatasının verilmesi için yönetim kurulunu toplayarak destek açıklaması yaptı. Oda’nın açıklamasında “Hepimiz biliyoruz; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, 31 Mart'taki seçimi kazanan Sn. Ekrem İmamoğlu'dur. Hepimiz sesleniyoruz; herkes seçmenin iradesine saygı göstermeli ve sandıktan çıkan sonucu olgunlukla kabul etmelidir. Hepimiz talep ediyoruz; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu'na mazbatası bir an önce teslim edilmelidir!” ifadeleri kullanıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Nisan 2019 Pazar 03:27

YORUM YAZ

 • FayikFayik5 ay önce
  Bu tabipler odasının kaçıncı skandalı, yetr artık neden hükümet adım atmıyor.
 • Aptüssamet BozkuşAptüssamet Bozkuş5 ay önce
  Afişe bak. Korun, zevk al, yaşa. Tam da fiili livata için sapık seks için herşeyi yapmaya teşne ahlaksız hedonist sapıkların hayat felsefesine uygun bir afiş. Tabip dediğin yarayı tımar eder bu tabiplerse içtimai bir cerahat olan LGBTİ sapkınlarını bilakis azdırıyorlar. Toplum sağlığını muhafaza etmek cihetindeki ahlaki ve mesleki mesuliyetlerini unutmuşcasına homolara nasıl hastalık kapmadan sapıklık edebileceklerini anlatmayı kendilerine vazife edinmişler.Freddie Mercury ve Rock Hudson gibi sapkınlar AIDS sayesinde geberiyorlardı da toplumlar temizleniyordu. Yularları 100 sene evvel porno ve homoseksüelliği artırma kararı almış sion protokollerinin sahibi karanlık mahfillerin elindeki doktor kisveli bu şeytanlar ahlaksızlık dünyaya yayılsın diye lab.yalara gebermeden nasıl sapıklık edilir diye akıl veriyorlar. Başörtülü bir hasta gelse kapıdan kovarlar. Bunların derneğini odasını kapatmalı. Bunların faaliyetleri fitne ve fesattır.
 • ArnavutArnavut5 ay önce
  Allah(cc) ad kavmini helak etti,günümüzde o kavim gibi yaşayanların kökünü kurutsun.Amin
 • ÖmerÖmer5 ay önce
  Aile Bakanlığı neden harekete geçecek ki...Herhangi bir rahatsızlık yok ki...
 • MustafaMustafa5 ay önce
  Açık ettiğnizegöreisminizide değiştirin. Medeni i.neler odası.
 • SS5 ay önce
  Ülkede o kadar halt dönüyor ama Ale bakanı olacak şahır ortalarda yok. Ne iş yaptığı belli değil. Yazıklar olsun !
 • HACI HACI 5 ay önce
  Aile bakanlığının umrundamı.... Başka işlerle uğraşıyor. Bu bakanı çokmu aradılar memlekette başka kimse bulamadılarmı
 • aslan akbeyaslan akbey5 ay önce
  baka hanım şu an kadınları iş hayatına nasıl sokarız onun üzerinde çalışıyor. onun adı aile bakanlığı yaptığı iş kadınların çalışma bakanlığı. ha bir de erkekleri nasıl daha fazla ezeriz, onları nasıl kadınların kulu kölesi yaparız onun politikaları tabi..
 • LGBT`li Nuriye (Nuri)LGBT`li Nuriye (Nuri)5 ay önce
  Ayy ne hoş bir durum, secimden sonra duyduğumuz en güzel haber, Süper, sevindik canişkolar...
 • Yaşar kucaklı Yaşar kucaklı 5 ay önce
  Bu kanunları getiren uygulayansunan teklif eden herkesin Allah belasını versin inşallah
 • turkturk5 ay önce
  AILE BAKANI KUKLA KADININ BISEY YAPACAGI YOK KUKLA SADECE ORAYA KOYMUSLAR GORUNTU OLSUN DIYE ONCE AILEBAKANI DEGISECEK.. SONRA ISLER DUZELIR.
 • ŞenerŞener5 ay önce
  Eşcinsellik sağlık sorunu değildir desinlerde net anlaşılsın dertleri.
 • R. Yılmaz_44R. Yılmaz_445 ay önce
  Aile bakanlığı ne iş yapar! İktidarın aile karnesi, koca bir sıfır.
 • Fayik_67Fayik_675 ay önce
  Neden dindar bir hükümet 6284 sayılı yasayı çıkartır, eşcinsellere kadınlar gibi tanrısal haklar verir neden!!!
 • AdnanAdnan5 ay önce
  Keşke hükümet, eşcinselliği yasa ile koruma altına alacağına, özendirmenin ve teşvik etmenin suç olduğu yasalar çıkartsalardı.
 • EKOLL EKOLL 5 ay önce
  Dün Osmanlı yı yıkan İttihatcı Jöntürk Yahudi ve Ermeni şer cephesi bugün de TC devletini yıkmak için ittifak içinde. Ancak TC devleti bu ittifakı başlarına yıkacak güç ve kudrete sahiptir inşaallah
 • Süleyman...Süleyman...5 ay önce
  Odalar odalar!! Ah şu odalar!
 • K. AydınK. Aydın5 ay önce
  Bu odalar tamamen, talimatla iş yapıyorlar. Amaç dinimiz. Lut kavminin çocuklarını tekrar yaymak.
 • HasanHasan5 ay önce
  Yeni moda!! Aileyi 6284 sayılı yasa ile parçala, aynı yasa ile de eşcinselliği özendir.
 • Ceyhun_TCeyhun_T5 ay önce
  Odalar iyice ayarsizlastı, yurtdışından talimatla iş yapıyorlar. Bunları yönlendiren mutlaka bir ust akıl vardır
 • VedatVedat5 ay önce
  Sıla' ya gösterilen hassasiyet neden burada gosterilmiyor.
 • yurttaşyurttaş5 ay önce
  Öyle görünüyor ki bazıları kendi aralarında cinselliğin farklı yüzlerini paylaşıyorlar. Birbirlerini ......
 • Abdullah Abdullah 5 ay önce
  TABİP ODASI DEYIL CITNE ODASI RAZALET
 • İkkİkk5 ay önce
  Gavur hem içerden hem dışarıdan...! KÜFÜR TEK MİLLETTİR(hadisi şerif)
 • HaticeHatice5 ay önce
  Aile bakanini neden atadilar gorunuste yaptigi hicbir faaliyet yok bu bakanlik yapan kizcaaz isini zorla yapiyor teorikte okulunda basarili olabilir ama pratik uygulamada birde yasantisina uygun davranis yok veya tecrubesiz oldugu icin yalnis yonlendiriyor olabilir ama basarisiz birde kendine verilen gorevi yerine getirip gerisi beni ilgilendirmez diyecek bir yapisi var yani pasif kaliyor sanki gorevini zorla yapiyor
 • SâdâkâtSâdâkât5 ay önce
  Bak sen nasılda sözler nasıl fiiller ediyorlarda hala o koltuklarda oturabiliyorlar.Bıraksak eşcilsel sapık dolduracaklar ülkeyi. Marifetmiş gibi afişler paneller...Güç aldıkları kaynaklarınıdadeşifre etmişler. Yazıklar olsun bunlara verilen emeklere. Tam vatanına hizmet edecek aşamaya gelmişken rezilllikleriyle topluma dinamit koyan terör cinsi paneller.yerin en derin merkezi Lut kavmimin helak olduğu yer iken bunlar bıraksak hem kendilerini hem millet i aynı helake sürükleyecekler. Bunlar ve bunların zihniyetini taşıyanlardanmı vatana hizmet bekliyoruz. Yazıklar olsun...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019