'Eşcinsel' sever dört aday belediye başkanı oldu

Türk aile ve toplum yapısını hedef alan LGBTİ+ sapkınlığına destek veren 27 başkan adayından dördü belediye başkanı oldu.

04 Nisan 2019 Perşembe 20:35
'Eşcinsel' sever dört aday belediye başkanı oldu

Eşcinsel sapkınlar tarafından hazırlanan LGBTİ+ Dostu Belediyecilik Protokolü'nü imzalayan 27 belediye başkan adayından dördü seçimleri kazandı.

İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Tunceli Akpazar Belediye Başkanı Orhan Çelebi, Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD) ve GençLGBTİ+ derneğinin hazırladığı protokolü imzalayanlar arasında.

Sapkın dernek görüşmelerin devam ettiğini açıkladı

Derneğin internet sitesinde yer alan açıklamada diğer belediye başkanları ile görüşmelerin devam ettiği belirtildi:

Bu tablo ile bir büyükşehir, bir il, bir ilçe ve bir belde belediye başkanı LGBTİ+ dostu bir belediye başkanı olacağı sözünü vermiş oldu. Seçim sürecinde görüştüğümüz ancak metni imzalamayan belediye başkanları ile de imza almak üzere görüşmelerimiz devam ediyor."

CHP’li adaylardan homolara vaatler

CHP'den büyük rezalet! LGBT'li sapkınlara kota açtılar

Yerli dizilerde 'eşcinsel sapkınlık' normalleştiriliyor!

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Nisan 2019 Perşembe 20:35

YORUM YAZ

 • Oguz KaanOguz Kaan5 ay önce
  Ben diyorum bu ülkede cok i.ne var temizlik sart.
 • KasımKasım5 ay önce
  Şu”velevki inmeyiz” yazısını tutana küfredecektim ama edeceğim küfrü o zaten yaşıyor.
 • NurNur5 ay önce
  Kişi sevdiğinledir ibnelerle ahirette birlikte olurlar Rabbimizin bu sapıklara ne süprizleri olur görücez hep birlikte bu pislikten tövbe ederler inşallah mide bulandırıcı bir durum Allah islah etsin
 • lollol5 ay önce
  bu arada Türkiye'nin %99'u müslüman falan değil. kandırmayın kendinizi. laik bi ülkede yaşıyoruz (artık ne kadar laik olduğu tartışılır tabi) ve bu yüzden islam saçmalığıyla yönetilmek istemiyorum.
 • Bükücü Bükücü 5 ay önce
  İşimiz gücümüz topların elinemi kalacak
 • HarunHarun5 ay önce
  Kizmaya gerek yok bunlara oy verenleein colugu cocuguda yarin birgun eve hemcinsiyle gelince olmayan akillari yerine gelir diyorum
 • PATES-SOĞAN-DARBESİPATES-SOĞAN-DARBESİ5 ay önce
  EŞCİSEL DİYE ÖLDÜRMEK Mİ LAZIM ONUN YAŞAM HAKI YOKMU YAŞAM KUTSALDIR HER CANLI İÇİN
 • Hangisi daha kötü Hangisi daha kötü 5 ay önce
  Kamu malını talan ediyorlar mi ? Hırsızlıklar var mi ? Ülkelerine ihanet etmişler mi ?
 • Mustafadursun Mustafadursun 5 ay önce
  cumhurbaşkanını göreve davet ediyorumşueşcinsellik olayına müdahale etsin aileyapımız tehlikede bence enbüyükbeka meselesibudur
 • Hmz Hmz 5 ay önce
  Devlet acilen RTÜK yasasını değiştirerek daha kapsamlı ve üyeleri psikologlar ve 2 ya da 3 Diyanete bağlı ya da ilahiyat Profesörlerinden oluşan bir yapı olmalı yoksa Evlilikler azalacak ve gayri meşru doğan çocuk ölümleri artacak. Ahlak anlayışı Batı gibi olacak, ve de ABD Fransa gibi Ülkemizde resmi +18 kanalları açılacak. Hükumet neden bu şeye göz yumuyor? Ya da Hükümetin işine mi geliyor?
 • HarfciHarfci5 ay önce
  Velevki i.ne bunlar ne yapalım tapamı takalım.Yeter zihnimizi kirletmeyin.
 • KocasolakKocasolak5 ay önce
  Onlara oy verenler OY hakkı olanlar değil mi? Eğitimi düzeltemeyen hükümet değil mi? Ben mi düzelteceğim? O ibneler ve oy verenler kavak ağacında yetişmedi ya.
 • O. Ural O. Ural 5 ay önce
  Allah bir gün başımıza taş yağdırırsa şaşmam çünkü Hâk bela vermez kul azmayınca kul azdıysa bela kaçınılmazdır.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019