Erdoğan'la Siirtli vatandaşın telefon görüşmesi güldürdü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Siirtli bir vatandaşın arasında geçen telefon görüşmesi herkesi güldürdü.

17 Ağustos 2019 Cumartesi 20:21

 Sezai Erhan  Yeni Akit 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti eski Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’yı arayarak Kurban bayramını tebrik etti.

Ilıcalı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la konuştuğunu duyan çevredekiler Ilıcalı’nın yanına gelerek Erdoğan’la konuşmak istedi. Talepleri geri çevirmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan herkesin bayramını tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İyiyim kayınço

Görüşme esnasında Siirtli bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Nasılsın enişte?” diye seslenmesi görüşmeye adeta renk katarken, Erdoğan’ın verdiği karşılık da bir o kadar ilginç oldu. Erdoğan kendisine hal hatır soran Siirtli vatandaşa,”İyiyim Kayınço” diye cevap verdi. Ilıcalı’dan Erzurum’la ilgili bilgiler alan Erdoğan, “Erzurum güzide bir şehrimiz. Bizim adeta kalemizdir” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Ağustos 2019 Cumartesi 20:21

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    17 Eylul 2019