Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan'dan talimat: Seçimler için harekete geçin, yeni projeler üretin

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetim Politikaları Kurulu toplantısında, kurulun çalışma takvimi ve önümüzdeki dönemde atılacak adımlar değerlendirildi.

10 Kasım 2018 Cumartesi 07:46
Erdoğan'dan talimat: Seçimler için harekete geçin, yeni projeler üretin

Toplantıda Erdoğan’ın kurulun yapacağı çalışmaların yerel seçimlere hazırlık anlamında önemli olduğu vurgusu yaptığı öğrenildi. Kurul üyelerine biran önce çalışmalara başlanması talimatını veren Erdoğan’ın, kurulun yerel seçimlerle ilgili yeni politikalar ve projeler üretmesini de istediği belirtildi. Ayrıca, kurul üyelerinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi diğer bakanlık ve ilgili STK’larla koordineli çalışması gerektiği uyarısında bulundu. Kurulun çalışmaları mahallî seçimlerde belediye başkanları tarafından da takip edilecek. Toplantıda, Kurulu Başkanvekilliğine ise Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şükrü Karatepe getirildi.

 


(Türkiye)
Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 07:46

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Nisan 2019