• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erdoğan'a dil uzattı ama... Davutoğlu bu kez yanlış duvara tosladı!

Kendisi henüz siyasetçi bile değilken İsrail'e yaptığı 'one minute' ayarı ile dünya kamuoyunda başarısı konuşulan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dil uzatan Ahmet Davutoğlu bu kez yanlış duvara tosladı.

Yeniakit Publisher
2022-01-19 17:57:00 -
Erdoğan'a dil uzattı ama... Davutoğlu bu kez yanlış duvara tosladı!

 yeniakit.com.tr 

AK Parti’den ayrılıp, Müslümanlara kan kusturan CHP, şehit ailesine küfreden İYİ Parti, terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile görüşmeler yaparak iş kotaran Ahmet Davutoğlu, aklı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışarak dil uzattı.

İsrail Cumhurbaşkanı Yitzak Hertzog ile olumlu görüşmelerin yapıldığını belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye yapılabilecek olası bir ziyaretten bahsetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı açıklaması üzerinden itibarsızlaştırmaya çalışarak ‘bel altı’ siyaset yürüten Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İsrailli yetkililerin açıklamasını çarpıtarak, “Erdoğan, İsrail CB Türkiye’yi ziyaret edecek diyor; İsrailli yetkililer ise küçümseyen tavırla “bu konuda alınmış nihai bir karar yok” diyor.” ifadelerini kullandı.

Davutoğlu siyasette yokken Erdoğan'ın 'one minute' başarısı konuşuluyordu

Davutoğlu'nun henüz siyaset dünyasında ismi dahi geçmezken, dünya kamuoyunda konuşulan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail’e ‘one minute’ diyerek haddini bildirmişken, Davutoğlu'nun mesajı, 'Bu kez yanlış duvara tosladı' yorumlarını yaptırdı.

AK Partili seçmeni yanına çekmek isteyen Davutoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

Erdoğan, İsrail CB Türkiye’yi ziyaret edecek diyor; İsrailli yetkililer ise küçümseyen tavırla “bu konuda alınmış nihai bir karar yok” diyor. “One Minute” günlerinden bugünlere... AK Partili kardeşlerime sesleniyorum: İtibarımızı sarsan bu tabloyu görün ve sesinizi yükseltin!

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ferudun

IYI PARTI SECMENI KARDESLERIME SESLENIYORUM. YAHU INSAN TERÖRIST ILE MÜTTEFIK BACISINA DÜSMAN OLABILIRMI ? GELIN CUMHUR ITTIFAKINDA BIRLESELIM CÜNKI BIZ KARDESIZ. ONLAR BIZE ACIMAZLAR.

Malatyalı

Davutoğlu çeneni kapat sen yüzde 00001 bir bile ak partide oy alamassin kapasitesi yok
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23