Emniyetten Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması

Ankara Emniyet Müdürlüğü: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'taki cenaze törenine katılacağına dair yazılı bir bilgilendirme yapılmadığı gibi sözlü olarak da bildirimde bulunulmamıştır.

22 Nisan 2019 Pazartesi 17:42
Emniyetten Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'taki cenaze törenine katılacağına dair yazılı bir bilgilendirme yapılmadığı gibi sözlü olarak da bildirimde bulunulmamıştır." ifadeleri kullanıldı.

Ayrıntılar Geliyor...

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 17:42

YORUM YAZ

 • Teyyo Teyyo 28 gün önce
  Bu haber hemen CHP tarafından belgeli olarakyalanlandı. Soylu köşeye sıkışınca zavallı Emniyet Müdürlüğünü zora sokuyor. Bu Kılıçdaroğluna saldırı işini düzenleyen soylu dur. Yakında belgeli açıklama gelir. Soylu yu MHP ve Sedat Peker mafyası oyuna getirdi. Soylu nun soyu tükeniyor
 • B.PB.P28 gün önce
  Bu Kılıçdaroğlu nu hastaneye tikmak lazım baksaniza kendini yumruklatiyo falan
 • cihadcihad28 gün önce
  provakatör terörist hamisi bu la hakimmisiniz savcımı la bu memlekette sizden daha çok okuyan insan var vicdanı var siz neye göre veriyosunuz bu kararı açıklayın artık bu yargı neye göre veriyo la zenginin piçini salar terörist hamisini salar garibanı şehidime saygısızlık eder
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 28 gün önce
  BUNU TASVİP ETMEK DOĞRU DEĞİL AMA BU AÇIKLAMAYI DEVLETİN EMNİYET GÜÇLERİNİN EN ÜST MAKAMI YAPIYORSA BU OLAYI GERÇEKLEŞTİREN KADAR KILIÇTAROĞLUDA SUÇLU BUNU BİLE BİLE YAPTIĞINA GÖRE ASIL PRAVAKOTÖR KENDİSİ.
 • nostaljinostalji29 gün önce
  Sayın Erdoğan bildiriyor mu?
 • avbavb29 gün önce
  karıştırıcıoğlu bilerek gelmiş çünkü ağababaları öyle emretmiş.
 • ErdoğanErdoğan29 gün önce
  BUNUN ANLAMI PROVOKASYON PROVOKOTÖRLÜK MİLLETİ GALYANA GETİRMEK EĞER Kİ BU ÜLKEDE ADALET VARSA GERÇEK SAVCILAR VARSA KILIÇDAROĞLUNA SORUŞTURMA AÇAR SEN NEYİN PEŞİNDESİN DİYE
 • EminEmin29 gün önce
  İzin mi alacakti
 • HanedanoğluHanedanoğlu29 gün önce
  O zaman alenen provoke amaçlı oraya gitmiştir. Şehit yakınlarının gelmesini istemediği halde. Provokasyon amaçlı gidildiği için acilen Türk Ceza Kanunun gereği yapılması elzemdir. Savcılar, avukatlar göreve lütfen.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mayıs 2019