Egemen Bağış'ın yeni görevi hakkında flaş iddia!

Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış'ın önümüzdeki günlerde Prag Büyükelçiliği’ne atanacağı öne sürüldü.

20 Ağustos 2019 Salı 12:06
Egemen Bağış'ın yeni görevi hakkında flaş iddia!

Devlet eski Bakanı Egemen Bağış’ın yeni göreviyle ilgili olarak dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Egemen Bağış için Çekya Cumhuriyeti’nden agreman istendiği öne sürüldü.

Devlet eski Bakanı Egemen Bağış’ın Prag Büyükelçiliği’ne atanacağı ve Bağış için Çekya Cumhuriyeti’nden agreman (diplomatik onay) istendiği öğrenildi.

Fazilet Partisi'nden bir dönem milletvekili seçilen Merve Kavakçı, Malezya'da Büyükelçi olmuştu. AK Parti Eskişehir eski milletvekili Murat Mercan ise halen Tokyo'da büyükelçilik yapıyor. AK Parti Şanlıurfa eski Milletvekili Abdülkadir Emin Önen Çin Halk Cumhuriyeti'ne Pekin Büyükelçisi olarak atandı. AK Parti Bursa eski Milletvekili Tülin Erkal Kara 2016'da Makedonya, AK Parti İzmir eski Milletvekili Zekeriya Akçam ise 2012'de Cakarta Büyükelçisi olmuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ağustos 2019 Salı 12:06

YORUM YAZ

  • KartalKartal1 ay önce
    Bu adamı ne diye partide tutarlar anlamadım.
  • Yunus 16Yunus 161 ay önce
    AÇIKTA KALMASIN HEPSİNİ BİR YERLERE YERLEŞTİRİN! ( adam BAKARA suresi ALLAH'IN KİTABI İLE DALGA GEÇİYOR) FETÖCÜLERDE BOŞ KALMASIN HEPSİNİ DEĞERLENDİRİN. YAZIKLAR OLSUN VERDİĞİMİZ OYLARA YAZIKLAR OLSUN

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019