• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Edepsiz Mehmet Ali Erbil sonunda doğru bir iş yaptı! Aman ağzındakini çıkarma!

Sağlığını kaybetmeden önce sunduğu Çarkıfelek programı ile yıllarca televizyon ekranlarından topluma ahlaksızlık pompalayan Mehmet Ali Erbil, sonunda doğru bir iş yaparak, gazetecilerin karşısına ağzını bantlayıp çıktı.

Yeniakit Publisher
2022-05-26 23:56:00 - 2022-05-27 00:21:49
Edepsiz Mehmet Ali Erbil sonunda doğru bir iş yaptı! Aman ağzındakini çıkarma!

yeniakit.com.tr

Ece Ronay'a attığı "taciz" mesajları ile davalık olan Mehmet Ali Erbil, son olarak katıldığı bir ödül töreninde Melike Öcalan'a söylediği ahlak dışı sözler ile gündem oldu.

Hastalanıp sağlığını kaybetmeden önce Çarkıfelek adlı yarışma programı ile yıllarca televizyon ekranını kirletip topluma ahlaksızlık pompalayan Erbil, Öcalan'a, "Elimi değdirdiğim meşhur oluyor ama sana değdiremedim." dedi.

Ahlaksız ifadesini 'espri' diyerek savundu

Mehmet Ali Erbil gelen tepkilerden sonra kendisini, "Yanlış anlaşıldım. Söylediklerim espri amaçlıydı." diyerek savundu.

Ağzını bantladı destek gördü

Önceki akşam bir mekandan yanında kadınlarla çıkan Mehmet Ali Erbil, gazetecilere cevap vermemek için şov yaparak ağzını bantladı. Kamuoyunun ahlaksız sözlerini duymak istemediği Erbil, bu eylemi sebebi ile desteklenerek "sonunda doğru bir iş yaptı" dedirtti.

"Artık konuşmasa daha iyi"

Gazetecilere açıklamada bulunan Erbil'in yanındaki kadın, "Konuşması yasak çünkü her konuşması olay oluyor. Artık konuşmasa daha iyi." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

432

acaba bunun barzani teröristlerle ilişkisi varmı sonuçta ataları orsan gelmiş menemen isyanında dedesi asılmış ondan sonra nasıl bu kadar ahlaksız olabiliyor onuda anlamak mümkün değil insan kızından ailesinden utanır karılarından utanır hiç olmazsa allahtan utanır edeb eder ondan sonra bunlar ırak erbil göçmeni soy ismindende belli olduğu gibi

ahmet akdemir

40 yıllık kani olur mu yani derler ya m. a r rbil için ise can çık madan huy çıkmaz derler deyim o hesap yaniii.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23