Doğuş Grubu’ndan Marrill Lynch açıklaması

Doğuş Grubu, son günlerde Borsa’da daha önce sahibi oldukları banka hisselerinde yüzde 20’ye varan düşüşle ilgili açıklamada bulundu.

13 Temmuz 2018 Cuma 11:13
Doğuş Grubu’ndan Marrill Lynch açıklaması

Doğuş Grubu’ndan yapılan açıklamada, “Bu iddiaların tamamı maksatlı ve gerçeklere aykırı olup, Grubumuzun yeddinde kalan sembolik hisse oranı yüzde 0.05’dir ve üstelik bu kadar az sayıdaki hisse içinden bile herhangi bir satış gerçekleştirilmemiştir. Bu miktarın dışında, Grubumuzun Merrill Lynch ve/veya başka bir kuruluş nezdinde bulundurulmakta olan herhangi bir hissesi de yoktur” denildi. Açıklamada, bu iddiaları yapanlar hakkında hukuki ve cezai yönden her türlü takibata başlanılacağı kaydedildi.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 11:13

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019