Davutoğlu'nun yanındaki isimden dikkat çeken çıkış: Bu isimler AK Parti'nin direğidir

Yeni parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu ile parti çalışmalarında görev alan eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurcu, katıldığı bir canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

20 Ağustos 2019 Salı 13:15
Davutoğlu'nun yanındaki isimden dikkat çeken çıkış: Bu isimler AK Parti'nin direğidir

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na birçok ziyaretinde eşlik eden eski AK Parti İl Başkanı Selim Temurcu, yeni parti iddialarıyla gündeme gelen isimlerle ilgili konuştu.

AK Parti eski İl Başkanı Selim Temurcu, Çağlar Cilara'nın Youtube üzerinden yaptığı programa konuk oldu.

Temurcu, yeni parti iddialarıyla gündeme gelen isimlere vefasızlık yapıldığı söyleyerek, "AK Parti'nin İstanbul üzerinden Türkiye'yi kaybettiği algıyı oluşturmak ancak ve ancak FETÖ benzeri bir Pelikan oyunudur. Şu an yazılanlara bakıyorum. Abdullah Gül hakkında yazılıyor. Kendisi ilk seçilmiş başbakandır. Çıkıp ekonominin en parlak döneminin isimlerinden Ali Babacan'a cümle kuruyorlar. Keza Ahmet Davutoğlu'da eski başbakanımızdır. Bu isimler AK Parti'nin direğidir. Bu insanlarla ilgili olarak sadece güce ve zamana göre hareket eden bazı muhterisler neden vefasızlığın kitabını yazıyor. Mücadelenin de bir ahlakı olur" dedi.

Ahmet Davutoğlu'ndan flaş çıkış: Mutlaka tedbir alınması lazım

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ağustos 2019 Salı 13:15

YORUM YAZ

 • nene hatunnene hatun1 ay önce
  O DİREKLERİN İÇİNE KURT DÜŞMÜŞ ARTIK HİÇ BİR İŞE YARAMAZ ANCAK İÇİNDEKİ KURTLAR İLE DİREKLERİ İMHA ETMEK EN EFTALİDİR EN BÜYÜK KURT İSE FETÖ DENEN CİBİLLİYETSİZDİR...
 • ZekiZeki1 ay önce
  Ulan sekiz silindir motor pervanesi gibisiniz........
 • HAVVA TARAKÇI HAVVA TARAKÇI 1 ay önce
  SAYIN TEMURCU NE OLDU MADEM BABAN YADA SEN FETUCU DEĞİLDİNİZ NEDEN ÇAYELİNDE İŞYENİZİN ÇAMLARINI MİLLET KIRDI İNDİRDİ AŞAĞI BABANIZ YADASIZ ÇİKİPNİÇİN DEMENİZ KARDEŞLERİM BİZDE SIKINTI YOK BİZSİZDENİZ .OGECE SABAHAKAR CAMLARI YERİNE TAKMA DERDİNE DÜŞTÜNÜZ .BİRDEN BİR DOKSAN DÖNUŞ YAPTINIZ .BELEDİYELERDEN NEMALANIRKEN İYİ YAZIK SİZİN GİBİLERE NE OLURSANIZ OLUN İNSANLIĞIN GÖZÜNDE HİÇSINIZ .DERDİNİZ DEVLET MİLLET DEĞİL BİZ NASIL BİRAZ DAHA GÖTÜRÜZ. PEŞİNE TAKILDIKLARININDA SENİN ZİYNİYETİNDE ,ALLAH BU DEVLETİN YARDIMÇISI OLSUN SİZLERE VE SİZİN GİBİLERE FİRSAT VERMESİN AMİN
 • AKGÜNAKGÜN1 ay önce
  sen ya tarih bilmiyorsungezicisin,yadafeto tayfasındansın,terör örgütleri,siyonistler,küresel güçler,ne diyorsa, sizde aynısın diyorsunuz,tabiki terörden yana gezicilerden yana olacaksınız çünkü onları palazlandıran sizsiniz,efendileriniz emreti geziyi planladınız çünkü türkiyenin borcu bitmiş faizler 5 puanın altına düşmüştü bu sizin efendilerinizin işlerine gelmezdi,tabiki türkiyenin deyil efendilerinizin dediklerini yapacaktınız ve yaptınız,şimdide ak partiyi çökertme emrini aldınız onu çökerteceksiz aferin size.
 • MalatyalıMalatyalı1 ay önce
  O cadir direkleri simdi h d peye golgelik edip onlari koruyorlar
 • Reis HürdolaşReis Hürdolaş1 ay önce
  Temurcu zan edersemyakını fetöcü olduğundan başkanlıktan alındı. İyi ya fetö, çetö, sütö, hütö, cübtö vb. tüm cemaatselpotansiyelterör zihindekiler le aynı karargahta buluştu. Nifak ve Fitneniz içinde kahrolun inşallah. Karagahınız bağlı olduğu yabacı akılla bu ihanet denizinde boğulursunuz inşallah.
 • Mehmet Murat GülerMehmet Murat Güler1 ay önce
  Fethullah Gülen'in Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Pennsylvania dan gönderdiği 22 Aralık 2013,tarihli mektuptan bir paragraf"Kıymetli efendim,Göndermek lütfunda bulunduğunuz kıymetli misafirin aktardığı hususları dikkate alarak, ifade etmeliyim ki, dün neredeysek şu yaklaşan seçim sürecinde de aynı yerde ve çizgide duruyoruz. Diyaloğa her zaman açık bulunduğumuzu, binaenaleyh Zât-ı âlilerinizin ve sayın Başbakanın ortak tensiplerini tensibimiz sayacağımızı da belirtmek isterim. Bahse konu hususların sayın Başbakanla da paylaşılmasını arzu ederim."Belliki başbakanın sizi dinlemesinden dolayı böyle kinle doldunuz..
 • Ali koyuncuAli koyuncu1 ay önce
  Siz pkk nın gücüne güveniyorsunuz herhalde kayyuma neden karşı çıkıyorsun belediyeleri pkk ayla doldurma işine ses çıkarmıyorsunuz siz kimin adamısınız ingiliz uşakları
 • OsmanlıOsmanlı1 ay önce
  akpartinin direği değil yegenim sırtından hançerleyen diyeceksin bunlara tırık...
 • Oktay Oktay 1 ay önce
  Bunlar agac direklerdi direkleri kurt kemirdi bizde kolanlara kirgo ili kaldirdik curumus direkleri davutoaoglunu slibaboyu dikenli gulu baxilarini demir direklerle guclendirdik curuk direkler sizin olsun
 • Oktay Oktay 1 ay önce
  Bunlar agac direklerdi direkleri kurt kemirdi bizde kolanlara kirgo ili kaldirdik curumus direkleri davutoaoglunu slibaboyu dikenli gulu baxilarini demir direklerle guclendirdik curuk direkler sizin olsun
 • Ömer Ömer 1 ay önce
  Partinin direği ise neden muhalif oluyorlar bölünmek tekrar ediyorum sadece chp ye yarar Ak parti daha güçlü olmak mecburiyetindedir sen ben kavgası bir fayda sağlamaz
 • NurNur1 ay önce
  Çok güldüm yorumlara ikiside çok edepliymiş haaa haaa kenara çekilmeyi tercih etmişler direk yıkılmımış diyor biri sinsi sinsi durdular yıllarca ak partinin içinde fitne yapıyorlar şimdifötö bassmış buraları ya !!! Pkk ya destek vermeleri nile tınlatmıyor ya
 • Nadir BabaNadir Baba1 ay önce
  Katılıyorum...MHP, Akpartiyi esir aldı. Ver Bilal oğlanı diyerek Reisi ele geçirip birlikte yozlaşmanın en güzel örneklerini sergilemeye başladılar. Abdullah Gül'e gelince; adam gibi adamdır kendileri. Güç ve rant devşirmek yerine edepli, namuslu ve demokrat kalmayı tercih ettiler. Başkaları gibi güç ve parayla imtihanda ne paralelleştiler ne de akparti ve mhp'liler gibi yamuklaştılar. Yozlaşarak yamuk hale gelen gerek liderlere gerekse onun takipçisi olan androidlerin iftira ve saldırılarına karşı dik duruş sergilediler ve sergiliyorlar. Akpartiyle birlikte mhpnin deömrü dolacak sandıkta.
 • veliveli1 ay önce
  Bizim mahallede oturup karşı tarafın çakallarına göz kırpıyorlardı. Çok şükür taşınmışlar. Herkesin kafası rahat.
 • Hâle Hâle 1 ay önce
  Hadi ordan pislik, hepinizdepaganist rockefeller ve rothschild şeytanlarının uşaklarısınız
 • mehmetmehmet1 ay önce
  Hala bu karanlıklara çalışanlara sahip çıkanlar var, yazıklar olsun...
 • Mao Çadırı.Mao Çadırı.1 ay önce
  Yeni Çadırımız, Mao Çadırı. Sosyalizm Çadırı. Komünizm Çadırımıza gebe. Doğum kaç yıl alır meçhul. Belki yarın, belki yarından da yakın.
 • Vahap kalyoncuVahap kalyoncu1 ay önce
  Sayın temurci hemşehrimiz olurçıkıp mertçe tarafını açıklamalı yoksa ikiyüzlü durumuna düşer.
 • NurNur1 ay önce
  Biz ak partililer onları dirk filan olarakgörmüyoruz bitti tanımıyoruz onlsr ak partiye cumhur başkanına ihanet ettişeytan gördün yüzlerini birde hdpye yani pkk destekleri tüy diktiler!!!
 • Yeni Mao Direği.Yeni Mao Direği.1 ay önce
  Ana Direk Davutoğlu şutlandı, çadır çöktü. Çadırın altında kalanlar, çadırdan kaçma telaşına düştü. Çadırda şuanda %1 kaldı.
 • Osman K.Osman K.1 ay önce
  Her ikisi de adam gibi adam. Güç ve rant devşirmek yerine edepli, namuslu ve demokrat kalmayı tercih ettiler. Başkaları gibi güç ve parayla imtihanda ne paralelleştiler ne de yamuklaştılar. Yozlaşarak yamuk hale gelen gerek lidere gerekse onun takipçisi androidlerin iftira ve saldırılarına karşı dik duruş sergilediler ve sergiliyorlar.
 • polat63polat631 ay önce
  SADECE SUS SENDE İHANET ETME SENDE VEFASIZLARA ZATEN KATILMIŞSINZİHNİYETİNİZ BELLİ O İSİMLERİNİ ZİKİR DAHİ ETMEK İSTEMEDİGİM HAİNLER DÜN NASILVATAN HAİNLERİNE ÇIKIP DESTEK VERDİLERO HANİ AKP DİREGİ DEDİGİNHAİNLER OLURMU BÖYLE HAİNLİK VEFASIZLIK YAZIKLAR OLSUN SİYEDE EY ESKİ İL BAŞKANI ŞİMDİKİ HAİNSUS KONUŞMA
 • ümitümit1 ay önce
  LAN LAVUK DİREK OLDUKLARINDAMI HDP YE DESTEK ÇIKIYORLAR OYÜZDENMİ REFARANDUMDA HAYIR DEDİLER. LAN BİR GİT SENDE YAMANACAK YER ARAMA LAVUK.
 • Osman TürkOsman Türk1 ay önce
  Babacan, Davutoğlu ve Gül’ü savunurken AK Parti tabanını vefasızlıkla suçlamak mı ? Pes yani. Bunlar, sen vefasız değilsiniz de AK Parti tabanı vefasız ?!!!Kork korkmazdan, utan utanmazsan derler ya. Sizde utanma yoktur.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019