• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dağ kadrosu Ekrem’in başını yakacak! CHP’de İmamoğlu karşıtlığı hızla büyüyor

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun belediyede işe aldığı PKK sevici Beyza Yavuz’un halen işine devam ettiği öğrenildi. CHP içinde, İBB’deki “dağ kadrosu” nedeniyle İmamoğlu’na karşı olanların sayısının da giderek arttığı belirtildi.

Yeniakit Publisher
2021-01-21 10:47:00 -
Dağ kadrosu Ekrem’in başını yakacak! CHP’de İmamoğlu karşıtlığı hızla büyüyor

 yeniakit.com.tr 

HDP desteğiyle göreve gelen CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, terör örgütü PKK’nın siyasi ayağına diyet borcunu ödemeye devam ediyor.

İBB’de ‘dağ kadrosu’

CHP İstanbul Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Beyza Yavuz, PKK’lı terörist Selahattin Demirtaş’a verdiği destekle gündeme gelmişti. Yavuz’un bir süre önce İBB’de işe alındığı ortaya çıkmıştı. Demirtaş seviciliği yapıp İBB’de işe giren ve birçok tepkiye neden olan Beyza Yavuz’un görevine halen devam ettiği belirlendi.

Beyza Yavuz, PKK seviciliği yaptığını ortaya koyan Akit’in haberi hakkında, “Arkadaşlar ben yakalandım, siz devam edin” şeklinde kendince esprili bir mesaj paylaşmış, farkında olmadan PKK yanlısı olduğunu itiraf etmişti.

CHP’de İmamoğlu’na tepkiler büyüyor

CHP içinde İmamoğlu rahatsızlığının da giderek büyüdüğü öğrenildi. HDP’ye diyet ödemek için İmamoğlu’nun PKK’ya selam çakan isimleri İBB’de göreve almasının, CHP içinde çok sayıda ismi rahatsız ettiği belirlendi. İBB kadrosundaki PKK’lıları uzaklaştırmaması nedeniyle İmamoğlu’na her geçen gün tepkilerin arttığı ifade edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

DRSN

BUNA OYVEREN SECDEYE GİDEN MÜSLÜMANLAR ALLAH SİZDEN EN KISA ZAMANDA BU İHANETİ SORSUN İNŞALLAH
 • Yanıtla

Ahmet

HDP pkk bunlara niye destek verdi bir karşılığı olacak tabii belediyelerde bir şekilde olacaklar ama öyle ama böyle yarın bir gün eskaza iktidara gelseler bu hainleri devlet kadrolarında göreceksiniz daha bu başlangıç neler daha var bunların kafasında ama halkımızın büyük bir kısmıbu hainlerin nasil bir plan icinde olduklarina hala uyanamamis ne diyelim allah gözlerinè kalplerine inşallah gercekleri gösterir is işten gecmeden
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23