Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "(Çobanbey'deki terör saldırısı) Terörün milleti yoktur, hedefi tüm insanlıktır. Türkiye olarak sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir" dedi.

16 Eylül 2019 Pazartesi 09:12
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Suriye-Türkiye sınırında Çobanbey beldesindeki hastane yakınında bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısına ilişkin, "Terörün milleti yoktur, hedefi tüm insanlıktır. Türkiye olarak sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Oktay, Twitter hesabından, Çobanbey beldesine düzenlenen bombalı terör saldırısıyla ilgili paylaşımda bulundu.

Paylaşımında saldırıyı lanetleyen Oktay, "Terörün milleti yoktur, hedefi tüm insanlıktır. Türkiye olarak sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir." değerlendirmesini yaptı.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Eylül 2019 Pazartesi 09:12

YORUM YAZ

  • selim yavuzselim yavuz28 gün önce
    Peki sınırlarımız içerisindeki Türklerin Neslini bozmaya hedeflenmiş uyuşturucu Baronları ne olaçak.Teröristler Mehmetcik istemedikce nefes alamaz ama uyuşturucu Baronlarının Askerleri hergün yüzlerce Türk Çocukalrını öldürüyor.Basın bu uyuşturucu Baronları tarafından finans edildiği için sesini çıkarmıyor. Reisin etrafındaki Demir perde nezaman kalkaçak bu vahim olayı göreçek. Teröristlerin kaçırılan Ailelere gösterilen ilgi alaka Bu vatanın öz Evlatlarına verilmiyor.Bizim Çocuklarımız gözümüz önünde yok oluyor. Akit Gazetesi Aileside olmasa tamamen Yerli ve Milli halk Kürt ailelerindan daha çaresiz uyanın uyanın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019