• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaret etmesi battı! İşte Saadet Partisi'ni yönlendiren CHP kafalılar

Yeniakit Publisher
2021-01-07 20:27:00 - 2021-01-07 20:34:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaret etmesi battı! İşte Saadet Partisi'ni yönlendiren CHP kafalılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü evinde ziyaret etmesi Saadet Partisi'nin 31 Mart yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ali Aktaş'a battı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü evinde ziyaret etti. Ziyaretin Erdoğan’ın programında olmadığı, sürpriz bir şekilde gerçekleştiği öğrenildi.

Asiltürk'ün evinde gerçekleşen ziyaret, yaklaşık bir saat sürdü. Ziyaretin ardından Asiltürk, Erdoğan'a aracına kadar eşlik etti. Erdoğan'ın resmi araç yerine sivil plakalı araçla ziyarete gelmesi dikkat çekti.

Görüşmeyle ilgili açıklama yapmayan Erdoğan, Asiltürk'ün evinden ayrılırken balkonlarda kendisini selamlayan vatandaşlara el salladı.

Ziyaret Saadet Partisi'ni yönlendiren CHP kafalılara battı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun 31 Mart seçimlerindeki kampanyasına "Yıkılma sakın Ekrem İmamoğlu" diyerek bağış yapan Saadet Partisi'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aktaş'a battı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda haddini aşan ifadeler kullanan Aktaş, Asiltürk’ün Saadet Partisi'ni “Cumhur İttifakı'na yamama” hedefiyle hareket ettiğini iddia etti.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Eşcinsellere arka çıkan baroları sahiplenmişti

Ali Aktaş, Kur'an-ı Kerim ayetlerini nefret söylemi olarak ilan eden ve eşcinsel sapkınlara arka çıkan baroları sahiplenmesiyle tepki çekmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ahmet yüksel

sayın yazarlar araştırmacılar...Sizlerden ricam bu (n)ASİLTÜRK VE kARAMOLLAOĞLU NUN NE VE KİM olduklarını ölmeden yazın da millet bunların yıllardır refah tan zıkkımlanıp ne kadar türk müslüman ve vatansever olmadıklarını bir bir yazın ki öldeklerinde ÖLÜNÜN ARKASINDAN KONUŞULMAZ sus bandına takılmayalım. belli mi olur bunlar için de 5817 sayılı bir yasa çıkar bakarsınız

Bozok

Demekki CHP liler ın analarına basörtüsü den dolayı hakaretleri hoşlarına gidiyormus.yada bunlar sadçadetı ele gecirmişte onun icerisine sızmış sahte ler.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23