Çıbanbaşı Koç!

CHP’nin Kandil destekli adayı İmamoğlu’na özel jet tahsis eden Koç Grubu, devlete ve hükümete karşı yürütülen hemen her yıkım operasyonunda çıbanbaşı rolünde hareket ediyor.

10 Haziran 2019 Pazartesi 13:01
Çıbanbaşı Koç!

Türkiye’nin en tartışmalı şirketi olan Koç Holding, bir kez daha tepkilerin odağında. PKK elebaşlarının alenen oy istediği, Yunanlı Haçlıların desteğini ilan ettiği CHP adayı Ekrem İmamoğlu’na VIP uçak tahsis eden Koç grubu, yakın dönemde başta Gezi kalkışması olmak üzere birçok yıkım operasyonunda aktif rol üstlendi.

Proje Ekrem’i Setair’le uçuruyorlar

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun seyahatlerinde kullandığı 80 milyon dolar değerindeki özel jetin Koç Grubu’na ait olması dikkat çekiyor. İmamoğlu, seçim kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği seyahatlerinde Koç Holging’e ait “Setair” şirketinin TC-RMK kuyruk tescilli özel jetini kullanıyor. CHP’nin Kandil destekli adayına VIP uçak tahsis eden Koç Holding’e tepki gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Koç’un özel uçağı (İmamoğlu’nun) altına tahsis edilmiş. Kusura bakmayın, ben bir şey görüyorum. Beni kim kınarsa kınasın. Gezi olaylarında otel tahsis edenler, Gezi olaylarında Taksim’deki otellerini tahsis edenler bugün uçaklarını tahsis ediyorlar” dedi. Bakan Soylu’nun isim vererek eleştirdiği Koç grubu ise özel jetin kendilerine ait olduğunu kabul ederek, “ücret karşılığı kiraladılar” savunmasını yapmakla yetindi.

Gezi Parkı olaylarında da şaibeli seçimde de Koç gibi!

CHP’nin Kandil destekli adayı Ekrem İmamoğlu’na özel jet tahsis eden Koç Grubu, devlete ve hükümete karşı yürütülen hemen her yıkım operasyonunda çıbanbaşı olarak beliriyor. Bakan Soylu’nun işaret ettiği Gezi kalkışmasında aktif rol üstlenen Koç Grubu, kendilerine bağlı olan Divan Otel’i çapulculara açmıştı. Taksim’deki Divan Otel, polise saldıran eylemcilere ücretsiz internet desteği vermişti. Bununla da yetinmeyen Divan Otel, kapılarını ardına kadar açarak çapulcular için özel revir hazırlamıştı. Koç, skandalı deşifre eden Akit gazetesini susturmak için dava üstüne dava açmıştı.

Dolar'cı Koç

Dış mihrakların Türkiye ekonomisine karşı döviz üzerinden başlattığı operasyona karşı 2016 yılında “Dolarlarınızı bozdurun, Türk Lirasına ve altına çevirin” çağrısı yapan Erdoğan’a karşı Koç’a ait Yapı Kredi Bankası vatandaşları dolar teşvik etti. Koç’un bankası, dolar boykotu sürecinde başlattığı kampanyada “30 Aralık’a kadar vadeli dolar mevduat faizlerini yüzde 3.00’e sabitleme” kararı almış ve bunu “kaçırılmayacak fırsat” sözleriyle afişe etmişti.

Toplumsal cinsiyet eşitliği fesadının arkasında da varlar

Koç ailesi, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adlı sapkın projeyi toplumsal alana taşıma görevini üstlendi. Önce bireyleri, sonra da aileyi yozlaştırmayı hedefleyen Batı menşeili Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adlı ahlaksız projenin iş dünyası ve toplumsal alandaki ortaklığını Koç Holding yürüttü. Koç Grubu, projenin geniş kitlelere yayılması için iletişim uzmanları eşliğinde reklam ve PR çalışmaları yaptı. “İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” adıyla 2017’de Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ve İsveç TCE Ana Akımlaştırma Komitesi (JämStöd) ile anlaşma yapan Koç, “Cinsiyet Eşitliği Atölyeleri” olarak adlandırılan projeyi geniş kitlelere ulaştırmak için 100’ün üzerinde pazarlama ve iletişim uzmanını sahaya sürdü. Koç’un organize ettiği konserlerde de ünlü isimler tarafından Toplumsal Cinsiyet söyleşileri gerçekleştirildi.

Yapı Kredi kitaplarında eşcinsellik propagandası

Koç’un Yapı Kredi Yayınları (YKY) üzerinden kamuoyuna sürdüğü kitaplarda eşcinsellik propagandası yapılıyor. Yapı Kredi Yayınları’nın ABD ve İtalya menşeili kitaplarında çocuklar hedef alınıyor. YKY’nin Garfield adlı çocuk kitabı serisinde “Haftasonu cinsiyet değiştirmek için ameliyat oluyorum” ifadelerine yer veriliyor.

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler” kitabında sözde bir ilkokul öğrencisinin anlatımıyla eşcinsel sapkınlık normalleştirilmeye çalışılıyor. Aklî melekeleri gelişmemiş çocuklara cinsel yönelim telkinlerinde bulunulan “Kız Çocuk Hakları Bildirgesi” ile “Erkek Çocuk Hakları Bildirgesi” kitaplarında hem erkek hem kız çocuklar için “İstedikleri kişiyi sevme hakkı vardır: Kız ya da erkek” ifadesi bulunuyor.

Ahlaksız sergiyle maneviyatı ayaklar altına aldılar

Koç ailesine ait Abdülmecid Efendi Köşkü’nde düzenlenen ahlaksız serginin de altından çıkan söz konusu şirket çıktı. Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han’ın satın alarak son halife Abdülmecid Efendi’ye hediye ettiği Nakkaştepe’deki köşkte çıplak insan bedenlerinin teşhir edildiği sergi düzenlendi. 2017’deki sergide duvarlarında ayetler bulunan odalarda ahlak dışı karakterlere yer verildi. Son halifenin köşkünde manevi atmosferin baltalandığı sergi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç tarafından düzenlendi.

Bir ağaç için memleketi yaktı Sarıyer’de ormanı katletti...

Koç Holding’e ait Koç Üniversitesi’nin Zekeriyaköy’deki kampüsünün yapımı sırasında ağaç katliamı gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2013 yılında kamuoyu gündemine taşıdığı skandalın başrolündeki Koç Üniversitesi, İstanbul’un Sarıyer ilçesindeki kampüs inşaatında onbinlerce ağacı söktü. Koç Üniversitesi, 28 Şubat sürecinde alınan onayla Mavramoloz Devlet Ormanı’nın göbeğinde 160 hektarlık arazide ağaç kıyımı yapılarak inşa edildi. Koç’un orman katliamı nedeniyle 1997 yılında ANAP’lı Bayındırlık ve İskan Bakanı Yaşar Topçu, Yüce Divan’a sevkedilmişti.

ETÖ-FETÖ kanalına para

Her melanetin altından çıkan Koç grubu, bir dönem ETÖ’nün bir dönem de FETÖ’nün sesi olan Kanaltürk TV’nin kuruluşunda şaibeli kanala 8.4 milyon lira para akışı sağlamasıyla gündeme geldi. Koç’a ait Beko Ticaret A.Ş., Tuncay Özkan’ın sahibi olduğu dönemde Ergenekon Terör Örgütü’nün sözcülüğünü yaptığı iddia edilen Kanaltürk’e kuruluş aşamasında 8.440.000 YTL’lik (8 milyon 440 bin TL) ödeme yapmıştı. Kanaltürk daha sonra FETÖ’cü Akın İpek’in eline geçmiş ve Fetullahçı şebekenin propaganda merkezi olmuştu.

Koç CHP’yi de vergiyi de uçurmuş


FARUK ARSLAN
Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Haziran 2019 Pazartesi 13:01

YORUM YAZ

 • EdaEda10 gün önce
  Koc ailesi her yil bilderberg toplantisina katiliyor,o toplantida alinan kararlari ulkelerinde uygulamak zorundalar,aksi taktirde baslsrina gelmeyen kalmaz.Mustafa Koc'un olum sebebinide bilderbergle alakali oldugu bazi cevrelerce dusunuluyor.
 • EdaEda10 gün önce
  Koc grubu her yil bilderberge katiliyor,boyle seyleri mecburen yapmak zorundalar,o toplantida alinan kararlari ulkede uygulamak zorundalar,aksi taktirde baslarina gelmeyen kalmaz.0 paralari yoksa nasil kazaniyorlar.
 • vvvv1 ay önce
  iyi bakın imamoğluna bu kıvrak heriften İBB başkanı olurmu hiç? adam tiyatrocu adam dansöz adamrol yapar. iş ise asla yapmaz. yapamaz yapamayacak yaptırmayacaklar seçilse bile. terö örgütlerine hizmettenİstanbulu büyük sıkıntılara maruz bırakacak.
 • ÖzerÖzer1 ay önce
  Türkçe Olimpiyatlarında Sayın Cumhurbaşkanı ve saygıdeğer bakanların konuşmalarını izleyin, dinleyin sonra klavye delikanlılığı yapıp KOÇ a FETÖ cü deyin. hiçbirinizde ..... sürülecek akıl yok.
 • KemalKemal1 ay önce
  aydın doğan misali sahtekarlıkları tespit edilerek ağır cezalar kesilmeli sonu hazırlanmalı, yoksa bu kambur Türkiye ye çok ağır gelecek ilerde, ayrıca savunma sanayi ihalelerine ve diğer bilumum devlet ihalelerine kesinlikle sokulmamalılar
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  1960'lı..lı..yallarda..genç..imam..Fetullah..Gülen..ile.VEHBİ..KOCH..ve..karanlık..kişilerin..buluşup..plan..projeleri..Ortaya..çıktı..KOCH..Ailesi..Sabetayist..hain..Mason..locaları..ile..Yahudi..kuruluşlarıyla..ilişkileri..sır..deyil..BU..ALÇAKLARI..sırtımızda..ne..kadar..taşıyacağız..koynumuzda..yılan..besliyoruz..Üstelik..yıllarca..bu..milletin..kanını..emdiler...Utanmadan..namaz..umre..gibi..kutsal..değerlerimizi..kullanıp..riyakarlıklarına..alet..ediyorlar..UMRE..DEMİŞKEN..yakın..dostlarından..biri..geçen..medyaya..sızdırdı..VEHBİ..KOCH..UMREDE.."Ben..Viski..içmeden..duramam..demiş..ve..UMREDE..akşamları..odasında..VİSKİSİNİ..yudumlamış..
 • müspetmüspet1 ay önce
  hiç kimsenin bir yaptırım gücü yok dövlet zaten üzerine gitmiyor devletin hiçbirihalesine sokulmamalı vede kara değil gapkara listeye alınmalı tüm şirketlerini incelemeye alınmalı gereken yapılmalı tüm pisliklerin altından bu zevatlar çıkıyor uymayalım tüm ürülerini almayarak boykot edelim
 • MehemmetMehemmet1 ay önce
  Yahudi den ne beklenir, şerefsizler merhum Atatürk'ün koltuğuna sığınarak palazlandilar. Şimdi ise her melanetligi yapıyorlar. Şayet yaşasaydı sadece koç ailesini değil, Vallahi topunu pilisi pirtisiyla siktirederdi. Bu şerefsizleri normal alelade bir vatandaş olarak (avam). bile ne mal olduğunu çok iyi biliyorum.Hiç bir zaman bu ülke hayrına küçük bir taşı bile yerinden oynatmamistir. Bu Yahudi İngiliz vatandaşı olup. İngiltere meclisinde dünya paylaşımında lortlar kamarasinda milletvekili üstünde bir Yahudi ailesi soyudur. Aslında mübadele neden gonderilmedigi hep kafamda soru işaretleri vardır. Bir hiristiyan türkü gönderiyorsun. Bir rumu gönderiyorsun. Karşılığında bize gönderilen türk ler değil başka kavimlerden de gönderiliyor, alıyoruz. Esasen Yahudilerin foyasi Osmanlı'nın son yıllarında ve kurtuluş savaşı mücadelelerinde birçok Yahudi ihanetleri olmuştur. Özelleştirme dönemlerinde fırsat verilmemeli sınırlama getirilmeli. Petkim, üniversite, güvenlik sanayinde otomotivden, bilhassa toplumsal kuruluşlardan ve gıda sanayi üretim ve pazarlama hususunda önünü kesmek ve ülkeyi terk ettirme zorunda bırakılmalıdır. Bu şerefsizler ülkenin kanunları ile alay eder. Istediğini Zoraki elde ederler. Allah'ın izniyle bu küffar hainden de kurtulma yoluna gidilir inşaallah. Amin amin inşaallah.
 • PazarcıPazarcı1 ay önce
  İtin ürmesiyle kemiğin yağmıyacağını da bilmen gerekirdi taner bedduanın bir sartınınolduğunu bilmen gerekir
 • Kemal Kemal 1 ay önce
  Zillet olan zillet diyendir saygısız insanlar
 • PATATES-SOĞAN-DARBESİPATATES-SOĞAN-DARBESİ1 ay önce
  BURDA Kİ HERKE YA KÜÇÜK HİTLER YADA HİTLER HAYRANIN CANİLER
 • ........1 ay önce
  egremisin küfürler medya tarafından sansürleniyor. İyi korkmuş ht cnn ve diğerleri.
 • Halkçı....!Halkçı....!1 ay önce
  Daha dün bir bugün iki....yatlar katlar 250.000 tl lik saatler özel uçaklar....! Pıtırcık Ekrem çok hızlı başladı patronların uçağından devletin valisine posta koydu.....yerinin patronların özellikle de boğazda yalıları olan patronların ayağı dibinde olduğunu onlardan gelecek emirlere amade olduğunu ispatladı.....şayet vatandaş bunun nedenini sorsa " adam değilsin....kaş göz hareketi yaptın...yazık sana yazık" diyerek üstüne bi de tokat ! Bence "gel buraya Muharrem"
 • TakipçiTakipçi1 ay önce
  Tencere yuvarlanır kapağın bular.
 • ŞemsiŞemsi1 ay önce
  Eeeeeeeeee, KOJların ürünlerini almayın gardaşııımmm. Gidin BOSH'u alın, VESTEL'i alın. Ford almayın Renault alın. Hepsi de KOÇ ürünlerinden iyidirler boş verin siz...
 • BALYOZ BALYOZ 1 ay önce
  Çok güzel bir baslik KOÇ HOLDING ve TÜSIAD Türkiyenin önünde en büyük CIBAN BASI yani Türkiyenin 30 40 yillar dan bu yana BÜYÜYEMEMESININ önündeki TAKOZ BU ÇAPULCU KOÇ HOLDING VE TÜSIAD DIR çünki KAOS ve içerdeki KARISIKLIKLARA ZEMIN HAZIRLIYAN GENE bu Türkiye düsmanlari neden neden...ISTE nedeni çünki TÜRKIYENIN SOROS U VE ROLDHSCHILD LERI KOÇ HOLDING VE TÜSIAD DIR ÇÜNKI DÜNYA ÜLKELERINI KEYFI ÜZERINE KARISTIRARAK DARBE KARISIKLIK KAOS YARATARAK O ÜLKELERIN BABAKANLARINA HÜKÜMETINE KARSI KENDILERINE YAKIN MUHALEFETI SATIN ALARAK FINASA EDEREK FAIZ LOBISI SOROS VE ROLDHSCHILD LERIDIR TÜRKIYENIN KOÇ HOLDING I TÜSIAD DI DA BU SOROS LAR ROLHSCHILD LER TARAFINDAN SATIN ALINMIS TASMALI ITLERIDIR VE BILDERBEKCI MASONLARDIR anlayana davul zurna saganlayamayana sivri sinek az
 • hercaihercai1 ay önce
  Dogrucu, benim yorumum da sana yakin. Dogrulari yazmissin dogrucu. Bu zenginler arasinda daha baskalari da var, hepsi def edilmeli ulkeden. Ama bazi seylerden dolayi imkansiz simdilik. Putlar yikilinca hersey cok iyi olacak.
 • uyan tcuyan tc1 ay önce
  yahu bu yahudi koçları atın bu ülkemizden zaten baş çıban bu şerefsizvatan hainleribunlar. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.(gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.) .
 • hercaihercai1 ay önce
  Sayin Soylu. ''Kusura bakmayin'' falan demeyin, bu Koc grubu geziyi destekledi, ama hala adamlar, yani Koc grubu ceza almadi ! Niye? Bunlar kim, ulkeyi yonetenler bunlarmi yoksa? Bunlari Tel Aviv'e gondermek varken neden hala''Kusura Bakmayin'' lafi?
 • tanertaner1 ay önce
  kim zillet der allah belasını versin
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 1 ay önce
  BU GÜZELİM ÜLKEDE ABDULHAMİT HAN SÜRGÜNE GİTSİN OSMANLI KURTULURDİYE MİLLİ ŞAİRİMİZ VE KURAN TEFSİRİ YAZMIŞ BÜYÜK ALİM ELMALILI ALİMİMİZE FETVA VERDİRMİŞ VE KONFERANSLAR DÜZENLEMİŞLER ŞİMDİ BİZLER ONLARIN BİLGİSİNİN YÜZDE BİRİ OLMADIĞI HALDE REİS GİTSİN TÜRKİYE KURTULUR FEVARANLARI EDİYORUZ YANILIYORUZ EĞER BİR GERGİNLİK VARSA Kİ YOK İPİN İKİ UCUDA REİSDE DEĞİL KARŞI TARAF GEVŞETSİN MÜNAFIKLIK YAPIYORLAR UYANIK OL MÜSLÜMAN TÜRK UYANIK NELER ÇEKTİ BU ÜLKE İSTİKRARSIZ İKTİDARLARDAN TÜM OYNANAN OYUNLAR MÜSLÜMAN TÜRKİYENİNÜZERİNE UYANIK OLMA ZAMANI.
 • KACKOPKACKOP1 ay önce
  VEHBI KOCUN KIZI YUNANLIYLA EVLI DEGLMIYDI NE CABUK UNUTUNUZ BELER BUNLARIN ARKASI YUNANISTANA DÖNÜK OLDUGUNU KOC HOLDING YUNANISTANA CALISIYOR EKREM YUNANOGLUNU DESTEKLEMESI ACABA NEDENDIR YUNAN BASINI NEDEN EKREM YUNANOGLUNU BIR YUNAN ISTANBULU FETHETTI DIYE YAZIYORDU BUNLARIN HEPSI TESADÜF OLAMAZ.
 • doğrucudoğrucu1 ay önce
  bu ülke eğer tam bağımsız güçlü olacaksa hiç kimseye bir şey yapmasına gerek yok sadece ülkeden bu BOYNUZLU ailesini vaşak kazır gibi kazıyıp def etmek yeterli olacaktırNOKTA
 • serhatserhat1 ay önce
  koç pkk ya destek veriyorsa devlet neden koça tepki veremiyor
 • Kazım KarabekirKazım Karabekir1 ay önce
  Demirören Holding, Turkuaz Medya AKP yi desteklerken iyi, Koç Holding CHP yi destekleyince mi tu kaka oluyor şimdi.Atma ziya...
 • Ali KOÇAli KOÇ1 ay önce
  Faruk KOÇ Grubuna küsmüş; KOÇ Grubunun haberi olmamış... (galiba)
 • SelmanSelman1 ay önce
  E peki madem durum bu, ki hakikaten kefere koclarin durumu böyle! O vakit bitirin bu zindiklari... Subhan Allah.!
 • MüstakilMüstakil1 ay önce
  gerçekleri sende biliyorsun Mustafa...
 • ........1 ay önce
  sapkın azınlığın medyası bu yunanzadenin valimize saydığı küfürleri malesef sansürledi. Yunan tohumu imamapulos. Münafık kafir.
 • kartalbeykartalbey1 ay önce
  Ben Koç Holding ürünleri hakkında bir iki kelam edeceğim. Yerli malı yurdun malı diyerek evimdeki beyaz eşyayı büyük bir gaflette bulunarak her zaman boynuzlu holdingin ürünlerinden tercih etmiş idim. Lâkin gördüm ki garanti süresi bittikten bir müddet sonra ürünlerde arızalar çıkmaya başlıyor. Hele bir buzdolabından çektiğim var ki düşman başına. Motor değişti. Takılan yeni motorun da bir yıllık garantisi bittikten dört gün sonra o sözde yeni motor da bozuldu. Bunun üzerine boynuzlu holding malları bozulur bozulmaz başka marka beyaz eşya almaya başlayarak evimden boynuzlu holdinge ait bir malzeme bırakmamaya karar verdim. Kimseye de bunların ürünlerini tavsiye etmiyorum zira ürünleri garanti süresi sonun kadar güzel çalışıyor ama garanti süresi bittikten kısa süre sonra ürünler arızalanıyor. İmalat buna göre planlanmış anlaşılan. Eh bu zihniyet sahibinin da haliylen İmamzade Ekrem Efendiye çalışması son derece normal.
 • DoktorDoktor1 ay önce
  Tüketmeyin gevur koch ürünlerini kardeşim. Boykot edin.
 • Samuel Samuel 1 ay önce
  Yokmu devletin maliye müfettişleri göndersin salsın Koç grubunun üzerine sıkı bir elekten geçirilsin bakın nasıl oluyor, uçak veren Koç denetimlerden sonra selam dahi vermez
 • Adalet yokAdalet yok1 ay önce
  Bence Birde bu immamoglu yunan rum nedeni beli tarih yaziyor her karadenizli Trabzon öncelikle kilic soruyla osmanliya dahil oldu Birde Türkiye sinirlar icinde son il Trabzon seferini acin okuyun yani demem oki kürtlere en cok dil uzantan onlara yani Trabzon ve karadenizliler ama velakin biz kürtler ve din kardeslerim türkler Trabzonu hak dinine kavusturduk ha bizim icin vatan a Millete faydali olmalari önemli deyil kökleri neye dayaniyor tarih gercekleri yaziyor simdi gelmis bir rum kürtler ve türkler üzerinden siyaset yapiyor hep sevgi datiyor LAN bizler
 • hakanhakan1 ay önce
  bunlar ne kadar destek cikarsa gezicilere ve vatan hainlerine, sizinde yapacaginiz bunlarin soylarini aciklayacak haberler ypmaktid,,,,, aciklayin bakayim.... haim nahumun dümenlerinive bunlarin mal varliginin kaynagi, kimin altinlarina dayaniyor,,,,bunlarin gece gündüz yaptigi, vatana hainlik planlaridir, digeri cikar takima baskan olur, bunlarin futbolla filan zerre alakasi yoktur ve sevmezler, sirfarkalarini yaslayacak biryerlere tutunmak icindir.... haim nahum kimdir, kim kimin le ne yapmmistir hepsini aciklayin. !!!
 • aliali1 ay önce
  Çıban başı koçmuş Allah belanızı versin zamanında adamlar akp li lere de vermiş o zaman niye çıban başı değildi. Allah hak yiyen herkesin belasını versin yeter artık
 • GorkemGorkem1 ay önce
  Bir tarafta devletin butun imkanlari diger tarafta sadece bir kucuk ucak ve PARASIYLA.. Nerdesin ey adalet...
 • Nur Nur 1 ay önce
  Gezi olaylarından sonra bu fimanın hiç bir şeyini evime almamaya gayret gösteriyorum yedikleri kaba pisliyorlar sapıkları desteklemeride tüy dikmek oldu onu da hangi aile üyesi yapıyor bilen biliyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019