• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li belediyenin iş bilmezliği! 'CHP'ye her gün bayram' dedirten billboardlar

Heykellere milyon dolarlar aktaran CHP'li belediyeler yönetimdeki beceriksizliğini billboardlarda da gösterdi. CHP'li Avcılar Belediyesi, Tahtakale Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi'nde üzerinden onca zaman geçen Ramazan Bayramı ve 19 Mayıs'a dair kutlama mesajlarının yer aldığı reklamları değiştirmedi.

Yeniakit Publisher
2021-06-24 00:27:00 - 2021-06-24 02:07:46
CHP'li belediyenin iş bilmezliği! 'CHP'ye her gün bayram' dedirten billboardlar

yeniakit.com.tr

CHP’li belediyenin iş bilmezliği reklam panolarına da yansıdı. CHP’li Avcılar Belediyesi, Tahtakale Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan bilboardlarda 19 Mayıs ve Ramazan Bayramı kutlama mesajları dikkat çekti. 

CHP'li belediyeler vatandaşı mağdur ediyor

Vatandaşın parasını heykellere aktaran CHP'li belediyeler son günlerde 'sel' haberleriyle gündemden düşmüyor. CHP tarafından yönetilen İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi şehirlerde yağışın ardından alt yapı yetersizliği dolayısıyla yaşanan sel, vatandaşı mağdur ediyor. Arabaların suyun üstünde yüzdüğü, vatandaşların yükselen suyun ortasında mahsur kaldığı görüntüler sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Bayram reklamları panolarda duruyor

CHP'li belediyeler yönetimdeki eksikliğini reklam panolarında da gösterdi. CHP'li Avcılar Belediyesi, billboardlara astığı bayram reklamlarını, üzerinden aylar geçmesine rağmen hala kaldırmıyor.

Avcılar Belediyesi'nin kaldırmadığı Ramazan Bayramı ve 19 Mayıs'a dair kutlama mesajlarının bulunduğu afişler, vatandaşların tepkisini çekti.

Vatandaşa heykel sunmaktan başka bir hizmet yapamayan CHP’liler bayramdan bu şekilde nemalanmaya çalışırken bu duruma vatandaşların yorumu ise 'CHP’lilere her gün bayram' şeklinde yorumlandı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

F.catal

Tasarrruflu belediye israf etmiyorlar ya seneye de lazım olur
 • Yanıtla

M. Nuna

Yalan-dolan-algı işlerini doğrusu iyinyapıyorlar, ama bir yere galince takılıyorlar. Yalancının Mumu gibi. Star'dan Esra Hanım güzel bir isim bulmuş. Cumhuriyet Halk Börekçisi. Börek açmayı bile kullandılar, ama haklkımız böyle börekleri yemiyor, çok seçiciler. Sırada ne var? İşportacılık olabilir. Vapurlarda, metroda "hanımlar beyler bir ayna alana tarak bedava" derken görürseniz KeKo'yu sakın şaşırmayın. Yeni bir algı yaptırılıyor deyip, geçip gidin..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23