CHP'li belediye yetim projesini iptal etti!

CHP’li Küçükçekmece Belediyesi, belediyenin İHH Küçükçekmece Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirdiği “Her Bilgi Evinin Bir Yetim Kardeşi Var Projesi”ni sonlandırdı. Belediyenin bütçesinden tek kuruş çıkmazken, proje kapsamında bilgi evlerine konulmuş olan kumbaralar kaldırıldı.

21 Ağustos 2019 Çarşamba 01:13
CHP'li belediye yetim projesini iptal etti!

CHP’li Kemal Çebi’nin başkanlığındaki Küçükçekmece Belediyesi, daha önceki Belediye yönetiminin İHH Küçükçekmece Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirdiği “Her Bilgi Evinin Bir Yetim Kardeşi Var Projesi”ni sonlandırdı. Bu projede belediyenin herhangi bir yardımı söz konusu değil, yardım sadece bilgi evlerine konulan kumbaralara öğrencilerin attığı bağıştan ibaret...

Kaynak: Haksöz Haber

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Ağustos 2019 Çarşamba 01:13

YORUM YAZ

 • RevalReval1 ay önce
  Ya bi boş konuşmayın, eğer resimdki bina yapılacaksa iyiki iptal etmiş helal olsun başkana. Akvaryum gibi bina yazın çocuklar yanacak kışın donacak daha dünyadayken azap çekecekler. Bu binanın ısıtma soğutması ne kada rmasraflı biliyor musunuz kardeşim.
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Chp kuran düsmaniChp Yi anlamak icin tevrad i bilmek yahudiyi tanimak gerek
 • ihsanihsan1 ay önce
  yetime el uzatmak dinimizin emri chp kafiri dinsiz pislik allah belanı versin.
 • ismailismail1 ay önce
  Ülke ekonomisi bitik diyen İşyapmasını bilmeyen geri zekalılardır. Ülkemin her yerinde iş yapma imkanı vardır taşı toprağı altın memleketimde iş yapamamak armut piş ağzıma düş diyen zavallılardır.
 • Doğrucu DavutDoğrucu Davut1 ay önce
  Yardım toplama adında o kadar yolsuzluk, usulsüzlük, ihanet oldu ki...Adamlar "haklı" olarak yoğurdu üfleyerek yiyorlar...
 • MeteMete1 ay önce
  Arkadaşlar, hiç kimse alınmasın ama, gözü kapalı giden, yolda çikan herşey toslar. Bunu bilmeyen ahmaktır.
 • emekemek1 ay önce
  ne yatırımı arkadaş her gün zam gelen bir ülkede 600 milyar dolara ulaşan borç batağındaki bir ülkede ülkende ele gelen kar getiren ne varsa emperyalistlerin eline geçen bir ülkede yapılan her yatırımın 25 yıllığına milletin borçlandırıldığı bir ülkede halkın karpuz gibibölündürüldüğü bir ülkede ordunun zayıflatılmış suriye çıkmazına sokulmuş ve etrafın leş yiyen dahada zayıflamanı bekleyen emperyalist güçlerle çevrilen bir ülkede ancak milletin karnınını doyurabilin yeter
 • hakanhakan1 ay önce
  Ahmet subaşı..! haberi okudun mu? belediye bütçesinden bi kuruş para çıkmıyor diyor sen tasarruf diyorsun. sen fox ve halk tv izlemeye devam et. bir de burası yeniakit gazetesinin haber sitesi. ahaber ile buranın ne farkı var. var olanı olduğu gibi yansıtan tv ve haber siteleri her zmn takip edilir. sen git amerikanın tilkisinin algılarıyla yaşa öyle düşün. size göre ülke battı altında kaldın geberiyorsun. ama internetin basındahaberlere yorum yapabiliyorsun.2010 lara göre ülke ekonomisi olarak iyi olmasak da 2002 öncesine göre ülke olarak bin kat daha iyiyiz.vicdanlarınız kurumuş sizlerin. 90 sonrası 2000lerde doğanlar ne bilecek eskiyi anlatsan da görüntüleriyle izletsen de inanmıyorlar. çünkü yaşamadılar. şimdi biraz sıkıntıya düşünce yandık batttk bittik. allah hidayet versin sizin gibilere
 • Abdullah MuratAbdullah Murat1 ay önce
  Dünayada 2 sınıf insan vardır 1.inananlar onlar Allahın taraftarıdır yaradılış gayelerine uygun olarak kulluk için çabalar hayırlarda koşarlar o gün için hazırlık yaparlar inkar edenlerle (Allah yolunda) ise Allahın emri olduğu için savaşırlar, bunun dışında şeytanın çağrısına uyanlar şeytanın tesiri ile hak ile mücadeleye girerler, Allahın yoluna ve hayırlara mani olurlar, Allahın gadap ettikleri uğrunda mücadele verirler bunlar cehennem topluluğu(kafirler)dur. Allahın hükümlerini istemeyen o hükümlere teslim olmuş anlamındaki müslüman değildir Hatta o hükümleri istemeyerek düşmanlığını yapmaktadır İslamın şartları vardı Kuranda Allahın hükümlerine boyun eğmek namaz kılmak ve zekat vermektir. Cennete girmenin ayrıca bir şartı daha vardır İslamın şartlarını sağlamakla birlikte Kuranda Allahın bildirdiği büyük günahlara bulaşmamak ölesiye uzaklaşmaktır. maide44 Allahınhükümleriyle hükmetmeyenler kafirlerdir hükmü vardır Allahı kafir dediği ebedi cehennemlik şeytanın dostu ile aynıdır
 • ahmet subaşıahmet subaşı1 ay önce
  Ülke ekonomisi bitik halk işsizken dünyaya el uzatma saçmalığından jurtulup ülkeyi bitişten kurtarmak artık İstiklal mücadelesidir. Ülke bu halde iken tasarruf etmek şart. Burada yorum yapanlar ülke gündemini A haberden takip ettiği anlaşılıyor.
 • Murat Murat 1 ay önce
  ALLAH cc herşeyi görüyor,o gün geldiği zaman kem küm yok.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Bunlara..oy..verenler..büyük..vebal..altındasınız.Yazık..çok..yazık..Züccaciye..dükkanına..fil..gibi..daldılar.
 • Osman TürkOsman Türk1 ay önce
  Peygamber efendimize (sav) hakaret eden bu insanlardan hangi iyilik, hangi güzellik beklenir ki ? Ben 40 senedir Fransa’da yaşıyorum. Yemin ederim, Fransa’daki gavur bu CHP’li gavurlardan bin kat daha insanlıklı.
 • GerçekGerçek1 ay önce
  Bu millet anlamıyor ezanimizi güya Türkçeye çeviren partiden hayırlı bir iş gelirmi . Bu müslüman millet akillanmaz. Bunların dedeleri İttihat Terakki cemiyeti koskoca imparatorluğu yıktı hala peşinden gidiyorsunuz. Kendinize acimiyorsaniz gelecek nesillere aciyin.
 • Milletin iradesiMilletin iradesi1 ay önce
  yetimle işlerimi olur o zihniyeti bozukların, onlar thkpc,li terör destekçilerinin konser adı altında ceplerini doldurmasını bilirler.
 • güncegünce1 ay önce
  cahil havadan projec h pne beklenirki

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019