CHP Kırklareli ilçe belediye başkan adayları 2019 yerel seçim

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Kırklareli ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Vize belediye başkan adayı, CHP Demirköy belediye başkan adayı, Babaeski CHP belediye başkan adayı, CHP Kofçaz belediye başkan adayı, CHP Lüleburgaz belediye başkan adayı, CHP Pınarhisar belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

06 Aralık 2018 Perşembe 19:58
CHP Kırklareli ilçe belediye başkan adayları 2019 yerel seçim

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Kırklareli ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Vize belediye başkan adayı, CHP Demirköy belediye başkan adayı, Babaeski CHP belediye başkan adayı, CHP Kofçaz belediye başkan adayı, CHP Lüleburgaz belediye başkan adayı, CHP Pınarhisar belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

CHP'in belediye başkan adayları son dakika Parti Meclis'i tarafından açıklandı. CHP yerel seçim için 212 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını belirledi. Peki CHP'nin Kırklareli ilçe belediye başkan adayları kim oldu? 

CHP belediye başkan adayları belli oldu Türkiye geneli il ilçe CHP 2019 adayları listesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Aralık 2018 Perşembe 19:58

YORUM YAZ

  • Recep ERDEKRecep ERDEK3 ay önce
    CHP Babaeski mevcut Başkan'ı aday göstermekle ayağına kurşun sıkmıştır,ben 50 yıllık CHP liyim.Kimse kusura bakmasın bu şahsa oy vermemSanırım benim düşüncemde olan çok kişi var

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mart 2019