CHP Amasya ilçe belediye başkan adayları 2019

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Amasya ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Amasya Merzifon belediye başkan adayı, CHP Gümüşhacıköy belediye başkan adayı, Hamamözü CHP belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

06 Aralık 2018 Perşembe 18:12
CHP Amasya ilçe belediye başkan adayları 2019

CHP Parti Meclisi Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Amasya ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı. CHP Amasya Merzifon belediye başkan adayı, CHP Gümüşhacıköy belediye başkan adayı, Hamamözü CHP belediye başkan adayı son dakika olarak açıklandı.

CHP'in belediye başkan adayları son dakika Parti Meclis'i tarafından açıklandı. CHP yerel seçim için 212 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını belirledi. Peki CHP'nin Amasya belediye başkan adayları kim oldu? 

Amasya Merzifon belediye başkan adayı Alp Kargı (Mevcut Başkan)

Amasya Gümüşhacıköy belediye başkan adayı Zehra Özyol (Mevcut başkan)

Amasya Hamamözü belediye başkan adayı Mustafa Erge 

CHP belediye başkan adayları belli oldu Türkiye geneli il ilçe CHP 2019 adayları listesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Aralık 2018 Perşembe 18:12

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Mart 2019