• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cardi B'nin yeni hedefi Diriliş Ertuğrul! Türkler çılgınca çağrı yaptı

Son dönemde Türk dizilerine büyük ilgi duyan dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B, Türk takipçilerinden yeni dizi tavsiyesi istedi. Gelen yorumların çoğunda Diriliş Ertuğrul öne çıktı.

Yeniakit Publisher
2020-08-14 14:25:00 -
Cardi B'nin yeni hedefi Diriliş Ertuğrul! Türkler çılgınca çağrı yaptı

Türk dizilerine ilgi duyan ABD'li şarkıcı Cardi B, takipçilerinden yeni dizi tavsiyesi istedi. Türk takipçileri ise 'Diriliş Ertuğrul'u mutlak suretle izlemelisin' şeklinde tavsiyelerde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından Türk dizisi Muhteşem Yüzyıl'ı paylaşan Cardi B, diziyi çok başarılı bulduğunu ve takipçilerinin yeni dizi önermesini istedi.

Takipçileri ise net bir şekilde tarihi dizi olan ve ünü dünyaya yayılan Diriliş Ertuğrul'u ABD'li şarkıcıya önerdi. Cardi B'nin Osmanlı tarihini gerçekçi bir şekilde anlamasını isteyen takipçileri, en iyi seçenek 'Diriliş Ertuğrul' yorumlarını yaptı.

Genelde transfer döneminde adı Türk takımları ile anılan futbolcuların paylaşımlarına Türk bayrakları ile yanıt verilerek 'Come to Türkiye' çağrısı yapan yapılıyordu. Bu kez ABD'li ismin paylaşımlarına Türk bayrakları ile cevap veriliyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi dünyada büyük ilgi görüyor

Diriliş Ertuğrul dünyada büyük bir üne kavuşmuş durumda. Tarihi dizinin namı Pakistan, Hindistan, Suudi Arabistan, İngiltere, Türkmenistan hatta Brezilya'ya kadar uzanıyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kim kiminle

demekki kim kimi öptü kim kimin elini cebine soktu sabah akşam demeden kim kimi nerede otelde ağırladı dizisi olmadanda oluyormuş
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı