• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Böyle buyurdu sultan! "İktidar derhal değişmeli"

Erken seçim istemekle kalmayan Fazıl Say iktidarın da değişmesi gerektiğini söyledi. Yangın felaketini aklınca fırsat gören Say, halkın iradesine olan düşmanlığını sosyal medya hesabından kustu.

Yeniakit Publisher
2021-08-02 17:46:00 -
Böyle buyurdu sultan! "İktidar derhal değişmeli"

Manavgat, Marmaris, Mersin, Adana, Bodrum, Osmaniye ve Aydın'da peş peşe çıkan yangınlar ciğerlerimizi yakarken sosyal medyada cirit atan provokatörler, düğmeye bastı.

Yalan ve iftiralarla Türkiye'yi hedef alan alçak operasyona "kokuşmuş mahalle" diye tabir edilen magazin camiasının "ünlü" diye pohpohladığı figüranlar da katıldı.

Gezi kalkışmasında olduğu gibi bir anda organize olan provokatörler, yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetini hedef aldı.

Böyle buyurdu sultan! "İktidar derhal değişmeli"

Devletin milletiyle omuz omuza vererek mücadele ettiği yangın fekaletini fırsata çevirmek isteyenlerden biri de Fazıl Say oldu.

Demokrat ayakları yapan Fazıl Say, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda erken seçim istemekle de yetinmedi bir de iktidarın derhal değişmesini istedi.

Bu millete her zaman hasım olmuş olan kirli zihniyetini bir kez daha kusan Say, seçimde halk yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı seçecek olursa onun da sayılmayacağının mesajını verdi.

Seçim yetmez, iktidar değişmeli!

Yüksek katılım oranıyla dünyaya demokrasi dersi veren Türkiye'de iktidarın değişmesi için seçimin yetmeyeceğini utanmadan, sıkılmadan yazan sözde sanatçının o küstah paylaşımı şu şekilde:

"Biz terkedilmiş bir toplumuz. İyice anladık.Uluslararası yardım çağrısından başka çare kalmadığını hepimiz görüyoruz. Ormanlarımız yanıyor. Bir türlü söndürülemiyor. Bizde ise; erken seçim olmalı, iktidar derhal değişmeli, çağdaş bir anlayışla güzel memleketimize sahip çıkılmalı."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Sayın cumhurbaşkanı na bunun sağını solunu kaldırma demiştik. 
 • Yanıtla

Engin

Mahalle baskısına dayanamayan kişiler. Kararı millet verir kendini beğenmiş koyunlar sizi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23