BirGün yazarı, kadınları eşcinsellerle bir tuttu! Top-yekün LGBTİ sapkınlığını savunuyorlar

Toplum değerlerini tehdit eden eşcinsel sapkınlara bir destek de yazar Selçuk Candansayar’dan geldi. Candansayar, eşcinsel güzellemesi yaptığı yazısının başlığında kullandığı “Eşcinsel nefreti, kadın nefretidir” ifadeleriyle, eşcinsel sapkınları kadınlarla bir tuttu.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 15:01
BirGün yazarı, kadınları eşcinsellerle bir tuttu! Top-yekün LGBTİ sapkınlığını savunuyorlar

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

 Avrupa’nın desteğiyle Türkiye’deki aile yapısını bozmak üzere faaliyetlerini sürdüren eşcinsel sapkınlara gösterilen ilginin arkası kesilmiyor. Hep birlikte LGBTİ sapkınlığına omuz veren sözde ‘yazar’ topluluğuna Selçuk Candansayar da katıldı. PKK savunucusu Birgün gazetesinde yazan Candansayar, yazısında kullandığı başlıkla, eşcinselleri savunayım derken kadınları aşağıladı. 

LGBTİ üzerinden kurulan “toplumu çökertme” planını yalanladı 

Eşcinsellik sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde de sapkın bir faaliyet olarak kabul görüyor. Dünya’da bu sapkınlığa karşı yaptırım uygulanmayan nadir ülkelerden biri olan Türkiye’ye akın başlatan Lut Kavmi’nin torunları, aile yapısını tehdit ediyor olmasına rağmen meşrulaştırılmaya çalışılıyor. Candansayar da “Dünya Sağlık Örgütü’nün eşcinselliği hastalık kategorisinden çıkarması emperyalist, siyonist bir komploymuş. Böylece eşcinselliği yayarak başta Müslümanlar olmak üzere sömürge ülkeleri çökerteceklermiş!” ifadeleriyle alaya alarak, dünyanın birçok ülkesinin toplum yapısını tehdit ettiği gerekçesiyle reddettiği bu oluşumu destekledi. 

Aile yapısının çökmeye başladığını itiraf etti! 

Paçavra yazarı, emperyalist zihniyetlerin “Toplumda cinsiyet eşitliği” zırvalığı üzerinden önce aile, sonrada bütün bir toplumu yok etmeye çalıştığını inkar etse de, aile yapısının bozulduğunu itiraf etti. Dini bir ideolojik aygıt, örf ve adeti ise bir güç aracı olarak kabul eden Candansayar, “Niye şimdi? Çünkü çöküyorlar ve çok ama çok korkuyorlar da ondan. En çok da kadınların özgürleşmesi ödlerini patlatıyor. Başı açığından kapalısına ve çarşaflısına kadınlar, erkeklerin dini, geleneği, örf ve adeti bilumum ideolojik aygıtı hayâsızca kullanarak onları kontrol etmeye devam etmek istemelerine karşı çıkıyorlar.” dedi. Eşcinsel sapkınlığı “kadınların özgürleşmesi” olarak lanse eden sözde “yazar”, kadınları eşcinsellerle bir tutarak kadınlara hakaret etti.

LGBTİ’liler üzerinden ırkçılık ve mezhepçilik yaptı

Alevileri ve Kürtleri kullanmaktan çekinmeyen Candansayar, her fırsatta toplumu ayrıştırmak için bir araç olarak kullanılan “Alevilik ve Kürtlük” üzerinden oluşturulan yanlış algıyı da eşcinsel destekçiliğine alet etti. Toplumu ayrıştırmaya çalışan “yazar”, “LGBT+ bireylere cinsellik alanının Alevi’si, Kürdü muamelesi yapıyorlar. Nasıl Alevi’yi, Çingeneyi, Kürdü düşmanlaştırarak toplumu, içeriğini kendilerinin belirledikleri kurgusal bir “Sünni Türklük” kimliğine sıkıştırıyorlarsa, LGBT+ bireyler üzerinden inşa etmek istedikleri kadınlık ve erkeklik kimliğine de tabi kılmaya çalışıyorlar.” dedi. İbneliği “erkek özgürlüğü” olarak gören Candansayar, “Mücadele, erkek olmaktan özgürleşen erkeklerle ele ele mümkün olacak.” diyerek ibne taraftarlığı yaptı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Temmuz 2019 Pazartesi 15:01

YORUM YAZ

 • İHSD Başkanı ALİ AKBAŞİHSD Başkanı ALİ AKBAŞ2 ay önce
  Eğer bir kişi veya kişiler veya bir kurum LGBTİ yi ( Türkçe,si İBNELER ) i savunuyorsa bilki kökü Avrupa ve Amerika ya dayanmaktadır,asla müslüman değildir,bu pisliklere oy veren sözde müslümanlara acıyorum
 • Veysel Veysel 2 ay önce
  komünist terör örgütlerinin yan kuruluşundan başka ne beklenir
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  İmansızlar Allahın hükümlerini ve emirlerini yapmamakla özgür sanıyorlar kendilerini Onlar anlamazlar Allahın ayetleri ise inanmış olanlar içindirki o ayetlerde böyle imansız şeytanın yolundan giden din düşmanlarıyla cihad emirdir Allahın yolunun bozguncularının cezası ise sürülmeleri elleri ayakları çapraz kesilmesi ve asılmalarıdır Adaleti Allahın hükümleri ile sağlamamanın hükmü ise kafirliktir Allahın hükümlerini istemeyen müslüman değildir Allahın taraftarı olmayanda müslüman değildir Adaleti ve düzeni sağlamak yükümü olunduğundan vebali tüm inananların üzerinedir Allah için yakalasan Allahın hükümleriyle cezalandırmazsan kafir olursun
 • ceyhunceyhun2 ay önce
  Sol kesimi eleştirip duracağınıza azıcık da 6284 sayılı aileyi koruma yasası çıkaranları, istanbul sözleşmesini imzalayanları, kadem ve mor çatı gibi feminist kadın derneklerini eleştiren haberler yapın.
 • AliAli2 ay önce
  Kendisi olmasa sapık, köşesine olur mu konu sapık?! Nasıl yazar olmuş bunlar çok yazık, gelmez elden bir şey, azıkları olmuş sapıklık. Dünyaları hepten karanlık, bizde bunları adam sanırdık.Olmaz böyleleri adam yemeyince iyi bir kazık, gelmez rahatları acımayınca canları çok yazık.
 • ZiyaZiya2 ay önce
  Tipe bak LGBTİ anası gibi duruyor haysiyetsiz sapiklar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019