THY - Güney Avrupa

Binlerce Kitap sever Sancaktepe Kitap Fuarında Buluşacak

Sancaktepe Belediyesi, bu yıl da kitapseverleri, birçok yazar ve şairi ağırlayacağı Sancaktepe Kitap Fuarı’nı başlatıyor.

21 Eylül 2017 Perşembe 20:11
Binlerce Kitap sever Sancaktepe Kitap Fuarında Buluşacak

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 6.’sı Kent Meydan Park’ta düzenlenecek olan   Sancaktepe Kitap Fuarı’nda bu yıl birçok yazar ve şair, söyleşi, şiir dinletisi ve imza günleri ile okurlarıyla bir araya gelecek. Sancaktepe Kitap Fuarı, 22 Eylül Cuma günü ziyaretçilerine kapılarını açacak. 1 Ekim Pazar  günü sona erecek olan kitap fuarını, kitapseverler 10 gün boyunca 10:00 -20:00 saatleri arasında ziyaret etme fırsatı bulabilecek.

22 Eylül Cuma günü saat 15:00’de gerçekleşecek olan kitap fuarına Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanısıra AK Parti İstanbul Milletvekilleri İsmet Uçma,Erol KayaHulusi Şentürk, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’da katılacak.Ayrıca ülkemizin önemli yazarlarından Nurullah Genç’te kitap severlerle imza gününde buluşacak.

İlçemiz sınırlarını aşıp her yıl ülkemizin merakla beklenen en önemli kültürel organizasyonlarından biri haline gelen Sancaktepe Kitap Fuarımızda siz değerli Basın Mensubu Dostlarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Tarih:22 Eylül Cuma

Saat:15:00

Yer:Sancaktepe Meydan Park /Samandıra /İstanbul

Haber Tarihi: 21 Eylül 2017 Perşembe 20:11

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018