Binali Yıldırım'a vatandaşlardan yoğun ilgi

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İstanbul'dan ayrılarak Ankara'ya yola çıktı. Dinlenme tesisinde mola veren Yıldırım'a vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

25 Haziran 2019 Salı 10:32
Binali Yıldırım'a vatandaşlardan yoğun ilgi

Eşi Semiha Yıldırım ile birlikte Ankara'ya giden Binali Yıldırım Sakarya-Düzce arasında bulunan dinlenme tesisinde mola verdi. Yoğun ilgiyle karşılanan Yıldırım, daha sonra Ankara’ya doğru yola çıktı.

Vatandaşlarla kahvaltı yaptı

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayıBinali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Ankara’da gerçekleşecek olan grup toplantısı için sabah saatlerinden İstanbul Tuzla'da bulunan evinden yola çıktı. Düzce ile Sakarya arasında TEM otoyolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisinde kahvaltı için duran Yıldırım, büyük ilgiyle karşılandı. Vatandaşlarla sohbet eden Yıldırım, bol bol fotoğraf çekildi. Binali Yıldırım yan masasında kahvaltı yapan vatandaşları masasına davet ederek birlikte kahvaltı yapmayı da ihmal etmedi. 

Yıldırım’a Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’de eşlik etti. Kahvaltı yapan Yıldırım ve eşi daha sonra Ankara’ya doğru yola çıktı. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 10:32

YORUM YAZ

  • Mesut Sarp Mesut Sarp 25 gün önce
    Zavallı kaybedeceği göz göre göre belliyken anlamsızca bu yaşta 2 kez ailece streslere sokuldu. Bu ve diğer konularda sözüm ona uyduruk staretijistlerden! hesap sorulmalı. Demekki seçim kazanmak sadece trollerle olmuyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Temmuz 2019