Bayrama özel 3 kampanya

Axis İstanbul AVM, Ramazan Bayramı’nı üç kampanyayla karşılıyor. Axis İstanbul’da alışveriş yapanlar Mercedes-Benz otomobil çekilişine katılmaya hak kazanacak.

14 Haziran 2018 Perşembe 09:57
Bayrama özel 3 kampanya

İstanbul’da Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de 26 Ağustos’a kadar sürecek araç kampanyasında aynı gün içinde toplamda 75 lira ve üzeri alışveriş yapanlar 2017 model lüks otomobilin sahibi olma şansını elde edecek. Bayramda sinemaya gitmek isteyenler ise 17 Haziran’a kadar Axis İstanbul’un sinema bileti kampanyasından faydalanabilecek.

Kampanyada aynı gün içinde toplamda 150 lira tutarında alışveriş yapanlar bir adet sinema bileti kazanacak. Bayramın son gününe denk gelen Babalar Günü için de Axis İstanbul’un bayram ettiren hediyeler köşesinde ise Babalar Günü için özel olarak hazırlamış hediyeler ziyaretçileri bekliyor. Arzu eden vatandaşlar alışverişlerden topladıkları puanları, Hediye Dükkanı’nda kullanarak istedikleri hediyeyi alabilecek.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 09:57

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019