Başkan Erdoğan'dan Binali Yıldırım'ı duygulandıran "teşekkür"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Adayı Binali Yıldırım'a teşekkür etti. Erdoğan'ın konuşması sırasında Yıldırım'ın gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.

25 Haziran 2019 Salı 14:10
Başkan Erdoğan'dan Binali Yıldırım'ı duygulandıran "teşekkür"

23 Haziran İstanbul seçimleri sonrasında AK Parti'nin ilk grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kaybeden Cumhur İttifakı İstanbul Adayı Binali Yıldırım'a teşekkür etti.

Erdoğan, "Tabi ki biz Binali Bey'in seçimi kazanmasını arzu ettik. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Binali Bey, İstanbul'da bürokrat olarak başladığı hizmet yolculuğunu Meclis Başkanı olarak bugüne kadar sürdürmüştür. Kendisi bunca bilgisini, birikimini, projesini hayata geçirmek için aday olmuştur. Ancak İstanbul halkının takdiri bu şekilde gelişti. Bizim için önemli olan milli iradenin tecelli etmesidir. Son seçim, kimin kazandığının ötesinde milli iradenin tecellisi bakımından kıymetlidir" diye konuştu.

Yıldırım'ı duygulandıran "teşekkür"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşma sırasında duygulanan Binali Yıldırım'ın kameralara yansıyan üzgün görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 14:10

YORUM YAZ

 • TurkiyeTurkiye1 ay önce
  Kaybeden Binali Yıldırım değil Ak Parti içinde temizlenmeyenFETÖCÜolduğu içindini hassasiyeti olan bizleriz !
 • ErenEren1 ay önce
  Şimdilik kaybettik gibi görünebilir.Ana inanın CHP bu kafayla ilk seçimde İstanbul’u kaybedecek.
 • By pipoBy pipo1 ay önce
  Ulan bu istanbullulardaki beyni kuşa taksan ters uçar. Sen Binali gibi bir çılgın projelerin akıl hocalarından birini harca İstanbulun başına getir evinin yolunu bulamayan bir spikeri koy.puhagahaga babayı aldın şimdi İstanbul
 • AHMETAHMET2 ay önce
  istanbul böyle bir adamı kaybetti ya, yazık oldu.
 • güncegünce2 ay önce
  SAYIN BAŞKAN ERDOĞAN SAYIN YILDIRIMÇok üzüldük çok canımız yandı.Keşke bu kadar hizmet etmeseydiniz. pervin denen kürt kazandı diyor. Hakiki kürtler asıl size oy verdi kürtleri özgürleşdiren bu devletti. hdpkk anca öldürüyordu. beyinsizler hak sahibi oldu fetölüler bunlar mide bulandırdı artık. Yapılan hizmetleri gölgeliyorlar şu tutuklamalar nolur mercek altında olsun etrafımızda okadar suçsuz fetöden tutuklandıki 1 kişi 20 oy kaybettirdi sizde lütfen tutuklananları netleştirin en az 2 yıl görevden alınmış herşeyini kaybetmiş okadar üstdüzey insanlar varki bunların suçu varmı yokmu buda eğer suçluysa hapis çıkmışsada görevini almalı .Sizi itibarsızlaştırmak isteyenler her bölümde başardı, onları temizleyin şu ittifaklarıda gözden geçirin.Baraj yüzde iki olsaydı teröristler orda kalacaktı.REİSİM sen tek güçlüsün etrafımda ülkücü kimse kalmadı. Ülkücü görünenlerde ankaradamansura verdi zaten

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ağustos 2019