• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Başkan Erdoğan müjdeyi verdi! LGBT rezaleti için harekete geçiliyor

Yeniakit Publisher
2022-10-07 12:38:00 -
Başkan Erdoğan müjdeyi verdi! LGBT rezaleti için harekete geçiliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çekya'ya gerçekleştirdiği ziyaret dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan açıklamalarında aileyi hedef alan LGBT rezaletine karşı harekete geçileceğinin müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çekya'ya gerçekleştirdiği ziyaret dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan "Bir şeyi merak ediyorum. Başörtüsüyle ilgili hemen karar verip bir hamle yaptınız ve Anayasa değişikliği teklifini getirdiniz. Ancak aile yapısıyla ve ailenin korunmasına yönelik değişikliklerle ilgili bir hazırlık var mıydı? Onun kararını hemen mi verdiniz?" şeklindeki soruya şu cevabını verdi:

Aile kavramı bizim olmazsa olmazımız zaten. Çünkü güçlü bir millet, güçlü aileden olur. Şimdi bizim bunun çalışmasını da yapmamız lazım. Çünkü son zamanlarda topluma LGBT’yi soktular. LGBT’yle birlikte de bizim aile yapımızı bunlar dejenere etmenin gayreti içerisine girdiler. Öyleyse biz olması gereken ne ise onu yapacağız. Biz kimlerin LGBT’ci olduğunu biliyoruz zaten. Ama bunu da aile olarak gelip oraya koyalım. Burada da çıksın bakalım neresinden savunacak onu da görelim.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

küresel emperyalizmin "cinsiyet eşitliği sahtekarlığı/paravan maskeli" yıkıcı-bölücü-milli/dini değerler düşmanı özel harpçi SİYASİ ÖRGÜT FAALİYETLERİ MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR!!

..............

Bence...

Reşit yaşı 22 ye çıkarılmalıdır.  
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23