Barış Pınarı Harekatı'nda JÖH ve PÖH'ler sahaya inecek

Fırat Kalkanı ve Zeyin Dalı Harekatlarından tecrübeli Jandarma Özel Harekât ve Polis Özel Harekât timleri Barış Pınarı Harekatı'nın ilerleyen safhalarında sahaya inecek.

12 Ekim 2019 Cumartesi 10:10
Barış Pınarı Harekatı'nda JÖH ve PÖH'ler sahaya inecek

Suriye'nin kuzeyine yönelik gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekâtı beklenenden daha hızlı ilerlerken, harekâtın büyük bir kısmının meskûn mahallerde icra edileceği belirtiliyor. Bu kapsamda Afrin ve Fırat Kalkanı operasyonlarından deneyimli Jandarma Özel Harekât (JÖH) ve Polis Özel Harekât (PÖH) timleri operasyonun ilerleyen safhalarında sahaya inecek. Şehir içinde yapılacak operasyonların sivil zayiat olmaması için yavaş ilerleyeceği belirtilirken; cadde, sokak, mahalle ve bahçeler adım adım taranacak.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 10:10

YORUM YAZ

 • Komando01Komando017 gün önce
  5 gündür harekattayım daha görmedik 3 harflileri
 • EkinEkin7 gün önce
  Allah yardımcıları olsun türk Cumhuriyetinin
 • Ekin Ekin 7 gün önce
  ALLAH yardımcıları olsun TÜRK CUMHURİYETİ nin
 • Ali Canavar Ali Canavar 8 gün önce
  Rabbim ayaklarına toz bile degdirmrsin Allahım onları korusun ezan dinmez bayrak inmez VATAN BÖLÜNMEZ Ne mutlu TÜRKÜM DİYENE
 • Tr.Tr.8 gün önce
  Lan sizin tırnağınıza kurban olayım.Sizinle duyduğumuz gururu anlatamam.Allah sizi doğuran,büyüten,yetiştirenlerden razı olsun.Yiğitlerim bu ............sizlere sakın acımayın.Bulduğunuz yerde kafasına sıkın.Sıkın ki mermi Washingtonda,Londrada,Pariste,Berlinde,Moskovada Özelliklede TEL AVİV'de ses getirsin.Suratlar yere düşsün.
 • selim ustaselim usta8 gün önce
  maasallah gazaniz mübarek olsun insallah
 • Tc muratTc murat8 gün önce
  Allah yardımciniz olsun
 • Murat gözükaraMurat gözükara8 gün önce
  ALLAH. IM ESİRGESİN.. BOL DUALARIMIZLA...
 • CanCan8 gün önce
  İste geliyor ozel harekat.Hılal bıyıklı bozkurtlar bizim cocuklar...
 • engineerengineer8 gün önce
  üç harfliler diğer (jöh,pöh) üç harflileri temizleyecek (pkk,pyd) tıpkı Müslüman cinlerle kâfir cinlerin savaşı gibi
 • TcVatanseverTcTcVatanseverTc8 gün önce
  PÖH'ler , JÖH'ler, BordoBereliler, Elinde silah olup düşmana,teröriste haine sıkacak kahramanlar kurşunu atmadan önce şu dua edin; ------------------------------------------------------KUDRETİM YED-İ KUDRETİNDE OLAN KAHHAR-I ZÜLCELÂLİN ADI İLE. BİSMİLLÂH!-------------------------------------------------------Sonra gönderin o şerefsizlerin üstüne kurşunu...ALLAH YÂR VE YARDIMCINIZ OLSUN. ŞEHİTLERE VE GAZİLERE SELÂM OLSUN!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019