• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Balığı İmamoğlu yedi, kılçığıyla Fazıl Say uğraştı! Dalga geçmek isterken dalga konusu oldu

İstanbullunun karla mücadele ettiği sırada İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçı restoranında olduğunun ortaya çıkmasının ardından aklı sıra alay ederek iddiayı yalanlayan Fazıl Say, görüntüler ortaya çıkınca dalga konusu oldu.

Yeniakit Publisher
2022-01-25 23:17:00 -
Balığı İmamoğlu yedi, kılçığıyla Fazıl Say uğraştı! Dalga geçmek isterken dalga konusu oldu

İstanbul'da vatandaşlar kar kabusunu yaşanırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçı lokantasında çekilen fotoğrafı gündeme oturdu. Gerçek, görüntülerle ortaya çıkınca müzisyen Fazıl Say'ın, dalga geçerek yaptığı İmamoğlu savunması alay konusu oldu.

Muhalif medya yalanladı İmamoğlu doğruladı

İstanbul kara teslim olmuşken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Sarıyer'de bir balıkçıda İngiltere Büyükelçisi Dominick Chilcott ile yemek yemesi gündeme oturdu. Muhalifler ve muhalefete yakın medya organları balıkçıda çekilen görüntünün gerçek olmadığını iddia ederken, hem görüntüler ortaya çıktı hem de İmamoğlu'ndan doğrulama geldi.

Fazıl Say, dalga geçerek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun restorana gitmediğini iddia etti. Gerçek çok geçmeden ortaya çıkınca Say da diğerleri gibi alay konusu oldu.

Fazıl Say dalga konusu oldu

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Fazıl Say, ''Belediye başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun dün gece bir restoranda görüldüğü yanlış haberdir. İşin gerçeği şudur; bu 4 kişi dün bütün gece diskoda çılgınlar gibi dansetmiş, ve içmiş eğlenmiştir. Fotoğrafı çeken kişi de Devlet Bahçelidir! Salvador Dali’nin de selamları var!'' ifadelerine yer verdi.

Say'ın paylaşımı hem tepki çekti hem de alay konusu oldu.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

samimi

Kraldan çok kralcılık yapmanın ennn güzellll örneği....

Enver

Piyano çalmakla adam olunmuyor...Örnek fazıl say...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23