• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Avrupa ülkesi tehlikeyi gördü! Sapkınları şok eden haber

Eşcinsel sapkınlığın toplum ahlak yapısı üzerindeki tehlikesinin farkına varan Macaristan, yeni bir kanun düzenlemesi için harekete geçti.

Yeniakit Publisher
2021-06-11 16:42:00 -
Avrupa ülkesi tehlikeyi gördü! Sapkınları şok eden haber

 Yeniakit.com.tr 

Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın partisi Fidesz, sapkınlığın toplum içinde yaygınlaşmaması için yeni bir yasa teklifi hazırladı.

'Eşcinsellere saygılı yaklaşım' eğitimi yasaklanacak

Parlamentoya sunulan yeni yasa teklifindeki en dikkat çeken madde, 'eşcinsellere saygılı yaklaşımın' öğretildiği okullardaki eğitim programlarının kaldırılması isteği oldu. Öte yandan hazırlanan teklifte eşcinsel rezilliğin tanıtıldığı; kitap, film ve diğer içeriklerin de yasaklanması planlanıyor. Eşcinsel sapkınları normal olarak gösteren her türden reklam da yasak kapsamına alınacak.

Doğumdan gelen cinsel kimliğin korunması hedefleniyor

İktidar partisi tarafından yasa teklifine ilişkin yapılan açıklamada, değişikliğin hedefinin, 'Çocukların doğarken aldıkları cinsel kimlik hakkını korumak' olduğu ifade edildi. Macaristan, eşcinsellikle mücadelesinde geçtiğimiz yıl da bir düzenleme yaparak, cinsiyet değiştirenlerin bunu resmi belgelere geçirmesini engellemişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dökümcü

Helal müslümanların tavır alması gerekirken elin gari müslimleri yapıyor
 • Yanıtla

Emir

Eşcinsellik Tövbesi yok kadar büyük günahtır, onlarla Bereber olan onlardan daha büyük günah kazanır.Yok hormonları dan,yok genlerinden,yok ostrojenlerinden geliyormuş hepsi yalan dolan zaten Modern tıpta bunu kabul etmiyor hepsi günahkarlarınvkendilerinibavurmakbiçin uydurduğu varsayımlar. Yüce ALLAH'tan dahamı iyi biliyorlar rahim varsa kadındır yoksa erkektir.Allah kullarını hiçbir zaman muallatta bırakmaz. Çift cinsiyet dedikleri şey kadınlarda onmilyonda bir olan olay onların çoğunda evlenip çoluk çocuğa karışıyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23