Ateist olduğunu açıklayan Sagopa Kajmer çarpıldı!

Sosyal medyada bir takipçisine verdiği cevapta ateist olduğunu açıklayan rap şarkıcısı Sagopa Kajmer, geçtiğimiz hafta konser verdiği sırada monitörlerden birinin kısa devre yapması sonucu elektrik akımına kapıldı.

23 Eylül 2018 Pazar 18:27
Ateist olduğunu açıklayan Sagopa Kajmer çarpıldı!

Sansasyonel çıkışlarıyla her dönem gündem oluşturmaya çalışan rap şarkıcısı Sagopa Kajmer, çıktığı bir TV programında 'yoga yapacağınıza namaz kılın' diyerek tribünlere oynamış ve ibadetin özüne saygısızlık yaptığı yönündeki eleştirilerin hedefi olmuştu.

Dini değerleri gündem olmak amacıyla kullanmaktan kaçınmayan Sagopa Kajmer, geçtiğimiz hafta konser verdiği sırada monitörlerden birinin kısa devre yapması sonucu elektrik akımına kapıldı.

KONSERDE ÇARPILDI

Sabah'ın haberine göre Meftun, Merhametine Dön ve Ateşten Gömlek gibi şarkılarıyla tanınan Sagopa Kajmer, geçen hafta hayranlarıyla Milyonfest etkinliği kapsamında Kilyos'ta buluştu. Kajmer binlerce hayranına seslenirken bir anda yağmur bastırdı. Ancak ne hayranları, ne de Kajmer sağanak yağmura aldırış etti. O sırada yağmur yüzünden monitörlerden biri yandı ve ünlü rapçi aniden elektrik akımına kapıldı. Sagopa Kajmer, kısa süreli paniğe rağmen konserine devam etti.

CÜBBELİ AHMET HOCA'YA YAKINLAŞMAYA ÇALIŞMIŞTI

Dindar kesimlere şirin görünmek için kılıktan kılığa giren ve tasavvufa ilgisi olduğunu belirterek bir dönem Cübbeli Ahmet Hoca'ya da yakınlaşmaya çalışan rap şarkıcısı Sagopa Kajmer, son olarak, sosyal medyada bir takipçisinden gelen 'Dini inancın ne?' sorusuna 'yok' cevabı vermiş ve riyakarlığını gözler önüne sermişti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Eylül 2018 Pazar 18:27

YORUM YAZ

 • sasassasas3 ay önce
  1 adam inandığı bir din yok ama her böle insan Ateist değil 2 adam dini inancı yoksa çarpılmasıyla ne alakası var 3 sizene aq
 • kesin izmirlikesin izmirli3 ay önce
  islam dini hoşgörü dinidir = fatal error , mavi ekran...
 • fasist efe aydalfasist efe aydal3 ay önce
  Fasist Efe Aydal, Silivri tatilinden sonra Ateistlerin annesine sovuyor!
 • sss ssssss sss3 ay önce
  inancını sizemi sorucak ?
 • EskiSagocuEskiSagocu3 ay önce
  Ben bu kadar karaktersiz başka birini tanımadım, Allaha hergün ümmetin bu sagopa kajmerin gerçek yüzünü görmesi için dua ediyordum. Allaha şükür kendini mürted olduğunu ve inandığı hiçbir kutsal olmadığını söylerek ispat etti. Ayrıca yıllar önce "yaa ben en çok küfrü ediyordum tövbe ettim küfür etmeyi bıraktım, diğer rapçiler gibi ahlaksız değilim" diyerek prim yapa yapa en sonunda yeni "ep 6"albümün de küfürü bayağı ağzına yakıştırmış görüyorum. Çünkü 2 yüzlülük onun vazgeçilmezi, daha söyleyebileceğim bir sürü şey var da . Sagopa mürted oldu diye savunmaya geçip hak savunuculuğuna soyunanları anlamıyorum. Hayatında kimlere ve hangi renklere saygılısın da bu benim eleştirime karşı çıkabiliyorsun? Söz de her insan saygılı ama insanların yaşayışlarına baktığın da ne kadar saygısız olduklarına şahit oluyorsun.
 • mandikmandik3 ay önce
  Tanrı da benim gibi, sagonun ateist olduğunu kendisi açıklayınca öğrenmiş ...
 • YiğitYiğit3 ay önce
  Allah böyle çarpar işte sübhanallah elhamdürümlah
 • sagopa kajmersagopa kajmer3 ay önce
  ... adam o benim hesabım değil diye sosyal medyadan açıklama yaptı. ..
 • Recep KartalRecep Kartal3 ay önce
  arkadaşımınzoruyla10 sene öncekonserinegitmiştimo zmannefretederdim ,şimdi daha çok nefret ediyorum kafirden
 • nukrarnukrar3 ay önce
  . adam bir zamanlar müslüman olabilir... ateistler değil müslümanlar çarpılmıştır. Şu an ki dünyada en çok ezilen,üretmeyen batıya bağımlı, sömürülen tek kavim müslümanlardır...
 • samisami3 ay önce
  böyle bir ismi olandan hayirmi la zaten.
 • yavuz selimyavuz selim3 ay önce
  bunu bir zamanlar Cübbeli falan övüyordu galiba..
 • BOYKOTT ISRAELBOYKOTT ISRAEL3 ay önce
  "hüsamettin" ALLAH insanlari imtihan eder..!!!
 • osman yağmurdereliosman yağmurdereli3 ay önce
  allah korumuş bir şey olmadan devam etmiş konsere.
 • hüsamettinhüsamettin3 ay önce
  Çarpılmış ve konsere devam etmiş. Mucize..
 • birisibirisi3 ay önce
  belki kafası gidip geliyor da olabilir bazısı çok sorgular inanana dek.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ocak 2019