Asker eğlencesinde tehlikeli anlar! Silahlar ardı ardına patladı

İstanbul’un Kartal ilçesinde bir grup, asker eğlencesi için yolu kapayarak vatandaşın hakkını hiçe saydı. Aynı zamanda ardı ardında silahları ateşleyen grup, çevredeki insanların canını tehlikeye attı.

14 Temmuz 2019 Pazar 15:43

 yeniakit.com.tr  

İstanbul Kartal’da yaşanan bir olay “pes” dedirtti. Arkadaşlarını askere uğurlamadan önce eğlence düzenleyen bir grup, yolu kapayarak ardı ardında silahları ateşledi.

Görüntüleri yeniakit.com.tr WhatsApp İhbar Hattı’na yollayan mahalle sakini şu ifadeleri kullandı:

Evet, şu anda İstanbul, Kartal’da bu görüntüyü çekmekteyim. Yaklaşık yarım saattir bir asker eğlencesi olduğundan dolayı trafik kilit durumda ve sürekli silahlarla atış yapılmakta. Saat 11.00, yaklaşık yarım saattir trafik bu şekilde kapatıldı ve yolu açmamaktalar. Emniyeti aramamıza rağmen henüz gelen ekip olmadı. Kamuoyunun

vicdanına bırakmaktayım.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 15:43

YORUM YAZ

 • Emre BayındırEmre Bayındır4 gün önce
  Bu çakallara terör suçundan dava açıp, terörist muamelesi yapmadığınız sürece hayvanlıklarına son vermezler.
 • Emre BayındırEmre Bayındır4 gün önce
  Memleket bu işte. Ne polis var, ne kanun, ne nizam. Silahla sağa sola ateş eden mi dersi, kornaya hayvan gibi basıp mileti rahatsız eden mi, kafasına göre havai fişek patlatıp yeri göğü inleten mi, gerdek gecesine girecek diye kendi şeyinin keyfi için hasta, çocuk demeden kornalara basan ahlaksızlar güruhu mu.. Böyle kalitesiz bir milletiz biz işte. Ama lafa gelince "Aziz Türk Milleti" :) İnsan olmayı öğrenemeyen milletten, hiç bir halt olmaz. Hadi millet öğrenmiyor, güvenlik güçlerinin işi nedir de bu tiplere müdahale etmiyorlar ısrarla ve inatla? Adam askere gidiyor diye, ya da evleniyor diye bunca ahlaksızlığı yapma hakkını nereden kazanıyor da ses etmiyor bu polis, asker? Bunlara yüksek cezalar kesseniz, bir daha yapabilirler mi? Neyse ya, haybeye konuşuyoruz. Memleketin çivisi çıkmış.
 • paramechparamech4 gün önce
  Bence bir manyak çıkacak birgün ve genç olduklarına aldırmadan alınan boş nefeslere son verecek!
 • kazım çobanderelikazım çobandereli4 gün önce
  nerde bu devlet, nerde bu emniyet?teksas mı burası? nerde hukuk? bumu adalet?yazık ki askerlik gibi bir kutsal ocağa giderken kul hakkıyla gidiyorlar?
 • ERDİNÇ IŞIKERDİNÇ IŞIK4 gün önce
  EVETKARTAL EMNİYET AMİRLİĞİNDEN BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ...
 • abdrhmnabdrhmn4 gün önce
  bizde emniyet olay bitince ceset toplamaya gelir. pangaltı caddesinde çok büyük kavga vardı sabah 04,20 lerde 155 şi aradım tamam dediler aradan 20 dakika geçti gelen yok tekrar aradım bu seferde kızdım onlara 15 dakika daha geçti gelen olmadı. bu sefer tarelabaşına yürüdüm bir resturanta girdim tak polisler geldi kimliğimi sordu biraz konuşunca çok konuşma içeri atarım diye tehdit etti beni. araya şef garson girdi beni tanıyordu bana konuşma dedi kapıdan yolcu etti. bunların gücü masum vatandaşa söküyor hep kabadayı olmuşlar.
 • ZaferZafer4 gün önce
  Bizim ne kadar görgüsüz olduğumuzun kanıtıdır. Yaşadığım şehirde de adamlar minibüs yolunu asker eğlencesi için kafasına göre kapattılar 2 gün önce.
 • ahmetahmet4 gün önce
  peofesyonel askerlik cikti artik... bunlar dua, kina, davul-zurna gibi geleneksel isler degil! Sehirleri ve trafigi yasanmaz hale getiren kural tanimaz, korku salan adeta bir nevi terore dur denilmesinin zamani gecti....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019