• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AÖF canlı ders nasıl indirilir?

Açıköğretim fakültesinde eğitimlerine devam edenler ders materyallerine nasıl ulaşacaklarını merak ediyor. Özellikle AÖF’ye yeni kayıt olan ve ilk sınavlarına girecek olanlar sık sık “AÖF sınavlarına nasıl çalışırım?” sorusunun cevabını araştırıyor. AÖF’nin öğrencilere hizmetlerinden biri de öğrencilere canlı ders anlatımları paylaşmak. İşte, merak ettiğiniz “AÖF canlı ders nasıl indirilir?” sorusunun cevabı…

Yeniakit Publisher
2019-12-11 00:35:00 -
AÖF canlı ders nasıl indirilir?

Açıköğretim fakültesinde eğitimlerine devam edenler ders materyallerine nasıl ulaşacaklarını merak ediyor. Özellikle AÖF’ye yeni kayıt olan ve ilk sınavlarına girecek olanlar sık sık “AÖF sınavlarına nasıl çalışırım?” sorusunun cevabını araştırıyor. AÖF’nin öğrencilere hizmetlerinden biri de öğrencilere canlı ders anlatımları paylaşmak.  İşte, merak ettiğiniz “AÖF canlı ders nasıl indirilir?” sorusunun cevabı…

Açıköğretim fakültesi öğrencileri ders materyallerine Anadolum e kampüs sistemi sayesinde kolaylıkla ulaşabiliyor. Sınavlar öncesinde öğrencilerin “AÖF sınavlarına nasıl çalışırım?” yönündeki sorularının cevabı ise Anadolum e kampüs sistemidir?

Anadolum e kampüs nedir?

Anadolum, genel olarak Açık ve Uzaktan öğrenme hizmetini bütün bir paket halinde sunan ve modüler bir yapıya sahip olan sistematik bir tasarımdır. Bu tasarıma modüller eklenebileceği gibi ön görülen modüllerden çıkarma işlemi de yapılabilir. Normal şartlarda kurumsal olarak uzaktan eğitim hizmeti veren kurumların zamanla sistemine entegre ettiği bu yapıların bütünsel bir düzene sahip olamaması Anadolum Projesi için gerekçe olmuştur. Modüller bağımsız çalışabileceği gibi örüntülerle birbiri ile bağlı olacağı projenin temel amacıdır.

Anadolum e-Kampüs Sistemi; öğrenme ve iletişim teknolojileri üzerine odaklanarak, etkileşimi üst düzeye çıkarmayı ve öğrenen motivasyonunu artırmayı amaçlayan bir projedir.

e kampüs içeriği nedir?

Öğrenme Yönetim Sistemi (ÖYS)

Öğrenen Analitiklerinin Takibi

Canlı Ders (e-seminer) Platformu

Mobil uygulama

AÖF canlı ders nasıl indirilir?

Ünite tabanlı paylaşılan ders kitaplarının pdf halleri, ünite özetleri, sesli kitap ve özetler, yaprak test ve deneme sınavları, çıkmış sınav soruları, konu anlatım videoları, animasyonlu dersler, oyun ve daha fazlasına “ekampus.anadolu.edu.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23