Ankara Büyükşehir Belediye’sine dikkat çeken ziyaret! ‘Uçan Süpürge'ye binen Mansur Yavaş eşcinsellere göz kırptı

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adı altında sapkınlığı yaygınlaştırma projesinin paydaşı “Uçan Süpürge Vakfı” CHP'li Mansur Yavaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. CHP'nin eşcinsellere verdiği vaatler CHP'li belediyeler üzerinden uygulamaya konulurken, eşcinsel destekçisi Uçan Süpürge'nin ziyaretine teşekkür eden Mansur Yavaş, eşcinselleri muhatap alarak sapkınlığın meşrulaşmasına katkıda bulundu.

11 Temmuz 2019 Perşembe 12:34
Ankara Büyükşehir Belediye’sine dikkat çeken ziyaret! ‘Uçan Süpürge'ye binen Mansur Yavaş eşcinsellere göz kırptı

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

Aileyi hedef alan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” kavramını savunan “Uçan Süpürge Vakfı”, CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin twitter hesabından ziyarete ilişkin yapılan paylaşımda, "'Herkes için adil bir dünya' sloganı ile bilinen Uçan Süpürge Vakfı" ifadeleriyle eşcinsel destekçisi vakıf taltif edildi.

Vakıf, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği”ni sağlamaya çalışıyor

Uçan Süpürge Vakfı, Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve kadınların güçlenmesine yönelik feminist düşünce, eylem ve politikaları yaygınlaştırmak, girişimleri desteklemek ve zenginleştirmek misyonuyla hareket ediyor. Toplumsal cinsiyet eşitliğinin hayatın her alanında sağlandığı bir değişim yaratmak vizyonunu benimseyen vakıf, festivaller düzenleyerek sapkın fikirlerini topluma yaymaya çalışıyor. Sitede yer alan yazıya göre vakıf festivaller aracılığıyla oyuncular, yönetmenler ve yapımcıları buluşturarak, toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda eğitimler veriyor.

İmamoğlu da eşcinsellere destek vermişti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eşcinsel sapkınları “yaşam biçimi” ve “tercih” olarak gördüğünü söylemişti. Ayrıca “Tüm tercihlere önyargısız bakabilmek önemli” ifadelerinde bulunan İmamoğlu LGBTİ yürüyüşleri için, “Herkesin özgürlüğüne saygı duyan birisi olarak toplumun menfaatlerini, toplumun huzurunu sıkıntıya uğratmayan her türlü gösteri ya da haklarını arama, mücadele etme noktasındaki özgürlüklerine saygı duyan bir belediye başkanı ve belediye yönetimi olacağımıza söz veriyorum." diye konuşmuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2019 Perşembe 12:34

YORUM YAZ

 • orak çekiçorak çekiç2 ay önce
  belki kendiside öyledir ne malum...bu yüzyıl şeytanizm ve siyonizmin yüzyılıdır.
 • İNŞALLAH O BATIYA GİDESİNİZ BURADA YAPTIĞINIZI ONLARA YAPASINIZ AMİN İNŞALLAH O BATIYA GİDESİNİZ BURADA YAPTIĞINIZI ONLARA YAPASINIZ AMİN 2 ay önce
  BU NALRIN İMRENDİĞİBATILILAR HERGÜN YENİ BİR TEKNOLOJİYLEN SİLAHLANIYOLAR BİZİM SOL LAİK ÇAĞDAŞLARDA İ.NE TEKNOLOJİSİNİ SAHİPLENİYO SİZCE HANGİSİ BAŞARILIOLUR
 • remziremzi2 ay önce
  Hala ülkücü arkadaşlar "mansur" diyor başka bir şey demiyorlar. CHP listesinden seçilen milliyetçi-ülkücü olamayacağına göre mansurun yeri onu aday göstermiş olanların partisidir elbette. Şimdi de kimler oy verdiyse destek ziyaretlerini sürdürüyorlar.. Ama bütün suç, herşeye tepeden bakan, milleti kendş arkasında oy vermeye koşan bir sürü zanneden anlayışta. Belediye başkan adaylarını kim belirlediyse o hata yapmıştır. Mansur şöyle imamoğlu böyle demeden, şuna buna hata ve günah atfetmeden önce oturup birinin milletin karşısına çıkarak ben sizin tercihlerinizi tam anlamıyla yansıtan adaylar çıkaramadım karşınıza ey Ankaralılar ve ey İstanbullular deyip özür dilemsi gerekir. Ne Ankara kaybedilirdi ne istanbul. Ama bu ben herşeyi bilirim anlayışı varya...millet sürü gören anlayış varya... gerçekleri kendilerinin yazdığı ve yaptığı anlayışı varya.... O kaybettirdi... Bakanlar Kurulunda da, bürokrasideki atamalarda da aynı vurdumduymazlık aynı özensizlik hakim.. Kurulduğu günden beri AK PArtiye oy veren benim gibi insanları bu terdddüte düşüren çizginin mimarı ve işçileri artık bir düşünsünler... kendilerine bakmadan hiçbiryere bakamaz ve hiçbirşeyi göremezler...bizi bunlara muhatap kılan ve bu belediye başkanlarına tepsi ile bu şehirleri teslim eden sizsiniz...ortada bir vebal varsa o da açık ve seçik sizindir. Yoksa bunların ne olduğunu LBGT line varıncaya kadar herkes biliyor. Bugüne kadar hep verdim oyumu ve korumum çizgimi..ama çizgisini kaybeden bir parti bu kadar ğst ğste hatadan sonra nasıl düzelir?
 • VatandaşVatandaş2 ay önce
  Devlet neden bunlara vakıf kurma izni vermişki !!??
 • tuncay kahvecituncay kahveci2 ay önce
  vayyyy ankaramızın istanbulumuzunhaline bakkimlere kaldık saadetinbunağımünafığı bu tablodansende sorumlusunnn bizimmehmetimizdoğuda pkkyı bitirirkenbunlardaiçeride başkaiş peşindelerkahrolasıcalar....
 • fetösavarfetösavar2 ay önce
  beraber aynı çukura naş naş... gülen gözleriniz hangi dehşetli ürperti ile biz yaptık sen yapma diye yalvaracak... heyhaaat...
 • AhmetAhmet2 ay önce
  Eeedün yedikleri hur malar bugün gelip tır malar bir yerlere ram olursan böyle karşılığını vereceksin biri yok ben çok dindar im öbürü ben çok ülkücü şimdi de düştükleri hale bakın yazık olsun bunlara kayıp ta oy veren ülkücü ve muhafazakarlara
 • MerveMerve2 ay önce
  Allah belasını versin ne ya müslüman bir toprak parçası bu CHP çok oldu üzüldüm ama ne çare
 • Fatih Fatih 2 ay önce
  Müslüman chp ye oy veremez verirse EŞCİNSEL kardeşleri olur.
 • AhmetAhmet2 ay önce
  Ben 6 lgbt görüyorum
 • ÖMER HÜSEYİNOĞLUÖMER HÜSEYİNOĞLU2 ay önce
  Mansur yavaş yavaş şu derneğe üye olsun tam olsun.
 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu2 ay önce
  “MHP, CHP’lileşti” diye MHP’den istifa edip sonra CHP’den Ankara Büyükşehir Başkanı olan “ülkücü kökenli” Mansur Yavaş’ın içine düştüğü bu manzara hazin bir ibret tablosudur. “Hedef Turan Rehber Kuran” diyen bir siyasi hareketten gelip Türk aile yapısını bozmak, ahlaksızlığı ve fesadı yaymak, kadınları fahişeleştirmek ve lezbiyenleştirmek için karanlık mahfillerle işbirliği halinde beşinci kol faaliyetleri de sürdüren Uçan Süpürge isimli bir fesat örgütünden ödüller plaketler alacak duruma gelmek vicdan ve ahlakı olan bir siyasetçiyi kim bilir ne kadar sarsardı. Hele de Belediye Meclisine Atatürk posteri astıracak kadar Atatürkçü olan Mansur Yavaş’ın TBMM’deki odasındaki Atatürk resmini indirdiği için CHP’den atılan Aylin Nazlıaka isimli …yla aynı fotoğraf karesinde pişmiş kelle gibi sırıtıyor oluşları da bunlarda omurga, değer, izan ve ahlak olmadığının kanıtıdır.
 • TcVatanseverTcTcVatanseverTc2 ay önce
  Chp=LGBTCHP=PiKaKaCHP=HDPCHP=HOMOSEKSÜELLİKCHP=FETÖCHP=ANARŞİCHP=İSTİKRARSIZLIKCHP=ALLAH DÜŞMANLIĞICHP=FUHUŞCHP=İSLÂM DÜŞMANLIĞICHP=İŞSİZLİKCHP=RÜŞVETCHP=YOLSUZLUKCHP=VATAN HAİNLİĞİCHP=ÇÖPCHP=SUSUZLUKCHP=HASTALIK.....BU KADAR ŞEYE RAĞMEN HALÂ BUNLARDAN MEDED UMAN VEYA DESTEK VEREN MÜSLÜMANIM DİYENİN ALLAH BELÂSINI VERSİN.AHİRETTE HASENATTA NASİPSİZ BIRAKSIN!
 • Üç hilalÜç hilal2 ay önce
  Ucan süpürgenin sapına mansur binebilir sakıncası yok onlara daha yakın hisseder
 • Londradan Kamil Londradan Kamil 2 ay önce
  bu homoseksuell sapiklarin lezbiyenleri agizlari hep kokmus balik gibi kokar nedense,,, eski isyerindede bir homo erkek vardi, bir erkekle evliydi, o da 2 metreden bok kokardi,, tahmin edebilirsiniz neden bok kokarlardi.
 • meçulmeçul2 ay önce
  ya bunların ne .. olduğu belliiiiiii
 • kafalamakafalama2 ay önce
  benim kafama takılan soru bu lgbt denilen açılımı ibneler toplar .. verenler yumuşaklar ----- neden hep gelip chpyi yada hdpkk yı ziyaret eder
 • Emine Altin Emine Altin 2 ay önce
  Allah'inyolundan sapanlar kendi felaketine gider

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019