Albaraka Türk’ten ‘Youtube’lu açıklama

Albaraka Türk, ikinci çeyrek finansal sonuçlarını Youtube kanalı üzerinden açıkladı.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 11:07
Albaraka Türk’ten ‘Youtube’lu açıklama

Albaraka Türk, ikinci çeyrek finansal sonuçlarını Youtube kanalı üzerinden açıklayarak Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Dünyada en etkin şekilde kullanılan dijital kanallardan biri olan Youtube üzerinde yaptığı yayın ile finansal sonuçlarını daha geniş bir yatırımcı kitlesine, şeffaf bir şekilde aktararak yatırımcı ilişkilerinde yenilikçi bir uygulamaya daha imza atmış oldu.

Hazine, Yatırım Bankacılığı, Finansal Kurumlar ve Yatırımcı İlişkilerinden sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Malek Khodr Temsah ve Yatırımcı İlişkileri Müdürü Sadrettin Bağcı’nın katılımıyla gerçekleştirilen yayın sayesinde yatırımcılar; Albaraka Türk’ün ikinci çeyrek finansalları ile ilgili bilgileri ilk ağızdan dinleme imkânı buldu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ağustos 2018 Cumartesi 11:07

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ocak 2019