• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Akit’in bu haberi Abdullah Gül’ü rahatsız etti!

2014’te darbeci Sisi’yi arayarak tebrik eden eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Akit’in bunu hatırlatan haberinden rahatsız oldu. Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’yla görüşen Gül’ün danışmanı, haberden dolayı duyulan rahatsızlığı dile getirdi.

Yeniakit Publisher
2019-06-24 12:58:00 -
Akit’in bu haberi Abdullah Gül’ü rahatsız etti!

 yeniakit.com.tr  Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın moderatörlüğünde ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, dün tamamlanan İstanbul seçimi, seçim öncesi ve sonrası yaşananlar masaya yatırıldı. Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla katıldığı programda, 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün tavrı da masaya yatırıldı. Dün oyunu kullandıktan sonra, “İnşallah her şey güzel olur.” diyerek CHP’nin İBB adayı İmamoğlu’na göz kırpan Abdullah Gül’ün bu mesajının da konuşulduğu Manşetlerin Dili’nde, Karahasanoğlu önemli bir açıklamada bulundu.

“Gizlilik kaydında bulunmadıkları için söylüyorum...”

Geçtiğimiz Pazartesi günü şehadete yürüyen Mısır eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatının ardından, Abdullah Gül bir taziye mesajı yayınlamıştı. Akit, Gül’ün çelişkili tavrına dikkat çekerek, 2014’te göreve gelen darbeci Sisi’yi kutladığını hatırlatmıştı.

Karahasanoğlu, Gül’ün danışmanlarından birisinin arayarak kendisiyle görüştüğünü ve eski cumhurbaşkanının durumdan rahatsız olduğunu söylediğini açıkladı.

Gizlilik kaydında bulunulmadığı için durumu açıkladığına vurgu yapan Karahasanoğlu, “Geçen hafta Abdullah Gül’ün danışmanlarından veya yanındaki isimlerden birisi telefon açtı, yeniakit.com.tr’deki bir haberden beyefendinin rahatsızlığını ifade etti.” dedi.

Karahasanoğlu konuya dair şunları söyledi:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Murat gözükara

Allah insanı şaşırtmasın... Gül diken oldu.. Dikenleri kendine batsın... MEVLANA YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL DEMİŞ... DİKEN ne olduğun belli olsun...
 • Yanıtla

Yusuf Secmen

Bu adamın DÂVASI VAR sanmıştık, NEFSİ VAR ! Diğer davası olmayıp nefsi=çıkarları olanlarla birlikte kaybettirdi İstanbul'u.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı