Seçim 2019 Sayfası

Aile Bakanı Selçuk ile Sanayi Bakanı Varank ve eşi, İstiklal'de yürüyüşe çıktı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, eşi Esra Varank ve Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile birlikte Taksim İstiklal caddesinde yürüdü.

18 Kasım 2018 Pazar 22:30
Aile Bakanı Selçuk ile Sanayi Bakanı Varank ve eşi, İstiklal'de yürüyüşe çıktı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile eşi Esra Varank ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İstiklal Caddesi’nde yürüyüşe çıktı.

İki bakan, önce Taksim Meydanı’daki büfelerden vatandaşlarla birlikte sıraya girerek ıslak hamburger aldı.

Ara Güler için açılan taziye defterini imzaladılar

Sonra kestane tezgahına uğradı. İstiklal Caddesi turu, bir ay önce hayatını kaybeden usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in mekanında sona erdi. Bakan Varank ve Bakan Selçuk, Ara Cafe’deki taziye defterini imzaladı. Vatandaşlar ve esnafla sohbet etti. Hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakanları karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bakanların yürüyüşü renkli görüntüler oluşturdu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Kasım 2018 Pazar 22:30

YORUM YAZ

 • YAŞARYAŞAR5 ay önce
  Güzel ülkemin değerli insanları. Biz ne zaman insanları dış görünüşüne göre yargılar olduk. İnsanların değeri değeri görünüşünde değil, ahlakında ve düşüncesindedir. Şunu da unutmamalı söz konusu bakan sadece bir kesimin değil. 85 milyon Türk vatandaşının bakanıdır. Ünlülerin sosyal yaşantılarını onaylamadığım gibi, onların müşkül duruma düştüğünde, bir tekme de biz vurmamalıyız. Ayrıca bazı insanlar için bir dönüm anı olur. Kim bilir bu ünlüler içinde bir dönüm noktası hakkı hakikatı anlama bakımından bir fırsattır. İnsanları hata yapabilir, yanlış yolda olabilir. Ama Allah CC bile büyük günahları tövbe ile affediyor iken, biz insanları neden hemen yargılayıp suçluyoruz. Onları kazanmaya çalışmıyoruz. Avrupa ve Amerika'daki sonradan müslüman olan ünlüler, sizce Müslüman olmadan önce nasıl bir hayat yaşıyorlardı.
 • abbas yolcuabbas yolcu5 ay önce
  hele memleketin haline bak, hele bakanlara bak!
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş5 ay önce
  zehra hanım çok kasmış kendini kafası yukarılarda hiç yakışıyormu böyle bir bakana kendini beğenmişlik. birde güzel olsa. akp puan kaybediyorsunuz. başka adam bulamadınızmı bu kadını bakan yaptınız
 • FerhatFerhat5 ay önce
  Aile düsmani bakani geziye cikmis. ... Eger samimi olsalardi batinin akla zarar aile hukukunu milletintin
 • Bu nedenleBu nedenle5 ay önce
  İnşallah Allah'ın izniyle yarabbim sen bu iki bakanida mevkiinden ... işkur defalarca şikayetçi oldum bir netice alamadım ...
 • necati hosgörnecati hosgör5 ay önce
  Bu kadının kendine hayrı yok maalesef.. Bu kadar kilo ile hantal hantal yürür ...
 • Aslan akbeyAslan akbey5 ay önce
  Aile bakanından zerre haz etmiyorum. .... de sevdiğini düşünmüyorum.
 • MilletMillet5 ay önce
  Aile bakanına söylüyorum yahu kardeşim yürürken de mi burnun havada yürüyorsun önüne bak mağrurlanma senden büyük Allah var. Belki öyle değilsin ama öyle görünüyorsun bunu kimse sana söylemedi mi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019