• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Kekeç'ten yeni darbe iddialarına ilişkin çarpıcı çıkış!

Gazeteci-yazar Ahmet Kekeç, yeni bir darbe girişimi olacağı yönündeki iddialara ilişkin, "Bu defaki daha kanlı olacakmış... Hadi olsun! Ben, “hususen”, yeni darbenin Başbakanını merak ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

2020-02-15 11:26:00 - 2020-02-15 11:32:17
Ahmet Kekeç'ten yeni darbe iddialarına ilişkin çarpıcı çıkış!

Gazeteci-yazar Ahmet Kekeç, bugünkü köşe yazısında '15 Temmuz’un Başbakanı kim olacaktı?' sorusuna cevap aradı.

FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişimini Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun evinde televizyonda izleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu işaret eden Kekeç, yeni bir darbe girişimi olacağı yönündeki iddialara ilişkin, "Bu defaki daha kanlı olacakmış... Hadi olsun! Ben, “hususen”, yeni darbenin Başbakanını (çünkü Cumhurbaşkanlığı sistemini ortadan kaldıracaklarmış) merak ediyorum." ibaresini kullandı.

Yazısında dikkat çeken tespitlerde bulunan Kekeç, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'Dosyacı Kemal' olarak bilinmesine dikkat çekerek, bu dosyaları eline kimin ulaştığı üzerinde durdu.

Yazısında, "15 Temmuz girişimi başarılı olsaydı, Başbakanlık koltuğunda, FETÖ’ye kol kanat germe görevini hiç aksatmamış mutemet bir siyasetçiyi görecektik." diyen Kekeç, "Şaşırmayacaktık. Daha kanlı olacağı söylenen muhtemel bir FETÖ darbesinin Başbakan adayı da, 15 Temmuz’a rağmen “kol kanat germe görevini” aksatmadan sürdüren ve “Zaman gazetesi niye kapatılıyor kardeşim?” diye isyan eden Kılıçdaroğlu’dur!" yorumunda bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

vejo

hiç sasirmam çünkü bunlar seçimleri her kaybettiğinde sandık herşey değildir derler sonrada hak hukuk adalet ararlarhersey sandıktan ibaret değildir derler azınlığın çoğunluğu yönetmesini isterler çıkar birisi dağdaki cobanla benim oyun bir şer diğeri üniversite mezunun iyi iki sayılmalı şer bir diğeri ak partiye oy verenler cahil kesim derler bunlar demokrasi dusmanlaridir allah bizleri korusun
 • Yanıtla

Leyla

Aç tavuk kendisini rüyasında darı ambarında hissedermiş.parti içi diktatörlüğü bu yüzden olsa gerek.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı