ABD Türkiye konusunda acil olarak toplanıyor! Davetiyede skandal Türkiye detayı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, S-400 alımı konusunda Türkiye'ye yönelik uygulanacak olası yaptırımları konuşmak için senatörleri toplantıya çağırdı.

21 Temmuz 2019 Pazar 16:28
ABD Türkiye konusunda acil olarak toplanıyor! Davetiyede skandal Türkiye detayı

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya'dan S-400 satın alan Türkiye'ye uygulanacak olası yaptırımları konuşmak için bütün Cumhuriyetçi Senatörleri Beyaz Saray'a toplantıya çağırdı.

Türkiye'nin bir NATO üyesi ve Amerikan müttefiki olarak Rusya'dan S-400 hava savunma sistemleri satın almasının Washington'da başlattığı tartışma sürüyor. Türkiye'ye yaptırım uygulanması yönünde baskı altında bulunan ABD Başkanı Donald Trump, bütün Cumhuriyetçi Senatörleri toplantıya çağırdı.

Skandal Türkiye detayı

ABD, Rusya'dan satın aldığı S-400'lerin bir kısmını teslim alan Türkiye'yi konuşuyor. Washington Post'un haberine göre Trump tüm senatörlere bir davetiye göndererek salı günü TSİ 23.00'da Beyaz Saray'da bir toplantı düzenleneceğini duyurdu. Trump'ın adına gönderilen davetiyenin konu kısmına "Türkiye yaptırımları" yazıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Temmuz 2019 Pazar 16:28

YORUM YAZ

 • ERGÜNERGÜN1 ay önce
  Şöyle bir şarkı vardı. Bütün puşt lar toplandık toplandık.
 • drogbadrogba1 ay önce
  20 yıl önce iran ın başına ne geldiyse aynısını yaşıyoruzkrizi fırsata çevirip nükleer silah üretimine yönelmeliyizdefans yaparak bir yere varamayız eninde sonundabatıyla savaşa gireceğiz adamlar burnumuzun dibine kadar geldiler
 • AviniAvini1 ay önce
  Kurukalabalık sonucu Acele etmeyin herkese yetecek kadar mutluluk var
 • SmilieSmilie1 ay önce
  Türkiye'ye yaptırım yapıldığında onlarda biliyor ki dialog kapıları tamamen kapanacak ayrıca ekonomik olarak Amerikanın üstüne bayağı yükümlülük kalacak. Size şu kadar söylüyorumyaptırım çıkarsa Türkiye karlı çıkar bu işten:1-NATO' ya aktardığımız paralar cebimizde kalacak: Yaklaşık yılda GSMH nin yüzde 2 sini Natoya aktarıyorduk bu yarı yarıya azalacak demektir.2-Siyonist yatırımlar Türkiye'de küçülmeye gidecek: Başlıca örneği FOX TV (Hatta Fox tvönümüzdeki yıl devredilebilir.) Özellikle Türk milli ahlak ve maneviyatını bozmak amacıyla dizi sektöründeki siyonist destekli yapımcılar kendilerini donsuz bir şekilde dışarıda bulabilir. Demirören medya grubununda el değişmesiyle tamamen çöekecekler inşallah.Geriye Şahenk grubunun elindeki Star kalıyor onuda bir şekilde pasifize etmek gerekli.3-Milli Projeler hız kazanacaktır. Şu anda öyle ertelenmiş projeler var ki hayata geçirilmesi için maddi destek gerekiyordu kaynaklar buralara aktarılınca aklınız hayaliniz almayacak ilerlemeler kaydedilecek Türkiye'de.4-Bu olumsuz koşullar Türkiye'deki muhafazakarları Allah'ın izni ile tekrar kenetleyecek kendilerine amerikan ingiliz yolunu tutan hainler ummadıkları tokadı yiyecekler.5-Ve en önemlisi Amerika ve siyonistler Türkiye'deki maske takan münafıkların açıkça AK Partiye tavır almalarını isteyecektir mutlaka bu sayede içimizdeki münafıklar açığa çıkmış olacak.
 • AlpAlp1 ay önce
  İSTEDİKLERİNİ YAPSINLAR. ZATEN DÜŞMAN OLMANIN GEREĞİNİ YAPIYORLAR. KENDİMİZİ EMNİYETE ALMAMIZA ANCAK DÜŞMAN KARŞI ÇIKAR. HERŞEY ORTADA.
 • Şevket ŞenyılŞevket Şenyıl1 ay önce
  Ve an itibariyle Amerikan rüyası çöküşe geçmiştir
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  tamam biz de acil toplanalım incirliği kapatmak için. defolsunlar ülkemden.
 • Çukurova fatih'i Çukurova fatih'i 1 ay önce
  Ne yapar sanız yapın s400 leri aldık hem de abd ve nato vede vatan hainlerine rağmen...
 • Eyüp Eyüp 1 ay önce
  Bu saatten sonra f 35 leri alırsak biz coniden daha şerefsiziz demektir. Zaten abd şerefsiziyle anlaşıp uzlastigimiz hiç bir konu yok. Artık müttefik değil baş düşman ilan etmenin zamanı geldi. Bütün darbelerle feto pustu ile ypg pkk sı ile ülkemizi onlarca yıl geri bıraktırdi adı Kan emici vampirler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Ağustos 2019