10 Metre havalı tabanca müsabakası sonuçlandı

Kilis’te, kurumlar arası 10 metre havalı tabanca müsabakası sonuçlandı.

22 Nisan 2019 Pazartesi 13:55
10 Metre havalı tabanca müsabakası sonuçlandı

Kilis’te, kurumlar arası 10 metre havalı tabanca müsabakası sonuçlandı.


Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Beşevler Spor Salonu Atış Poligonunda düzenlenen Kurumlar Arası 10 Metre Havalı Tabanca İl Birinciliği Müsabakaları kurumların yoğun katılımı ile sona erdi. Düzenlenen kupa töreninde müsabakalarda dereceye giren kurum ve sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı tarafından verildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Remzi Arkaltı,ödül töreni sonrasında İl Temsilcisi Murat Erton’a,hakemlere,müsabakaya katılım sağlayan tüm kurum ve sporculara teşekkür ettiğini belirtti.


Dereceye giren kurumlar, birinci Fen Lisesi, ikinci Kilis Avcılar Ve Atıcılık Spor Kulübü, Kilis İl Emniyet Müdürlüğü oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 13:55

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019