THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Ankara

ABD ve derin güçler, FETÖ yapılanmasını nasıl hazırladılar (1)

27 Eylül 2017 Çarşamba

Fetullahçı Yapı ABD güdümünde kurulduğu günden beri amaçlarını sağlam bir şekilde yerine getirdi. Amerika ve Derin Küresel Güçler, uzun vadeli plan yaptıklarını FETÖ’ye anlattılar.

FETÖ’nün, Komünist Rusya’nın çökmesi ile İslam ve Türklük Dünyası’nın yeniden dizaynı için kurulmuş, çok büyük planların, çok büyük bir proje yapısı olduğunu dikte ettiler. Türkiye, tamamen devlet ve askeriye olarak Fetullahçı Yapı’ya teslim edilecekti.

Türkiye’nin adeta sahibi haline getirilen Fetullahçı Yapı ile tüm İslam dünyasındaki Müslümanlar, dönüştürülecek ve Amerika’ya ve en önemlisi ismini bile bilmediğimiz, gizli küresel, şer odaklarının istediği hale sokulacaktı. Bunun için Fetullahçı Yapı tüm İslam ülkelerinde de Amerika desteği ile yapılandırıldı.

Türkiye de dahil bir çok Müslüman ülkeyi ele geçirmek üzere olduklarını anlattılar. Erdoğan’ı da bunun bir parçası olarak kullanacaklarını ve kullanıldıklarını söylediler.

FETÖ Türkiye’de 5 sene sonra egemenliğini ilan edecekti. Buna engel olabilecek 3 adam vardı. Bu 3 adamı engel olarak görüyorlardı: Muhsin Yazıcıoğlu, Necmettin Erbakan ve Recep Tayyip Erdoğan.

Önce Muhsin Yazıcıoğlu’nu öldürdüler.. Necmettin Erbakan’ın sağlık durumu zaten iyi değildi. Onu hasta olduğu için engel olarak görmediler. (2011’de vefat etti) Geriye Recep Tayyip Erdoğan kaldı

Çepeçevre kuşattıkları Erdoğan’a yoğunlaştılar..

Muhsin Yazıcıoğlu şüpheli helikopter kazasından sonra, aslında sıra gerçekten de Erdoğan’a gelmişti. Erdoğan da bir şekilde tasfiye edildikten sonra ülkeye el koyacaklardı. Muhsin Yazıcıoğlu suikastini de Erdoğan’ın üzerine atacaklardı.

Planları, önce Muhsin Yazıcıoğlu engelini ortadan kaldırıp, sonra Erdoğan’ı da tasfiye etmekti. Şu vereceğim kodu unutmayın. FETÖ, her türlü tutuklamayı, suikastı, dolandırıcılığı yapıyor, suç Erdoğan’a kalıyordu. Çünkü hükümette Erdoğan vardı.

FETÖ, bir anda bir hocayı veya bir futbol takımının başkanını tutuklatıyor, suç Erdoğan’a kalıyordu. Amaçları diğer cemaatleri, futbol takımı v.b toplulukları Erdoğan’a düşman edip, itibarsızlaştırıp güvensiz hale getirip, tasfiyesini kolaylaştırmaktı.

Muhsin Yazıcıoğlu suikastı da böyle bir vakaydı. Balyoz, Ergenekon ve 28 Şubat Darbesi soruşturmaları gerçek ve iyi niyetli bir olaydı. Gerçekten de birçok kirli ve darbe yanlısı bir grup asker vardı. Fakat Fetullahçı Yapılanma işi lüzumundan fazla sulandırmıştı. 

Erdoğan’a acilen milli ve güvenilir adamların olduğu, uzman kişilerden meydana gelen, bir milli karargâh kurulması tavsiyeleri yapıldı. Gelecek saldırılar için savunma ve saldırı stratejileri üretilmesi gerekliydi. FETÖ ile mücadele edebilecek başka kimsenin olmadığını biliyorlardı.

Bu bahsettiğimiz milli karargâh FETÖ’den gelecek saldırılara karşı savunma çalışmalarının, malzemelerini hazırladılar. 

FETÖ dediğimiz yapılanma Erdoğan ve AKP’den (on kat) güçlü bir yapılanmadır. Bu savaşta Erdoğan’ın çoktan yenilmesi lazımdı. FETÖ, on kat daha güçlü olmasına karşı, Erdoğan bu işin içinden nasıl çıktı?

Bahsettiğimiz milli karargâhın 2009’dan bu yana başlattığı hazırlıklı çalışma ile Erdoğan bu işin içinden zar zor çıktı. Milli karargâh, her türlü hazırlığı yapmıştı. Strateji çizilmişti. FETÖ ve üst aklı da tüm hazırlıkları yapmıştı.

Milli karargâh hazırlığı olmasaydı savaş boyutları çok farklı olacaktı. Milli karargâhta, alanında uzman kişiler ve tecrübeli insanlar vardı. Bir ekip olarak çok iyi çalıştılar.

FETÖ yapılanması 2013’ten beri milli karargâhın yerini öğrenmek için elinden geleni yaptı. Sadece Erdoğan’ı indirmekle bu işin olmayacağını biliyorlardı.

FETÖ, başta Avrupa devletleri ve Amerika’daki kirli lobilerden aldığı destekle, Erdoğan’ın şahsında tüm Türkiye’ye saldırıyordu, fakat milli karargâhın ürettiği savunma mekanizması saldırılarını boşa çıkarıyordu.

15 Temmuz Darbesinde milli karargâhı bulup yok etmek için her saldırıyı yaptılar. Ele geçirip birkaç kişiyi zorla konuşturduklarını hiçbir gazete yazmadı.

Devamı yarın ki yazımda….

 

YORUM YAZ