Kadir Mısıroğlu'ndan ezber bozan Gülen iddiası

Tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu " Fetullah Gülen babadan Ermeni anadan Yahudi'dir" dedi.

24 Mart 2016 Perşembe 23:29
Kadir Mısıroğlu'ndan ezber bozan Gülen iddiası

Beyaz TV'de yayınlanan Latif Şimşek yönetimindeki Gündem Özel programına tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu.

Canlı yayında ezber bozan açıklamalar yapan Mısıroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu.

"O TOPRAKLAR MUKADDESTİR"

Mısıroğlu şu ifadeleri kullandı:

"Şanlıurfa peygamber diyarıdır, Diyarbakır da öyledir sahabe mekanıdır. O topraklar mukaddestir. Oralara saldıranların helak olma sebeplerinden biri de budur. PKK da bundan dolayı yok olacaktır.

GÜLEN BABADAN ERMENİ ANADAN YAHUDİDİR

PKK ile beraber olan Fetullan Gülen de bir Ermeni hareketidir. Babadan Ermeni anadan Yahudi'dir. O da onlarla beraberdir. Ben vesikasını yayınladım. Anasının adını pasaport alırken Rabin diye yazmış.Türklerde Kürtlerde Rabin diye kadın adı var mı? Ankara Emniyeti'nin raporunda var. Anasının da Yahudi olduğunu dair kendisi pasaport alırken el yazısını ortaya koydum buraya.

ERMENİLEŞMİŞ YAHUDİ

Ben vesika yayınladım. Rabin ne demek biliyor musun? Ermenileşmiş Yahudi. Yani pakraduni."

Beyaz Gazete

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mart 2016 Perşembe 23:29

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Şubat 2019