THY Orta Avrupa

Kadir Mısıroğlu'ndan ezber bozan Gülen iddiası

Tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu " Fetullah Gülen babadan Ermeni anadan Yahudi'dir" dedi.

24 Mart 2016 Perşembe 23:29
Kadir Mısıroğlu'ndan ezber bozan Gülen iddiası

Beyaz TV'de yayınlanan Latif Şimşek yönetimindeki Gündem Özel programına tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu.

Canlı yayında ezber bozan açıklamalar yapan Mısıroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu.

"O TOPRAKLAR MUKADDESTİR"

Mısıroğlu şu ifadeleri kullandı:

"Şanlıurfa peygamber diyarıdır, Diyarbakır da öyledir sahabe mekanıdır. O topraklar mukaddestir. Oralara saldıranların helak olma sebeplerinden biri de budur. PKK da bundan dolayı yok olacaktır.

GÜLEN BABADAN ERMENİ ANADAN YAHUDİDİR

PKK ile beraber olan Fetullan Gülen de bir Ermeni hareketidir. Babadan Ermeni anadan Yahudi'dir. O da onlarla beraberdir. Ben vesikasını yayınladım. Anasının adını pasaport alırken Rabin diye yazmış.Türklerde Kürtlerde Rabin diye kadın adı var mı? Ankara Emniyeti'nin raporunda var. Anasının da Yahudi olduğunu dair kendisi pasaport alırken el yazısını ortaya koydum buraya.

ERMENİLEŞMİŞ YAHUDİ

Ben vesika yayınladım. Rabin ne demek biliyor musun? Ermenileşmiş Yahudi. Yani pakraduni."

Beyaz Gazete

Haber Tarihi: 24 Mart 2016 Perşembe 23:29

YORUM YAZ

 • erol saglamerol saglam2 yıl önce
  İnternette baktim.fetonun anası ispayadan gelen yahudi göçmeni.rabin dogru.feto denen alçak.müslümanı müslüman silahıyla vuran imansız biri.ne yazıkkı.bu adama köle olmuş sözde müslüman zavallı insanlar var.bu adam.ecevite oy verdirdi.ama erbakan oy verdirmedi.bu feto irsail zulmúne tek söz söylemedi.Uyan ey müslüman uyan.
 • aa2 yıl önce
  kim pakeaduniyse Allah belasını versin. kim kapadokya cemaatindense Allah belasını versin
 • recep takiprecep takip2 yıl önce
  pasaport alirken anasinin adini Rabin diye yazmis. Yani pasaport icin kendi istedigimiz bilgiyi yazabiliyor muyuz valla bilmiyordum??? 
 • seyyahseyyah2 yıl önce
  Elestireyim derken topuzun basini kaçırmamak gerek. Bir ayette bir topluma olan hasımlığınız sizi adaletsizlige sevk etmesin diyor. Eğer mısıroğlu nun idaasi doğru değilse iftira olur. Allah muhafaza bu da büyük günahtır. Müslüman ferasetli insandır.Kendisine fayda vermeyecek bilginin pesine dusmez. Bilmedigin şeyin pesine düşme.Doğrusu kulak göz ve kalp bunlarin hepsi o şeyden sorumlu olur ayeti geregince fevri davranmaz. Belki bu sözlerime itiraz edenler olabilir. Guleni savundugumdan değil müslüman ahlakina sigmayacagi icin söylüyorum.selametle kalin
 • AhmetAhmet2 yıl önce
  Adamın kafasındaki Osmanlı fesini görünce birileri cin çarpmışa dönüyor:))) Yakışmış, özgürlük var ama yoksa yokmuydu:)))
 • savassavas2 yıl önce
  ona vurayım derken erzurumlulara dil uzatmış olmuyor mu 
 • Mustafa GelincikMustafa Gelincik2 yıl önce
  HİÇ ŞAŞIRMADIM KOLAYINAMI PELSİNVAYAYA HİCRET(KAÇTI) BARİME BİRAZ KİLİSE PAPAZLIĞI BİRAZDA HAVRA HAHAMLIĞIVAZİFESİNİ DERUHTE ETSİN ,EKMTEN BİRAZDA KUTSAL ŞARAP DEMLENSİN,ÇÜNKÜ DEMLEME ALMADIĞI ZAMAN ŞAFT KAYMASI OLUYOR...
 • MUHAMMED DOĞANMUHAMMED DOĞAN2 yıl önce
  BENCE
 • TomtomtummyTomtomtummy2 yıl önce
  Ben ana-babasinin nereden geldigini bilemem. Fakat, ben Istanbul Asya yakali iki Turk-Ermeni'siyle calistim. Her ikisi hristiyandi ve de her ikisinin ismi de Gulen'in babasinin ismiyle ayni, Ramis'di (yazilisi Ramiz de olabilir. Kimligini gormedigimden nasil yazildigindan emin degilim).
 • TomtomtummyTomtomtummy2 yıl önce
  (2) Duzeltme: 2 tane Ramis isimli Ermeni'yle ayni sirketde calistigimi soylemistim. Duzeltirim. 3 tane. Bir tanesi bizden cok daha yasli oldugu icin pek muhatap olmazdim o yuzden onu ilave etmeyi unuttum. Ayrica benim cocukluk yillarimda Ermeni komsularimiz vardi. Arkadasin amcalarindan bir tanesinin ismi Aramis'di. Belki Ramis oradan gelme ya da kisaltimisi olabilir.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018