Duyurusunu sosyal medyadan yaptılar! ODTÜ'lü ibneler provokasyona hazırlanıyor

CHP ve HDP'nin de desteğini arkalarına alarak 'ODTÜ'de KYK istemiyoruz.' diyen provokatörler eylemlerine devam ediyor. OTDÜ'lü sözde öğrencileri, 14 Temmuz Pazar gününe hazırlanırken, Twitter'dan bir paylaşım yaptılar. Büyük eylem için destek çağrısı yapan ODTÜ LGBTİ Grubu, "Direnişi büyütmek ve bu işgale karşı sesimizi yükseltmek için sen de 14 Temmuz Pazar günü Kavaklık'ta ol!" mesajını paylaştı.

12 Temmuz 2019 Cuma 11:18
Duyurusunu sosyal medyadan yaptılar! ODTÜ'lü ibneler provokasyona hazırlanıyor

 Taha Emre Özdemir   yeniakit.com.tr 

ODTÜ'de KYK yurdunun yapımı için çalışmaları engellemek isteyen bir grup provokatör sözde 'öğrenci', 14 Temmuz Pazar günü yapacakları eylem için duyuru paylaştı. Mesajda, "Direnişi büyütmek ve bu işgale karşı sesimizi yükseltmek için sen de 14 Temmuz Pazar günü Kavaklıkta ol!" ifadeleri kullanıldı. LGBTİ'li grup iktidara hakaret ettiği paylaşımında, "Temeli doğayı talanla atılmış, LGBTİ+fobik politikaları olan, ruhsatsız ve hukuksuz bir KYK yurdunu yaptırmayacağız!" sözleriyle kanunlara meydan okudu.

"CHP, HDP, TMMOB arkalarında"

Geçtiğimiz gün CHP'li Gamze Taşçıer ile HDP'li Dersim Dağ'ın da Kavaklık adlı bölgeye giderek destek verdiği öğrencilere TMMOB ve LGBTİ'li azgınlar da omuz verdi. İstanbul'da da bazı gruplar ODTÜ'deki provokatörlere destek olarak sokak eylemleri yapmışlar ve polis müdahalesi ile karşılaşmışlardı. Büyük gün olarak Pazar'ın duyurulmasından sonra başkentte emniyet önlemlerinin arttırılması bekleniyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2019 Cuma 11:18

YORUM YAZ

 • OsmanOsman21 gün önce
  Bu adam derhal yakalansin
 • kayserilikayserili2 ay önce
  Zubeyir Durdu cok guzel anlati durumu
 • MilletMillet2 ay önce
  YAHU KARDEŞİM 17 SENEDİR İKTİDARIZ BİR BATAKLIĞI KURUTAMADIK .VALLAHİ YAZIKLAR OLSUN BİZE
 • izmitliizmitli2 ay önce
  bu OOOOOOdddddtttüüüüüü nün kuruluş amacı bakıyorum nerede bir puşluk o....ukıkgenel adı ile ..elik olsun diyemi kurulmuş
 • KENKEN2 ay önce
  TOPLAYIN BU ... VERİN
 • Sabit ÖzümertSabit Özümert2 ay önce
  Yurt istemiyolar. Öğrenci dediğine kalacak yer lazım ama bunlar zaten tokmakçı bulup onun yanına taşınıyorlar. Bunnarın derdi ordaki ağaçların altında ahlaksızlık yapmak. Otun yaprağın arasına girip orda kendilerini becertecekler pis g.t kreması sodomistler. Kyk yurdu istemezler orda canları çektiğince fiili livata yapamazlar. Kural kanun var oralarda…
 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu2 ay önce
  Bu tarz haberleri ve altına yapılan yorumları görünce inananların lgbti sapkınlarının şeytani gündemlerini hafifsediklerini hissediyorum. Yeni Akit bu konuda sesini yükselten tek gazete ancak haberlerin içeriği yeterli değil. Sadece “veyl olsun bu ahlaksızlara” mesajı veren ve olguları betimleyen dilde basit haberler. Müminler bu konuda çok müteyakkız olmalı. Pedofili sapıklığı lgbti gündemi içine alınarak meşrulaştırılıyor. Geçenlerde Brezilyalı iki lezbiyen sapkının evlat edindikleri 9 yaşındaki çocuğa zorla cinsiyet değişimi ameliyatı yaptırdıkları ve çocuğun ameliyat sonrası komplikasyonlardan dolayı yaşamını yitirdiği ortaya çıktı! Lgbti, dünyanın dört bir yanında çocuklarımızı hedef alan iğrenç bir ahlaksızlar ordusudur. Satanist, siyonist çevrelerin desteği ile de gitgide güçleniyorlar. Hala bunları elinde gök kuşağı paçavrası ile kırıtan, aklı apış arasında, şirret ve yılışık üç beş dejenere diye görmeyin. Çok yanılırsınız. Bunların en büyük hedefi masum miniklerdir. Sırf bu melunlara verilen destek nedeniyle odtü, boğaziçi gibi okullar derhal kapatılmalıdır. Bize ahlak ve hikmetli ilim lazım. Bu pislik yuvalarından çıkanların kime nasıl zarar vereceği belli olmaz.
 • asmazasmaz2 ay önce
  OTDU, EGE, BOGAZİÇİ DOKUZ EYLÜL vs buralar özellikle yıkıcı bölücü faaliyetler için dış mihrakların desteğiyle terörist fabrikası olarak kurulmuş. arada bir imamlat hatası olsada hala kuruluş amacına göre çalışıyor. sadece buralar mı eğitime hiç el atılmadı zehir zembelek gidiyor. imahatipler d bile durum vahim.buda memlektin geleceğinin hiçde ümit var olmadığının en önemli göstergesi.
 • ihsanihsan2 ay önce
  bunlara yurt değil .. gerek
 • ahmeyahmey2 ay önce
  gezi darbesindeki provokatorlerin cevre hassasiyeti ve samimi cevreci sayisi ne kadarsa, ODTU deki i.ne sayisi da o kadar azdir...ama provokatorlerin isi maksadi i.nelik olsun yeter:)
 • Eren Eren 2 ay önce
  Bunların elebaşları ve arkalarındaki güç araştırılmalı ve gerekenler acil yapılmalıdır.
 • gencoglugencoglu2 ay önce
  bu terörist anarşistlerin bukadar rahatlıkla hareket edebilmelerini sağlayan yine akpartidir kimse kusura bakmasın milletvekilleridir gezi terörörizminden ders çıkarmayıp gerekli yasal düzenlemeleri yapmadılar cezaları artırmadılar anarşistlerin cezalandırılması için cezalar hiç yok toplantı ve gösteri yürüyüşlerine muhalefet adı altında madde var onda da hapis cezası yok haliyle hakediyorlar
 • hasanhasan2 ay önce
  bizde sopaları alıp oradayız..polis aradan çekilsin
 • yediemirleryediemirler2 ay önce
  Allahü teala helak etsin hepinizi inşaALLAH MEL-UN lar....
 • tuncay kahvecituncay kahveci2 ay önce
  bunlar anlaşılan başka bi şeyleyolagelmekistiyorlarvatanhainleriDevletimizin yerindeolsam OdDülülere buvatandaişvermem....oddüyüsaf dışıbırakıpyok ederim....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019