Akit LGBTİ'li azgınlara destek verenleri sordu, vatandaş cevapladı

Lut Kavminin torunları LGBTİ'li sapkınlara destek veren CHP'li belediyelere ve yöneticilere vatandaşlardan çok sert tepki geldi.

02 Temmuz 2019 Salı 13:57

Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

LGBTİ'li sapkınlara destek veren CHP'li belediyelerle yöneticilere, vatandaşdan sert tepki geldi. Mikrofon uzattığımız kişiler, azgın Lut Kavmi'nin başına gelenleri hatırlatarak, "Kur'an'dan ders almalıyız." dedi.

Avrupa Birliği, HDP ve CHP'den destek alan sapkın eşcinseller, İstanbul Taksim Meydanı'nda sözde 'Onur' Yürüyüşü düzenlemek istedi. Valiliğin yasak kararı sebebi ile emniyet güçleri aralarında HDP ve CHP'li vekillerin de olduğu gruba geçit vermedi.

Gün boyunca HDP ve CHP'li belediyelerin twitter hesaplarından sapkınlara destek mesajları paylaşıldı. Akit Soruyor ekibi bugün vatandaşa, LGBTİ'li yoldan çıkmışlara destek verenleri sordu. Azgınlıkları ve azgınlıklarındaki inatları sebebi ile helak edilen Lut Kavmi'ni hatırlatan vatandaş, "Kur'an'dan ders almalıyız" cevabını vererek LGBTİ destekçilerine tepki gösterdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 02 Temmuz 2019 Salı 13:57

YORUM YAZ

 • samisami2 ay önce
  Yahu bu yasayı AKP çıkardı chp destek verdi neden bunu sorgulamıyorsunuz,burada en büyük vebal akp ve onun destekçilerinin.
 • erdinç şaşmazerdinç şaşmaz2 ay önce
  Herkesin referansi kutsal kitaplar olmak zorunda mı ?
 • SabitSabit2 ay önce
  Bu sapkınlıklar derneklerini kimden izin alarak açtı.Hem sapkın diyeceksiniz hemde dernek kurmalarına izin vereceksiniz.Böyle samimiyetsizlik olurmu?Chp destekliyor.Bu bilinen birşey.Dernek kurmalarına Chp mi izin verdi.
 • erdem-75erdem-752 ay önce
  Günaydın SAdet 31 mart öncesi düşünseydi biraz. Allah akıl izan versin. CHP ye çalıştığında biraz düşünseydin ama düşünmedin. Şimidiuçuruma gidiyoruz(LGBT)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019