• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İSRAİL Gazze’de bir hastane bombalamıış!!

16 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Nuri ozturk...

Ülkemizde yurdu muzda hala şeriat cılık ormancılık oynuyorlar düşman kapıda
 • 1 Yıl Önce

Alï

"Ağlamak, kölenin en büyük hakkıdir." der Samapasa Sezai. Müslüman umre yemeğine çağiriyor, kakakola,fanta.....sofra zengin.
 • 1 Yıl Önce

Oğuz Han

Şanlıurfa'da çocuklara şiş batıran müslümanlar İsrail'i bitirir. Bekleyin siz.
 • 1 Yıl Önce

Muhammet

Hocam bu filistin arap ve müslüman neden kimse gazze mısıra, batı şeria ve ramallah ürdüne dahil olup, o ülkelerin bir vilayeti olsa bu olay kökten çözülür. Denmiyor hani bu iki (mısır/ürdün)ülke haricindeki müslüman veya ecnebi devletlerden biri dillendirse dünya kamuoyuna duyursa olmaz mı? İsterlerse halk oyuna sunulur, olay çözülür. Kudüs ise vatikan vari bir yönetimle yönetilebilir üç semavi dinin ortak yönetiminde olursa herkes memnun olur.
 • 1 Yıl Önce

ÖZCAN ŞAHİN

İYİ AKŞAMLAR ŞU PARAĞRAFI OKUYUNCAÇOK ŞAŞIRDIM İNANMAYAN KEMALİST LAİK BATICI HÜMANİST KOMİNİST LGBT Cİ SİYONİST SİZE GÖRE BUNLAR DÜŞMAN KÜFFAR 500 600YIL EVVEL KULLANILAN KELİME SİZ NERHALDE AYDA YAŞIYORSUNUZ BÜTÜN DÜNYA YI DÜŞMAN KABUL EDİYORSUNUZ ALLAH AKIL FİKİR VERSİN EFENDİM
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Zengini hayırsız evlat,memuru süslü avrat, içi alev alev Müslümanı sinsi cemaat ve tarikat, pırıl pırıl Türk'ü dönme milliyetçiler, para ile satın alınan kanı bozuk Atatürkçü geçinenlerden kurtulmanın yolu; Milli Eğitim Bakanlığı ( hiç milli olmadı) gerçek MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI yapmaktan geçer. Gerisi teferruattır. 
 • 1 Yıl Önce

Thorium

Verilere göre dünyadaki toryum rezervinin yaklaşık yüzde 60'ı Eskişehir havalisinde, bu oran 800 bin ton saf toryuma tekabül ediyor. 250 milyon dolara selülöz fabrikası kurarsın, 50 milyona dolara toryum kazanma tesisi kuramazsın. 1 kg toryum :6.000 dolar. 1 kg selüloz :1-1.5 dolar Toryum, hem pahalı ağır metal hem de nükleer enerji kaynağı. Toryum elde etme masrafı fazla da değil. Bizdeki cevher yüzde 14 toryum içeriyor, yani çok randımanlı, başka ülkelerdeki toryum cevherleri yüzde 4 oranında bile toryum ihtiva etmiyorlar. Nükleer enerji kaynağı element veya metalleri elde etmek sır değil, kazanılması da fazla bilgi ve sermaye de gerektirmiyor. Çoğu ülke, bu değerli elementleri kazanıp hem kullanıyor hem de ihraç ediyor. Mesela Kanada yılda 37 bin uranyum satıyor. Böyle cevherleri işletmede bir ambargo, yaptırım ve yasak söz konusu değil. Toryuma gelince, uranyum 235'ten (nükleer santral veya atom bomba maddesi) 200 misli daha fazla enerji sağlıyor. Toryumun basit bir işlemle 25 dakikada uranyuma dönüşmesi mümkün. Ayrıca bakır, demir, alüminyum gibi ucuz bir metali altın, gümüş hatta toryum, uranyum gibi metallere dönüştürmek teknikte zor değil, fazla sermaye de gerektirmiyor. Lakin bizde bunlar üzerinde çalışan bir unvanlı ve tafracıya rastlanmaz. Yüksek akademik unvanlılara gelince, ömürlerini ve devlet imkanlarını bilim diye lüzumsuz safsatalara heba ediyorlar. Genelde bizde şu bir gerçek ki pozitif bir bilim profesörü hayatı boyunca ülkeye tek yumurta değerinde bir katkı sağlamadiğı gibi maaş ve devlete masraflarıyla ceremesi de biz vergi mükelleflerin ağır yük oluyor. Mesleklerinin haklarını veremeyen akademik curuflar, her nedense politik yalakalığa soyunuyorlar.
 • 1 Yıl Önce

YOK

thorium SEN GAZA GELMİŞSİN HİÇ BİR TEORİK TEMELİ YOK

NüCahit

Sayın İdris hocam, bakıyorum da İsrail'i doğrudan yüksek sesle çekinmeden eleştiren ve kınayan kesimler;... Sizin cenahtan fazla bir ses çıkmıyor..
 • 1 Yıl Önce

İslam'da bu varmı?

İsrail’in İstanbul Başkonsolosluğu önünde, İsrail’in Gazzeli sivillere yönelik bombardımanlarını protesto etmek için toplanan vatandaşlardan bir grubun taşkınlık yaparak konsolosluk binasına girmeye çalışması üzerine yapılan müdahale hakkında, Cübbeli Ahmet Hoca, protesto sırasında yaşananlarla ilgili olarak haftalık sohbetinde dikkat çeken bir çıkış yaptı. Cüppeli; "Niye barikatı aşıyorsun. Allah belalarını versin de, lanet oku çık. Konsolosluk 15. katta. Oraya kadar dünyaca engel var. Polis barikatını neden aşıyorsun. Polisle mücadele İslam'da var mıdır? Bu ülkenin güvenliğini sağlayan asker ve polis dur dediğinde durmayacak mıyız?" Dedi.
 • 1 Yıl Önce

Okur

"Sağlam bir iman, samimi bir kulluk, derin bir tefekkür, bilim ve araştırmaya çılgınlık derecesinde bir zaman ayırma" Bunları yapmak için herkes kendi şeytanını yenmesi lazım. Şeytanını yenmek isteyen veya yenen var mı? Hocalar şeytanları yenmede yardımcı olmaları gerekmez mi!? Madem bu işe gönüllü aday oldular şeytani etkisiz hale getirmede uzman olmaları gerekmez mi?! Şeytan taşlama duvarlara veya sütunlara birkaç kum tanesi atmak olmasa gerek. Vaaz ve nasihatla hiçbir kötülüğün değişmeyeceği 14 asırdır malum. Hikmet lazım hoca vesselam! Onu da Allah kalpten isteyene veriyor.
 • 1 Yıl Önce

çamlı

gençler telefon yorgunu(sersemi diyeceğim de)
 • 1 Yıl Önce

Okur

Mavi Marmara da...10 vatan evladı.
 • 1 Yıl Önce

Gazze,Osmanlının kapısıydı, kapı açıldı, eğer kaybedilirse Türkiye tehlikededir.

Osmanlı Gazzede 3 muharebe yaptı, ilk ikisini kazandık , üçüncü muharebede çekilmek zorunda kaldık..Alman komutanlarla anlaşamadığı için cepheden harib bir komutanda vardı ! ( laikler çok iyi bilir)..Gazzeye, ingilizler kendilerinden başka, yalanla çağırdıkları dahil toplam 480binlik bir kuvvetle saldırdılar..ayrıca kıyıdan donanma desteği ile Gazzeyi topa tuttular..Osmanlıdan asker ve silahta 2-6 katı güçleri fazlaydı... ingilizler yahudi rothschild lere yahudilerin gelmesi için teklif götürdü(mektup arşivlerde mevcut) ve binlerce aile transfer edildi..savaş harici kalan topraklarda, filistinlilere toprak vergisi yüklenerek ödeyememeleri sağlandı ve borca karşılık arazileri ellerinden alındı..bu arada almanlarda 20bin yahudiyi filistine gelmeye razı etmişlerdi...aldatma ustası ingilizler ve almanlar bu coğrafyanın kanlı katillerinin en büyük destekçisidir, ( okullarda müslümanın müslümandan başka dostu olmadığı ezberletilmeli ,ama görüyoruz ki yahudi malları artık her yerde, onlara destek olmamış müslüman kalmamıştır) Gazzeyi kaybedince kapı açıldı ,Suriye dahil tüm toprakları kaybettik, müslümanlar Gazzeden vazgeçemez, bize kendi topraklarımız yeter diyen ahmaklar, 100 yıl öncede sizin gibi sığırlar vardı, şaşırmıyoruz !
 • 1 Yıl Önce

KAT

kapıvcı DURMA MAÇAN YİYİYORSA SELANİĞİ SİVASTOPOLU LİBYAYI MUSULUDA AL ELİNİ VURMUŞKEN VİYANAYIDA KAT

Önden buyurun

Ali karahasanoglu bugünkü yazısında; "Birleşmiş Milletler’den hayır yok.. Türkiye dışındaki İslam ülkelerinden hayır yok.. Avrupa ve ABD, zaten İsrail’den yana.. Yine iş, Türkiye’ye düşüyor.." Diye yazmış. . buyurun lütfen.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23