• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şer odakları ODTÜ’de el ele

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) yurt yapımı üzerinden provokasyon yapan sözde öğrencilerin yardımına CHP ile HDP koştu. CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, polisleri “Milletvekili aracının dokunulmazlığı var. İstediğim yere girerim” diyerek azarlarken, terörist cenazelerine katılan HDP Milletvekili Dersim Dağ da, ODTÜ’ye makam aracıyla provokatörleri sokmaya çalıştı.

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

vatan

Devlet nerde devlet . devletin demir yumruğu nerde. şu iki paralık adamlardan korkan bir devlet olamaz. sadece karşı tarafın korkaklığından güç alıyorlar.
 • 5 Yıl Önce

CAHİD

Bir üniversite bu kadar marjinallaşemez eger yasadışı örgütlerle kuşatılmamışsa devletin bunu iyi araştırması gerekiyo bence
 • 5 Yıl Önce

ata

küfür tek milletdir
 • 5 Yıl Önce

ali

Reisssssssssss.... Bir an önce göster gücünü bunlara, yoksa bunlar azarak devam edecek.
 • 5 Yıl Önce

osman özdemir

kendikiralık.sözde yorumyapan..sizin.gibi.zavallılar.yorum.diye.gösteriyorsunuz...dönemin.satılmıs..medya..yüzkaraları.....az.kaldı....tarih.sizin.gibilerin.cöpleri.ile..dolu
 • 5 Yıl Önce

İNADINA

BU NE ARKADAŞ millet ekmek peşinde seçimler bitmiş hükümet ekonomiye odaklanacak derken şerefsizler ortalığı geriyo rahatlık yok nerde kargaşa var CHP HDP ORDA YANLARINA BİDE İPP KATILDI bunların memleket umurunda değil reis yıkılsında memleket batsın hiç farketmez SİZİN İNADINIZA REİSİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEZ LAN HADİ BAKALIM
 • 5 Yıl Önce

ahi

Mansur Yavaş' "Ağaçları kesmeyin, yurdunuzu biz yapalım" İşte, muhalefet partilerinin ittifakıyla seçilmiş bir belediye başkanı olarak, tek "muhalif" cümle kurmadan,  kimseyle inatlaşmadan, kimseyi karalamadan, karşısındakinin yaptığının yanlışlığı üzerinden değil sadece kendi yapmaya çalıştığının doğruluğunu öne çıkararak attığı bir adım daha, bugüne kadar cümle muhalefetin ortalığı ayağa kaldırarak almayı beceremediği sonucu almaya yetti!Elbette ODTÜ öğrencilerinin ağaç nöbetinin de, elbette CHP'li vekillerinin kamuoyu yaratma gayretinin de etkisi olmuştur, oldu da ama yiğidi öldür hakkını yeme, üniversite yönetimini mazeretsiz bırakan da Mansur Yavaş'ın "Ağaçları kesmeyin, yurdunuzu biz yapalım" teklifiydi.Yavaş'ın bu zekice hamlesi olmasaydı muhtemelen ODTÜ'nün yurt konusunu yeniden değerlendirme kararı almış olmasını değil polis, zabıta, öğrenciler ve akademisyenlerin taraf olduğu kargaşayı hatta çatışmayı izliyor olacaktık ekranlarda bugün hâlâ.Demek ki neymiş;Derdin bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olunca, oluyormuş pekala.Bu yazıyı sadece, ülkece çok alışık olmadığımız bu "çözüm odaklı, yapıcı dil"in yarattığı heyecanı paylaşmak için yazdım; yoksa sevinmek için erken olduğunun farkındayım.Bu sebepten dolayı;Germeyin, gerilmeyin, sakin ama durum kesinleşinceye kadar da teyakkuzda kalın çocuklar!
 • 5 Yıl Önce

azer

İktidar olma umudunu iktidar partisinin parçalanıp parçalanmamasına bağlamanın büyük bir acizlik emaresi olduğunu düşünüyorum.Yerel seçimlerde yakaladığı ivmeyi genele de taşıma imkanı varken, Türkiye'nin hem nüfus, hem gelişmişlik, hem üretim, he pazar anlamında en büyük şehirlerini yönetiyorken, velhasıl uzun yıllar sonra iktidar olmaya ilk defa bu kadar yaklaşmışken, muhalefete böyle bir acziyeti yakıştıramıyorum.Sırf AK Parti'yi parçalayacaklarmış diye Beşir Atalay gibi eline çözüm sürecinin vebali bulaşmış bir siyasi figürü, Sadullah Ergin gibi eline Ümraniye ve Balyoz kumpaslarının vebali bulaşmış bir siyasi figürü, Hüseyin Çelik gibi şuuraltındaki etnikçi ve mezhepçi etkileri defalarca dışavurmuş bir siyasi figürü allayıp pullamayı riyakarlık sayıyorum.AK Parti'nin son tahlilde "eşyanın tabiatı" gereği olan dağılma sürecine sonradan yüzümüzü kızartacak kutsamalar yüklemeyi gereksiz, faydasız ve daki uzun vadede zararlı buluyorum.AK Parti bölünebilir, hiçbir beis yok; ama AK Parti'yi bölecek olanlara  yarınlarda Türkiye'yi yönetmelerini sağlayacak türde bir kredi de tahsis etmemek gerekir!Bilmem anlatabiliyor muyum!
 • 5 Yıl Önce

veli

Şer odakları ODTÜ’de el ele ise devlet nerede? Millet Yeni sistemin farkını görmek istiyor. Başkanlık sisteminde işler daha hızlı işlemeyecek miydi? Devletin eli hainlere karşı daha güçlü olmayacak mıydı? Millet bir şeyler görmek istiyor.
 • 5 Yıl Önce

Halit

Bu odtü kurtarılmış üniversite mi bir türlü kontrol altına alınamıyor tüm şerfsiz hain bine oropu ne kadar hain varsa odtü de ne hikmetse yuvalanmıslar
 • 5 Yıl Önce

hizipsavar

it iti odtü de bok boku kenefde bulurmuş. işte pireye kızıp yorgan yakanlar ders olacak inşallah herkes kendini düzeltecek ve millet yeniden birleşecek.
 • 5 Yıl Önce

hizipsavar

iyide siz kimsinizde devletin kamu düzenin sağlamakla görevli memuruna yanı kolluk kuvvetine tepki gösteriyorsunuz. yapılan bir yanlış varsa bunu yolları teröröizm vandallık köprek gibi etrafa saldırmak vurmak kırmak değil devletin yetkili kurumlarıdır. o kadar yeişl dostu idinizde yalovada 100 yıllık ağaşlar kesilirken nerdeydiniz niye gıgınız çıkmadı. yoksa ordakiler siizn dog hause dan dıu a ondanmı sesiniz çıkmadı ayyaş vefa ya öyle diğerlerine böyle.
 • 5 Yıl Önce

ihsan

odtü ye yurt gerekmez  ... yapın işlerine baksınlar.
 • 5 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23