• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Rasim Bolbol
Rasim Bolbol
TÜM YAZILARI

İsmail Küçükkaya... Hem dayakçı, hem ayakçı

18 Haziran 2020
A


Rasim Bolbol İletişim: [email protected]

Hazret, ne zaman kadına yönelik şiddetle ilgili bir haber sunsa, anonsunun sonuna mutlaka “Şiddete uğrayan kadını değil, şiddet uygulayan erkeği teşhir etmeliyiz” cümlesini de ekliyordu. İlgili-ilgisiz hemen her konuyu, kadın hakları savunusuna getirip ahkâm üstüne ahkâm kesiyordu.

Neyse ki balonu çok geçmeden patladı da beyefendinin gerçek yüzünü gördük.

Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya’dan bahsettiğimizi herhalde anlamışsınızdır.

Baksanıza, kadına şiddete güya karşı çıkan beyefendinin yediği haltlara.

Meğer ele talkın verirken, kendisi salkımları birer birer yutuyormuş bizim eleman.

Bir yandan “Annelerimiz, kadınlarımız” naraları atıp edebiyat parçalıyor, ama diğer yandan eşine şiddet uyguluyormuş.

“Uyguluyormuş” diyerek kesin bir yargı belirttiğimizin farkındayız. Ama bunun sebebi, meşum olayın failinin, her fırsatta kadın beyanının esas alınması gerektiğini ifade etmesi. 

Gördüğünüz gibi, bizim tek yaptığımız, Küçükkaya’nın önerisine uymak, yani kadının beyanına itibar etmek. 

Kadın beyanı esas alınınca, Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci’nin anlattıkları birer iddia olmaktan çıkıyor, herkesin kabul etmesi gereken hakikatler haline geliyor. 

Yaşadığı duygusal, fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden kanser hastalığına yakalandığını belirten bir kadın var karşımızda. 

Söylesenize, nasıl kayıtsız kalalım biz buna? 

Hem söylenenler, hiç de yenilir yutulur şeyler değil.

Öyle ya, “Sen basit bir öğretmen parçasısın. Ben ise İsmail Küçükkaya’yım” demek ne demek? “Ne yani, sen beni bırakıp, gidip tekrar öğretmenlik mi yapacaksın?” sözü tam olarak ne anlama geliyor?

Doğrusunu söylemek gerekirse, bu sözlerin ne anlama geldiği çok belli.

Açık ki, Küçükkaya megalomanın teki. Öyle olduğu için de kendisini bugüne kadar hep dev aynasında görmüş. Eşiyle ilişkisinde de bu nüfuzunu kullanıp onu sindirmek istemiş. 

Eski karısına “Ben ne yaparsam yapayım, çıtını çıkarmayacaksın, yoksa sana sunduğum imkanlardan mahrum olursun” tehdidini savurması bunun en büyük kanıtı zaten. 

Şayet kadın beyanına itimat edecek olursak, Küçükkaya’nın bir psikopat olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

Araçta giderken bir kadınla yazışmalarını görüp kızan eşine yumruk atması, sonra da hiçbir şey olmamış gibi, “Hadi konsere gidelim” teklifinde bulunması, Küçükkaya’nın psikolojik durumuyla ilgili eminiz size de birtakım ipuçları veriyordur.

“Kadına şiddet uygulayan dışarıda olamaz. Mutlaka hapse atılmalı” diye ter ter tepinen, lakin karısına “Seni 40 yıl yürüyemez hale getiririm” tehdidini savuran bir sözde gazeteci var karşımızda. 

İşbu gazeteci, hem dayakçı hem de ayakçı.  

Bir taraftan Kadınlar Günü’nde kadınlara methiyeler düzerek saygı-sevgi ayaklarına yatıyor, lakin diğer taraftan hayat arkadaşına “Şu konumum olmasa ağzını burnunu kırardım. Seni öldürürdüm” diyebiliyor.

Bununla da kalmıyor, evli kaldığı süre boyunca aldattığı karısı kendisinden ayrılmak istediğinde “Ünlü bir adamdan nasıl boşanırsın? 1 milyon kadın benimle evlenmek istiyor. Yaşlanınca ileride beni çok ararsın” zırvasını yumurtlayabiliyor. 

Şurası çok açık ki, FOX TV rejisi, Yılmaz Özdil’in kaçak villasının haberleştirildiği görüntüyü ekrana getirdiğinde bile böylesine tutuşmamıştı İsmail Küçükkaya. 

Bakalım bu tedirginliğinde haklı çıkacak mı? Yoksa normal bir ülkede çoktan ekranlardan uzaklaştırılması gereken mahut zat, sırf AK Parti muhalifi diye yine korunup kollanacak mı? 

Eşine dayak atan AK Parti yanlısı bir gazeteci olsaydı ortalığı ayağa kaldıracak olanların samimiyetini de test etme imkanı bulacağımız bu süreci, yakından takip edeceğimizi belirtelim.

Bakalım “Kadına el kaldıran şerefsizdir” diyenler, bunca olaydan sonra hâlâ insan içine çıkabilecek mi?

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AK KARTAL

Şu cehapeliler böyle. Bir Müslüman şeytana ya da nefsine uyup tecavüz suçu işlerse genelleştirir cehapeli piçler. Kendilerine her şey mübahtır. Onlar,yani lanet olasıca cehapeliler abazayım gel der, eleştirilmezler. Ankara'ya giderken parti otobüsünde genç bir erkeği taciz ederken yakalanır cehapeli, üstünü örtmeye çalışırlar. Çok örnek var. Şimdi de üstünü örtemedikleri küçükkaya var kadına şiddetten. Arasak çok buluruz da özel hayata saygı duyuyoruz.

İrfan Fahri

Bu İsmail Küçükkaya kendisi gibi güvenilmez itibarsız fox kanalına çıkıp daha ne kadar zırvalıyacak.Bu rtük denen kurum bu ülkede ne işe yarar.Bu adamı ekranda görmeye iğreniyorum.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23