• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yunan bile Macron’a dayanamadı

Yunanistan ana muhalefet partisi Syriza'nın yürütme kurulu üyesi, Prof. Antonis Liakos, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam’a yönelik politikasının saldırgan ve hakaret edici olduğunu söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-10-29 12:21:00 -
Yunan bile Macron’a dayanamadı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'la ilgili sözlerine tepkiler sürüyor. Macron'a bir tepki de Yunanistan'dan geldi.

Yunanistan’da ana muhalefet partisi Syriza'nın Merkezi Yeniden Yapılanma Komitesi Siyasi Konseyi üyesi Profesör Antonis Liakos, Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un İslam’a yönelik politikasının saldırgan ve hakaret edici olduğunu ileri süren bir yazı paylaştı.

''Macron’un İslam’a yönelik politikası saldırgan ve hakaret edici''

Liakos paylaşımında “Macron’un İslam’a yönelik politikası saldırgan ve hakaret edici. Gezegendeki en kalabalık üç dinden biri olan milyonlarca Müslümana saldırarak, hakaret ederek teröristlere karşı özgürlüğü savunamazsınız. Libya, Sahra altı Müslüman Afrika, Lübnan ve Suriye’deki Fransız politikası ile birleştiğinde, doyumsuz sömürgecinin (zayıf) geri dönüşünü gösteriyor gibi görünüyor” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

BENİM BAKIŞ AÇIM OSMANLI GİBİDİR FATİH GİBİ KANUNİ GİBİ BAKARIM TARİH ÇOK OKUDUĞUMDAN OLSA GEREK TİMUR GİBİ İZLERİM BEN DERİM Kİ FRANSAYI KARIŞTIRIN İÇİNDE BİR SÜRÜ MÜSLÜMAN BARINDIRIYOR PARİS KARIŞMALI UMRUMDA MI ? TINNN BEN DÜNYA HAKİMYETİ DÜŞÜNEN BİR ADAMIM BANA YAZMIŞ NE İÇİYORSUN BÖYLE DİYOR BİRİSİ NE İÇEYİM TARİH OKUYORUM ESKİ GÜCÜMÜZE GERİ GELMELİYİZ DÜNYAYI ŞEKİLLENDİRECEK GÜCÜN VAR SEN FARKINDA DEĞİLSİN !!! BİZDEN EMİR ALAN DEVLETCİKLER BİZE AHKAM KESİYOR BUNLARIN FRANSA KRALI OSMANLIYA SIĞINIRDI İSVEÇ KRALI OSMANLIYA SIĞINIRDI BİR AN ÖNCE TEKNOLOJİK OLARAK BUNLARI GEÇMELİYİZ BUNLARIN KARIN AĞRISI ESKİ TÜRKİYEYİ ÖZLÜYORLAR EMİR ALAN BOYUN BÜKEN BİR ÜLKE BEKLİYORLAR AMA GEÇTİ DİK DURAN GÜÇLÜ TÜRKİYEYİ GÖRÜNCE SAHADA HAZMEDEMİYORLAR LİBYADA SURİYEDE KAFKASLARDA BALKANLARDA GÜÇLENEN TÜRKİYE Yİ GÖRDÜKÇE ÇILDIRIYOR MACRON EYYY MACRON GÜN GELECEK TÜRK POSTALININ ALTINI YALATACAĞIM SİZLERE B.K MİLLET SEN KİM KÖ..KSİN L..NN BENİM PEYGAMBERİME HAKARET EDİYORSUN K..EK FRANSA TÜM MÜSLÜMAN DÜNYASI FRANSIZ MALLARINI ALMAYIN
 • Yanıtla

KARADAGLI

BOYKOTA DEVAM 1 HAFTA SONRA MACRON TURKCE KONUSMAYA BASLAYACAK  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23