• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vatan Partisi'nden Sedat Peker açıklaması

İş insanı Sedat Peker ile Vatan Partililerin bir yemekte karşılaşması ve olaya dair fotoğrafın sosyal medyada yayılmasının ardından, Vatan Partililerden açıklama geldi.

2019-11-28 10:56:00 -
Vatan Partisi'nden Sedat Peker açıklaması

Vatan Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcı Bora Çelik’in, iş insanı Sedat Peker’le pozuna ilişkin açıklama yapan Vatan Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen, “Dün akşamki karşılaşmanın ardından bu mesele ABD güdümlü PKK/HDP ve FETÖ çevrelerince kara propaganda malzemesi olarak kullanılmaya çalışıldı” dedi.

Dikmen'in açıklaması şöyle:

26 Kasım Salı günü İl Başkan Yardımcımız Bora Çelik ile birlikte değerli dostumuz Selim Akgül Beyin Mahkeme isimli lokantasında Selim Bey ile yemekteydik. Sn. Sedat Peker ile aynı mekânda karşılaşınca tanıştık ve Ergenekon günlerini kapsayan kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Ardından da birlikte fotoğraf çektirerek ayrıldık. Daha sonra bahsi geçen fotoğrafı kendimiz paylaştık. Kamuoyuna yansıtıldığı gibi yemekte buluşmadık fakat öyle olsaydı da bir sorun görmezdim.

Dün akşamki karşılaşmanın ardından bu mesele ABD güdümlü PKK/HDP ve FETÖ çevrelerince kara propaganda malzemesi olarak kullanılmaya çalışıldı. Fakat başarısız oldu.

Çünkü biz kendimize güveniyoruz. Hiçbir şeyi gizli saklı yapmıyoruz. Vatan Partisi olarak; 15 Temmuz Amerikancı FETÖ gladyosunun darbe girişiminde, PKK’nın hendeklere gömülme sürecinde, Fırat Kalkanı, Zeytindalı ve Barış Pınarı harekatlarında aynı tavrı aldığımız herkese güveniyoruz. Sn. Sedat Peker’in konuyla ilgili yaptığı açıklamayı da bu açıklamayla birlikte paylaşıyorum.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Edanur Atlı

Size katılıyorum hakikaten dikkate değer açıklamalar 
 • Yanıtla

Ali

Akit gazetesinin düştüğü duruma bak. Allah Allah aklıma mukayıt ol.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı