Vapurda iğrenç olay! Toplu taşımada bir rezalet daha

İstanbul'da Karaköy-Kadıköy vapurunda bir sapık, vapura binen genç kızlara bakarak mastürbasyon yaptı.

08 Ekim 2019 Salı 13:42

Kadın yolculara bakarak açık açık mastürbasyon yapan sapığı cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen yolcular sosyal medyadan paylaştı. Böylece tüyler ürperten olay açığa çıktı. Olay dün akşam Karaköy - Kadıköy vapurunda yaşandı. Sapık adam kadınlara bakarak vapurun içinde açık açık mastürbasyon yaptı. O anları cep telefonu kamerasına kaydeden kadın ise görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

Olanları kameraya kaydetti

Kadın vapurda uğradığı tacizi şu ifadelerle sosyal medyada paylaştı: Bu şahıs Karaköy-Kadıköy vapurunda bize bakarak bu iğrenç hareketi yaptı ve sonrasında montunu gemi tuvaletinde bırakarak gemiden çıkanlara bakmamıza rağmen kaçtı. Tanıyan çıkarsa diye buraya bırakıyorum. Ceza alması için de elimizden geleni yapacağız.

O videoyu çeken genç kız konuştu

"Karaköy'den kalkan Kadıköy vapurunda gerçekleşti. Şahsın bacağını sallaması dikkatimi çekti. Sonrasında yaptığı hareketin farkına vardım. Kendisine fark ettirmeden, delil olsun diye videosunu çektim. Sonrasında ben 'ne yapıyorsun' diye müdahale ettim. Bu vapurdan çıkmasına izin vermeyeceğimizi söyledim. Kaçmaya başladı.

"İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı

İnsanlardan yardım istedim. İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı. O ara sahile yanaştık. Kaçamasın diye kaptan ile iletişime geçtim. Tek tek inenlere baktık.

"Deri ceketini tuvalete bırakmış"

Ama videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış. Muhtemelen tuvalette bir kamuflaj yaptıktan sonra gözümüzün önünden kaçtı.

"Elbet bulacağız"

Sonrasında karakola gidip ifade verdim. Videoyu sosyal medyaya koydum. Bir an önce bulunup cezalandırılmasını istiyorum. Polislerle birlikte çalışıyoruz. Elbet onu bulacağız. Olay sırasında soğukkanlı davranmamın sebebi, maalesef günlük hayatta bu gibi tacizlere artık şaşırmamamız. Şahsın kimliğinin tespit edilerek gereken cezayı alması adına elimizden geleni yapacağız.

"Bu olayı küçük olay olarak görüp üzerini kapatmayacağım, üzerine gideceğim"

Kadınlar toplu taşımada, sokakta ve hatta evi gibi birçok yerde tacize uğrayabiliyor. Bu olayı küçük olay olarak görüp üzerini kapatmayacağım, üzerine gideceğim. Çünkü toplu taşımada bu harekete cesaret eden bir insan daha kötüsünü de yapabilir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı 13:42

YORUM YAZ

 • kazım çobanderelikazım çobandereli7 gün önce
  toplum bitmiş. cezalar caydırıcı değil. 
 • serhatserhat7 gün önce
  benim vucudum benim kararım diyenler sakın bu sapığa tepki göstermesin.çünkü o mantıktan bu sonuççıkar.yani kızlara dokunmamış kendi vücüdu kendi kararı.
 • aydınaydın7 gün önce
  ne olayın üzerine gideceksin.ne çıkacak ki?adam akli dengesi yerinde olmayan biri.akli melekeleri bozuk.akıllı insanın yapacağı bişey değil.peşinden gidipte zamanına yazık etme.teşhircininhastalığını anlayabiliyorumda.senin kameraya çekip karşı teşhirde bulunman ayrı bir arıza.bu teknolojinin gelişmesiyle her hastalık nüksetti. ortam dinleyenleri mi bulmazsın,hasta bir teşhirciyi karşı kamerayla teşhir edenbayanları mı?teknoloji her türlü arızayla buluşunca ortaya ilginç garabetler çıkıyor.daha neler göreceğiz bakalım.iç işleri bakanı da mışıl mışıl uyuyor.
 • GökmenGökmen8 gün önce
  Bu elbette iğrenç ama en az bunun kadar iğrenç olan da neredeyse kadınların tamamen çıplak dolaşmalarıdır...
 • davincidavinci8 gün önce
  kızın üzerinde mini etekte yokmuş şimdi neyle savunacak kendini.evde babasından öğrenmişbu iletişim şeklini.birde bununla evlenecek kızın halini düşünün.hanginiz alırsınız damat olarak.böylelerini bulunca gömüvereceksiniz toprağa.cezaevi falan çözüm değil.kadınları suçlamayın yorumcular.bu pisliklerin varlığına çözüm bulamayanlar kadınlara saldırıyor.kadınları eve kapatsanız ne olacak.rezil herif benzer davranışları karısına yapacak.
 • Ayla YasarAyla Yasar8 gün önce
  Madem sansurleyecekseniz niye koyuyorsunuz çıksın ortaya rezilliği
 • Laik kemalist rejimin getirdiği sonuçlarLaik kemalist rejimin getirdiği sonuçlar8 gün önce
  Karma eğitimden ne bekliyorsun. Bir asırdır bunun için uğraştılar. Din ve namus anlayışını değiştirmeliyiz diyen kemaldı. Kadınlı erkekli balolar düzenlendi. Balolar danslar da iğrenç
 • Dişi köpek kuyruk sallamasa erkek köpek gitmez diye laf varDişi köpek kuyruk sallamasa erkek köpek gitmez diye laf var8 gün önce
  Bu nasıl iğrençse açık gezmekte aynı olmalıdır. Açıklığı savunanlar buna sebebiyet vermiştir. Buna iğrenç demeleri tutarsızlıktır.
 • Serkan aydin Serkan aydin 8 gün önce
  bu adamın ve bunun gbi sapiklarin yaptıklarını elbette savunmuyorum ama bu gibi sapiklara kusra bakmasın bazı kadınlar kendileri davetiye çıkarıyor..kendi vücutlarınıninen mahrem yerlerini büyük bir cüret ve utanmadan teşhir edenler bunu da özgürlük icinde ve son derece normal birşeymis haklariymis gibi yapanlar ,kendileri tacize uğrayınca masum kisvesinebürünüpzirlayip isyan edip duruyorlar .unutmayin ki teşhircilik te bir çeşit taciz şeklidir.. 
 • hasan hüseyin erkayahasan hüseyin erkaya8 gün önce
  Bu tür pislikleri haber diye ekranlara taşıyanları kınıyorum.Yuh olsun.
 • hercaihercai8 gün önce
  KISASA KISAS DERSEK NE OLACAK BU DURUMDA? AMA ADAM HAK EDIYOR O KISASI!
 • hercaihercai8 gün önce
  Lut kavmine dogru gitmeye basliyoruz, ozellikle Istanbul da!Simdi bu sapik yakalansa, yakalanacaktir da, ama ertesi gun serbest birakilacaktir! Bu adamin hareketi sadece orada bulunan bayanlara degil, tum turk milletinedir!Idam dediler gelmedi bi turlu! Boyle sapiklari yakalandiktan sonra ertesi gun idam edeceksin! Yok sonra raporu cikar deli meli diye ivir zivir, fasafiso!
 • hülyahülya8 gün önce
  burada hala suçu kadınlarda bulanlar var.bu devirde bu kafa.hayret.
 • Kazım hür Kazım hür 8 gün önce
  Geçti borun pazarı sür eşeği Niğde’ye olacağı buydu
 • hasanhasan8 gün önce
  CHP nin başımıza zorla getirdiği laik , cağdaş , candaş egitim sistemiyle ancak bu kadar oluyor..Osmanlıda boyle bir tane olay goremezdiniz..
 • Gören GözGören Göz8 gün önce
  Haremlik selamlık yolculuğa karşı çıkıp karma yolculuğu savunanlara kapak olsun. Bu ilk defa basına yansıyanı daha rezaletleri var. İnşallah diğer rezilikler de peyder pey yansır da haremlik selamlık yolculuk yapılmaya yol açılır. Bundan daha kötüsünü yaşayanlara dersenizki kadınlar vapurun ayrı yerinde yolculuk yapsınlar diye sorsanız en şidetli şekilde karşı çıkarlar. Sanki bunlar bu gibi şeylere müstahaktırlar gibi içime bir his geliyor.
 • SEZER TOSUNSEZER TOSUN8 gün önce
  NAMAZ 5 VAKİT AHLAKSA 24 SAAT FARZDIR.Hocam sohbetlerinde Namaz 5 vakit Ahlaksa 24 saat farzdır der. Allaha peygambere inan bir müslüman bu düstura riayet eder. Geçmişte büyük hizmetler yapmış bir necip milletin bu günkü temsilcileriyiz.gene bir iğrençlik olayı ile karşı karşıyayız. Nasıl oldukda bu hale geldik.Bu tür durumlarda ne kanunların ne yasal düzenlemelerin konu ile ilgili oldukaları söylenemez.Toplumun ahlak yapısı gitgide yozlaşmakta aşınmakta. Her neiş yaparsak yapalım bizi gören bizi duyanbir Rabbimiz var deyip kendini terbiye eden insan gitti yerine topluma açık bir ulaştırma aracında bile utanmadan sıkılmadan yapılan ahlaksızlıklar türedi türemeye devam ediyor. Bunun önlemi alınmazsa gitdikçeiğrençleşecekleri bariz. toplum olarak nasıl ? bir tepki vermeli? Aziz Milletimizin değerleri inançları aşağılanıyor. Unutturuluyor. Edep Yapımız bozuldu gittikçe bozulmakta. böylelerine ne demeli? kızmalı mı ? dövmeli mi? belki de biri yada birileri bu tür iğrençlikleri bilerek yaptırıyor.Kendimize gelmeli örfümüze inancımıza sahip çıkmalı böyle terbiyesizliklere meydan vermemeliyiz. Allah ıslah etsin böylelerini...
 • ................8 gün önce
  Artık ne erkeklerde nede kadınlarda hayaa diye birşey kalmadı..Yazık bizi bu hale getirenler utansın. avrupalı oluyoruz. Ama onlar medeni..
 • CabirCabir8 gün önce
  Bu adam çirkin bir günah işlemiş, peki soruyorum mini etekle bacaklarını teşhir edip erkekleri tahrik edenin hiç mi suçu yok, mini etek giyenlerde erkekleri taciz etmiş olmuyormu ,yöneticilerin bu sorunları masaya yatırması gerekir.
 • İshakİshak8 gün önce
  Kadınların aksine erkekler gördükleri bir kadını fotoğraflayıp beyinlerinde filme cevirebiliyorlar. Maalesef kadınlar...
 • İsaİsa8 gün önce
  Kadınlar kizlar istedikleri gibi açık saçık giyiniyorlar. 
 • MalatyalıMalatyalı8 gün önce
  Bu gazeteye. Boyle. Pisliklerin resmini koymak. Yakismaz bir. Kopek resmi. Koyup. Kopek. Boyle yapmis deyin
 • Myavuz Myavuz 8 gün önce
  Bu davranış iğrenç.Ama bi iğrençlik daha var bir kısım kadınlar gençleri şehvet budalası yapacak giysiler giyiyor.
 • Mikail okuroğlu Mikail okuroğlu 8 gün önce
  Bulmadan önce orda biradam yokmuyduıslatıp ıslatıpsonra bakılır dı.
 • UstaUsta8 gün önce
  Yasalar sapık ve pisikopatlardan yana oldugu için normaldir ama bu tiplerin yakalanıp .......... lagzım
 • jkjk8 gün önce
  bu ş........sizin derhal en az 10yılla yargılanması lazım bu sapığın derhal hukuk mahkemeler harekete hızlı geçip farkında olmalı herşeyin
 • abdrhmnabdrhmn8 gün önce
  sapıtmış iyice
 • HskanHskan8 gün önce
  Bu ........siz kimbilir yarin milletin masum cocuklarinada bur kotuluk yapabilir yada bir kadina tecavüz edebilir Allah sonumuzu hayirli etsin nereye gidiyor bu toplum

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019