• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vapurda iğrenç olay! Toplu taşımada bir rezalet daha

İstanbul'da Karaköy-Kadıköy vapurunda bir sapık, vapura binen genç kızlara bakarak mastürbasyon yaptı.

Yeniakit Publisher
2019-10-08 13:42:00 - 2019-10-08 13:57:04

Kadın yolculara bakarak açık açık mastürbasyon yapan sapığı cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen yolcular sosyal medyadan paylaştı. Böylece tüyler ürperten olay açığa çıktı. Olay dün akşam Karaköy - Kadıköy vapurunda yaşandı. Sapık adam kadınlara bakarak vapurun içinde açık açık mastürbasyon yaptı. O anları cep telefonu kamerasına kaydeden kadın ise görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

Olanları kameraya kaydetti

Kadın vapurda uğradığı tacizi şu ifadelerle sosyal medyada paylaştı: Bu şahıs Karaköy-Kadıköy vapurunda bize bakarak bu iğrenç hareketi yaptı ve sonrasında montunu gemi tuvaletinde bırakarak gemiden çıkanlara bakmamıza rağmen kaçtı. Tanıyan çıkarsa diye buraya bırakıyorum. Ceza alması için de elimizden geleni yapacağız.

O videoyu çeken genç kız konuştu

"Karaköy'den kalkan Kadıköy vapurunda gerçekleşti. Şahsın bacağını sallaması dikkatimi çekti. Sonrasında yaptığı hareketin farkına vardım. Kendisine fark ettirmeden, delil olsun diye videosunu çektim. Sonrasında ben 'ne yapıyorsun' diye müdahale ettim. Bu vapurdan çıkmasına izin vermeyeceğimizi söyledim. Kaçmaya başladı.

"İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı

İnsanlardan yardım istedim. İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı. O ara sahile yanaştık. Kaçamasın diye kaptan ile iletişime geçtim. Tek tek inenlere baktık.

"Deri ceketini tuvalete bırakmış"

Ama videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış. Muhtemelen tuvalette bir kamuflaj yaptıktan sonra gözümüzün önünden kaçtı.

"Elbet bulacağız"

Sonrasında karakola gidip ifade verdim. Videoyu sosyal medyaya koydum. Bir an önce bulunup cezalandırılmasını istiyorum. Polislerle birlikte çalışıyoruz. Elbet onu bulacağız. Olay sırasında soğukkanlı davranmamın sebebi, maalesef günlük hayatta bu gibi tacizlere artık şaşırmamamız. Şahsın kimliğinin tespit edilerek gereken cezayı alması adına elimizden geleni yapacağız.

"Bu olayı küçük olay olarak görüp üzerini kapatmayacağım, üzerine gideceğim"

Kadınlar toplu taşımada, sokakta ve hatta evi gibi birçok yerde tacize uğrayabiliyor. Bu olayı küçük olay olarak görüp üzerini kapatmayacağım, üzerine gideceğim. Çünkü toplu taşımada bu harekete cesaret eden bir insan daha kötüsünü de yapabilir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

SEZER TOSUN

NAMAZ 5 VAKİT AHLAKSA 24 SAAT FARZDIR. Hocam sohbetlerinde Namaz 5 vakit Ahlaksa 24 saat farzdır der. Allaha peygambere inan bir müslüman bu düstura riayet eder. Geçmişte büyük hizmetler yapmış bir necip milletin bu günkü temsilcileriyiz. gene bir iğrençlik olayı ile karşı karşıyayız. Nasıl oldukda bu hale geldik. Bu tür durumlarda ne kanunların ne yasal düzenlemelerin konu ile ilgili oldukaları söylenemez. Toplumun ahlak yapısı gitgide yozlaşmakta aşınmakta. Her neiş yaparsak yapalım bizi gören bizi duyan bir Rabbimiz var deyip kendini terbiye eden insan gitti yerine topluma açık bir ulaştırma aracında bile utanmadan sıkılmadan yapılan ahlaksızlıklar türedi türemeye devam ediyor. Bunun önlemi alınmazsa gitdikçe iğrençleşecekleri bariz. toplum olarak nasıl ? bir tepki vermeli? Aziz Milletimizin değerleri inançları aşağılanıyor. Unutturuluyor. Edep Yapımız bozuldu gittikçe bozulmakta. böylelerine ne demeli? kızmalı mı ? dövmeli mi? belki de biri yada birileri bu tür iğrençlikleri bilerek yaptırıyor. Kendimize gelmeli örfümüze inancımıza sahip çıkmalı böyle terbiyesizliklere meydan vermemeliyiz. Allah ıslah etsin böylelerini...
 • Yanıtla

Gören Göz

Haremlik selamlık yolculuğa karşı çıkıp karma yolculuğu savunanlara kapak olsun. Bu ilk defa basına yansıyanı daha rezaletleri var. İnşallah diğer rezilikler de peyder pey yansır da haremlik selamlık yolculuk yapılmaya yol açılır. Bundan daha kötüsünü yaşayanlara dersenizki kadınlar vapurun ayrı yerinde yolculuk yapsınlar diye sorsanız en şidetli şekilde karşı çıkarlar. Sanki bunlar bu gibi şeylere müstahaktırlar gibi içime bir his geliyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı